ביטוח למקעקעים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

כל איש מקצוע או נותן שירות מכיר את הסיטואציה הזו – אתם משקיעים, תמיד, את כל המקצועיות והניסיון שלכם במתן השירות הטוב ביותר ללקוחות שלכם, אבל, לפעמים, ישנם דברים שאינם בהכרח בשליטתכם, לכן – על אף ההשקעה הגדולה, התוצאות, לא תמיד תואמות את הציפיות, או, לא תמיד מצליחות לענות על מה שהלקוח דמיין לעצמו.

הדבר אפילו מורכב יותר בתחומי הטיפולים האסתטיים השונים, כדוגמת מכוני הקוסמטיקה ומכוני הקעקועים.

למעשה, תחום מכוני הקעקועים נחשב לתחום בעייתי במיוחד בעיני לקוחות, וזאת, מאחר ולמרות, שלכאורה, יש פיקוח של משרד הבריאות על התנאים ההיגייניים הנדרשים ממכון קעקועים, בפועל, אין הסדרה של העניין המקצועי, כל אדם יכול לרכוש לעצמו מכונת קעקוע ודיו בצבעים, ולהכריז על עצמו כעל "אמן קעקועים" ועל העסק שלו כעל "מכון מקצועי לקעקועים".

ביטוח למקעקעים – סימן משמעותי לרצינותו של המכון שלכם

על רקע אותה עובדה שהייתה פחות ידועה לציבור הרחב עד לפני מספר שנים, כיום, נאלצים מכוני הקעקועים הרציניים והמקצועיים למצוא דרכים יעילות לבדל את עצמם מאותם מכוני הקעקועים המפוקפקים, שכיום – הם "מכון לקעקועים" ומחר (אם העסק לקעקועים לא יכניס להם מספיק כסף כמו שקיוו) הם יהפכו אותו לחנות למזון לבעלי חיים או יכריזו על עצמם כעל מאלפי כלבים, למשל (עוד שני תחומים שבהם ההסדרה המקצועית הרשמית לקויה עד בלתי קיימת לגמרי).

למרות, שבראש ובראשונה, ביטוח מקעקעים, מיועד להבטיח לכם, המקעקעים, את השקט הנפשי שלכם, כך שבקרות אירוע ביטוחי כלשהו, לא תגיעו לפשיטת רגל בשל תביעה משפטית, אחת מהתועלות הנוספות העיקריות שלו היא תרומתו למוניטין שלכם כאנשי מקצוע רציניים ומחושבים, שלא נמצאים היום כאן, ומחר – עוזבים את התחום ועוברים לתחום עיסוק אחר.

והרי, חלק גדול מהפופולאריות של מכון קעקועים מתייחס לצורה שבה הוא מצטייר בעיני ציבור לקוחותיו ולקוחותיו הפוטנציאליים, ומשכך, ביטוח למקעקעים – תורם מאד לטיפוחה של תדמית זו.

ביטוח למקעקעים

ביטוח למקעקעים – מה התועלות שלו עבורכם?

ביטוח למקעקעים, כשהוא נעשה בסוכנות ביטוח המתמחה בהתאמת הביטוח למבוטח ולתחום עיסוקו, נועד, בפועל, להגן על המבוטח בפוליסה מפני כלל הסיכונים הכלליים האורבים לכל בעלי העסקים, ובנוסף לכך, גם מפני הסיכונים המקצועיים הייחודיים הנובעים מתחום עיסוקו הספציפי של רוכש הפוליסה.

כך, למשל, בתחום הכללי, תתייחס פוליסת הביטוח למקעקעים לגורמים ביטוחיים כלליים כדוגמת ביטוח המבנה, ביטוח התכולה וביטוח חבות מעבידים, בעוד שבתחום המקצועי הספציפי למקעקעים, יושם הדגש על ביטוח אחריות מקצועית בהתייחסות מורחבת לצד ג' – כלומר, ללקוחות המכון.

חשוב לציין, כי בדומה לכל ביטוח מקצועי אחר, גם ביטוח למקעקעים מותנה במספר סייגים, שבלעדיהם, גם סוכנות הביטוח שמתמחה בביטוחים למכוני קעקועים לא תהיה מוכנה לבטח את מכון הקעקועים שלכם.

לדוגמה – הצורך בהמצאתן של תעודות רפואיות שעל פיהן, עובדי המכון אינם נושאים גורמים מעבירי-מחלות במחזור דמם או לוקים במחלות כגון אלה, הצורך בקיומם (וביישומם הקפדני) של נהלי-עבודה שמטרתם מניעת פציעות אפשריות ממחטים, דרישת הוכחת זהות וגיל באמצעות הצגת תעודת זהות לפני מתן שירותים, קיומם של נהלים מסודרים לביצוע קעקועים ולביצוע פירסינג ושמירה עליהם, עריכת רישום ותיעוד השירותים שניתנו ללקוחות וכן הלאה.

בסיכום דבר

עיסוקכם בתחום הפירסינג והקעקועים חושף אתכם למגוון סכנות שונות, שאליהן – לא נחשף כל בעל עסק אחר. ולכן, פוליסות הביטוח הרגילות המוצעות כיום לעסקים שאינם מכוני קעקועים, תהיינה פחות רלוונטיות עבורכם ולא תספקנה לכם את הכיסוי הטוב ביותר הנדרש לכם.

מאידך, פוליסת ביטוח למקעקעים שנתפרת במיוחד עבורכם עבור חברה המתמחה בפוליסות ביטוח מקצועיות ייחודיות – זה כבר סיפור שונה לגמרי!

צרו קשר, כבר היום, עם משרדינו ואחד מהמקצוענים שלנו ישוב אליכם ויסייע לכם ברכישת פוליסת הביטוח המתאימה ביותר לצרכיכם!

כתבה הקעקוע הבא הולך להציל את חייכם>>

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן