ביטוח עסק קטן

תגלה את הפתרונות לעסקים בתחילת הדרך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

רוצים להגן על העסק שלכם מפני פריצה, שריפה או נזקים אחרים שתיקונם עשוי לעלות לכם לא מעט כסף? חשוב שתרכשו ביטוח עסק, שיציע לכם את הכיסוי המתאים במקרים כאלה או נוספים. אם יש לכם עסק קטן אתם חשופים לתקלות או לנזקים חמורים, בדומה לכל עסק אחר. מומלץ לכם לרכוש מבעוד מועד ביטוח מיוחד, המתאים בעיקר לעסקים קטנים ומציע לכם את כל הכיסויים הנדרשים במקרה של נזק לעסק, ישיר או עקיף. הביטוח יכול לחסוך מכם הוצאות כספיות גבוהות מאד, המלוות לתיקון הנזק או לתביעות המגיעות מצדדים אחרים. פנייה לחברה המתמחה בביטוחים, לרבות ביטוח עסק קטן, היא הדרך הטובה ביותר כדי למנוע תקלות או בעיות אחרות בהמשך.

מגוון של פתרונות בהתאמה אישית לעסק

אצלנו, תוכלו לרכוש ביטוח לעסק הקטן שלכם, הכולל את כל הכיסויים הנדרשים שיעמדו לרשותכם ברגע האמת. רכישת ביטוח כזה בסוכנות מקצועית, תעזור לכם להתמודד עם מצבים לא פשוטים, ולהימנע מעוגמת נפש וכמובן גם מהוצאות כספיות גבוהות, שאינן מתוכננות. אנו מציעים לכם שירות אישי וליווי צמוד וכן מגוון רחב של פתרונות ייחודיים לעסקים קטנים. פתרונות אלה מתאימים לעסקים קטנים בכל תחום, למשרדים, לחברות וגם לחנויות. צוות החברה שלנו, הפועל בתחום הביטוחים לא מעט שנים, יעזור לכם להתמודד עם סוגיות לא פשוטות ובעיקר לבחור את הדבר הנכון עבורכם.

פוליסה מקיפה לכל צרה

אצלנו תקבלו פוליסת ביטוח לעסק קטן, פוליסה מקיפה שתותאם באופן מדויק לצרכיכם ולצרכיו של העסק שלכם. פוליסת ביטוח זו מציעה לכם כיסויים נרחבים המגנים על מבנה העסק עצמו, על התכולה שבו ועל העובדים בו. הפוליסה כוללת נזקים לצד שלישי, ביטוח אחריות מקצועית לבעל העסק וכל זאת בתנאים מועדפים לעסק. בין אם מדובר בנזקים כתוצאה מפריצה, גניבה או כל אסון אחר שהוא, תוכלו לפנות אלינו ישירות כדי לקבל את המענה המתאים, ובעיקר – את הפיצוי המגיע לכם במסגרת פוליסת הביטוח שבחרתם. לא תצטרכו לדאוג לדבר, לא תצטרכו להוציא עשרות אלפי שקלים וגם לבזבז לא מעט זמן בכל הקשור לכך. מרגע פנייתכם נעמוד לרשותכם ונדאג לטפל בכל הקשור לביטוח העסק שלכם, לפיצוי המגיע לכם ולכל עניין אחר שקשור בכך.

מהיום אתם לא לבד. פנו אלינו בהקדם כדי לקבל הצעת ביטוח לעסק שלכם, ביטוח שיעזור לכם להתמודד עם כל צרה!

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן