ביטוח אחריות מקצועית למרפאים באומנות

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

במציאות בה אנו חיים חשופים מרפאים באומנות יותר מאי פעם לתביעות נזיקין מצד גורמים שלישיים, וזאת בגין רשלנות או טעות מקצועית שבוצעה על ידיהם. על מנת להתגונן מפני תביעות אלו שיכולות להגיע לפיצויים בסכומים גבוהים במיוחד, חשוב לרכוש מבעוד מועד ביטוח אחריות מקצועית המותאם אישית לצרכיו המקצועיים של המטפל.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית

פוליסת אחריות מקצועית מיועדת לבעלי מקצועות חופשיים מתחום שונים, לרבות העוסקים במקצועות פרה-רפואיים כמו מרפאים באומנות. פוליסה זו מכסה את המבוטח כנגד תביעות שמקורן בנזקים אשר נגרמו לצד שלישי, ועוסקות ברשלנות מקצועית, טעויות או השמטות מצד המטפל.

פרטים שחשוב לבדוק בביטוח אחריות מקצועית

בעת רכישת פוליסת אחריות מקצועית חשוב לבדוק עוד לפני החתימה על החוזה את תנאי הביטוח,  את התאמתם לצרכים של מרפאים באומנות ולצרכיו הספציפיים של איש המקצוע. כמו כן, לאורך תקופת הפוליסה חשוב לעדכנה מעת לעת בהתאם לשינויי התעסוקה של המבוטח. כך לדוגמא, במקרים בהם מרפא באומנות עומד להרחיב את פעילויותיו חשוב לוודא כי תחומי עיסוקיו הנוספים מכוסים בחוזה. כמו כן, יש לבדוק את בסיס הגשת התביעה של הפוליסה, בין אם על בסיס אירוע ביטוחי או על בסיס הגשת התביעה. פוליסות על בסיס יום האירוע דורשות כי הוא יתרחש בתקופת הביטוח, ואילו בחלק מהפוליסות על בסיס הגשת התביעה ניתן גם לקבל כיסוי עבור אירועים ביטוחיים באופן רטרואקטיבי עבור תקופה המוגדרת בפוליסה.

לדעת עוד על ביטוח אחריות מקצועית למרפאים באומנות

על מנת לרכוש פוליסת אחריות מקצועית מותאמת לצרכים הספציפיים של מרפאים באומנות, חשוב לפנות לסוכנות ביטוח המתמחה בענף זה. אמנם יש בשוק הרבה סוכנויות המספקת ביטוחי אחריות מקצועית, אך לא כל סוכנות באמת מתמחה בתחום, ואף  פחות מכך בכל הקשור למקצועות פרה-רפואיים בדגש על ריפוי באומנות. יעדים נמנית על סוכנויות הביטוח המובילות והמומלצות בכל הקשור לביטוחי אחריות מקצועית. הסוכנות המנוסה מעניקה יחס וליווי אישי לכל לקוחותיה, ומספקת לכל אחד פתרונות ביטוחיים מדויקים ומלאים. המעוניינים לדעת עוד על ביטוחים אלו מוזמנים למלא את פרטיהם, ונציגי יעדים ישמחו להשיב בהקדם האפשרי לפניותיהם.

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן