ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

הגיע הזמן להתחיל להגן על עתידך המקצועי בתחום הבטיחות

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אתם לא צריכים להתפשר יותר על ביטוח האחריות המקצועית לממונה בטיחות שלכם. כאן תוכלו למצוא ביטוח אחריות מקצועית המותאם במיוחד לממוני בטיחות בלבד.

מדובר בפתרון חדשני וייחודי למשרדינו, שיאפשר לממוני בטיחות ליהנות מביטוח אחריות מקצועית כולל, ובעיקר יאפשר להם להגן על העתיד המקצועי שלהם ולהחזיר את השקט לחייהם.

לשמיעת המאמר:

בעולם הנוכחי בעלי מקצוע חשופים ללא מעט סיכונים שיכולים להשפיע משמעותית על חייהם ועל המשך דרכם המקצועית. כבעלי מקצוע אתם נדרשים לקבל החלטות רבות, שחלקן קריטיות ובעלות השפעה רבה על חייהם של אנשים רבים.

ממוני בטיחות חשופים במיוחד לתביעות, עקב האחריות הרבה הנגזרת מתפקידם. במיוחד לשם כך יצאנו כאן בחברת "יעדים" בביטוח רשלנות מקצועית מיוחד. ביטוח זה מותאם בדיוק לצרכיהם הייחודיים של ממוני הבטיחות, והוא תפור במיוחד למידותיהם.

ביטוח אחריות מקצועית לממוני בטיחות של חברתנו, המתמחה בהענקת ביטוח אחריות מקצועית כבר שנים רבות, יכסה כל נזק הנגרם כתוצאה מטעות בעבודתו של המבוטח. כל עוד ניתן להוכיח כי הטעות נעשתה שלא בזדון ובתום לב, פוליסת הביטוח שלנו תכסה את נזקי הגוף, הרכוש והנזקים הכלכליים שיגרמו לצד שלישי.

נזקים אלו יכולים להגיע לסכומים אסטרונומיים של מאות אלפי שקלים ואפילו יותר, ולמעשה להכניס את בעל המקצוע (ממוני בטיחות במקרה זה) לקשיים כלכליים חמורים, ואף למנוע ולהקשות עליו להמשיך לעסוק במקצוע.

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

מדוע ממוני בטיחות חייבים ביטוח אחריות מקצועית?


קבלת ההחלטות של ממוני הבטיחות הינה חשובה מאין כמוה. תפקידם של ממוני הבטיחות הוא לשמור על בטיחות ובריאות העובדים בארגון בו הם עובדים, בין אם מדובר במפעל תעשייתי או אתר בנייה, ובין אם מדובר בבית ספר.

למעשה, ממוני הבטיחות אחראיים במידה רבה לבריאותם וכשירותם הגופנית של כל העובדים בארגון. בהתאם לכך, קבלת ההחלטות של ממוני הבטיחות עלולה להשפיע באופן משמעותי על בריאותם של העובדים.

ממוני הבטיחות חשופים יותר לתביעות, והתביעות אליהן הם חשופים הינן משמעותיות יותר. היות והם האחראיים על בטיחות ובריאות העובדים, כל נזק בריאותי הנגרם לאחד העובדים בארגון הוא לכאורה באחריותו המקצועית של ממוני הבטיחות, ואף עלול לחשוף אותו לתביעה מצדם של העובדים שבריאותם נפגעה.

לכן, הסכנה לתביעה מקצועית עבור ממוני הבטיחות הינה סכנה גדולה ומוחשית, גם ביחס לבעלי מקצוע אחרים כמו רואי חשבון, עורכי דין, מנהלי תיקי השקעות וכדומה, שכן הנזק שייגרם ושבגינו הם עלולים להיתבע גדול יותר, שהרי לא מדובר בכסף, אלא בחיי אדם.

ביטוח אחריות מקצועית של חברת יעדים


צוות המקצוענים שלנו יעזור לך לקבל את הביטוח הטוב ביותר שתוכל לקבל. חברתנו מתמחה בביטוח אחריות מקצועית, ומעניקה שירות מסוג זה למגוון רחב של בעלי מקצוע, ובכלל זה רופאים, מהנדסים, אדריכלים, רואי חשבון, חשמלאים, ובמיוחד לממוני בטיחות.

אנחנו מאמינים ביחס אישי לבבי ומקצועי, ולכן נתפור לך פוליסת ביטוח מותאמת אישית. צוות המקצוענים שלנו ילמד את העסק שלך, ישוחח איתך ויבין בדיוק מהם הצרכים הספציפיים שלך, ומהם המאפיינים הייחודיים של העסק שלך, לפני שהוא יתאים לך פוליסת ביטוח מותאמת אישית, שלא תכיל סעיפים מיותרים ושתתאים לצרכים הספציפיים שלך.  

במקרה הצורך, תוכל ליצור קשר בקלות עם סוכן הביטוח שלך שיעניק לך ליווי צמוד לאורך כל התהליך, ויתן לך את המענה המקצועי האיכותי והשלם ביותר.

הפוליסה שלנו מהווה את הפתרון המושלם והיחיד מסוגו לממוני בטיחות. אנחנו נעניק לכם את ביטוח האחריות המקצועית המתאים במיוחד לכם, על מנת שתוכלו לשמור על עיסוקכם ולהמשיך לישון בשקט בלילה, גם כאשר טעיתם בעבודה.

מאמרים שאסור לך לפספס:


השאירו פרטים עכשיו ואנו כבר ניצור עמכם קשר לייעוץ ראשוני.

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן