ביטוח מרפאה

תתקדם לביטוח מרפאות הדור הבא

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

יעדים סוכנות לביטוח מתמחה בפתרונות ביטוח מתקדמים למרפאות, ומציעה בין היתר ביטוח מרפאה רחב ומקיף המעניק הגנה מיטבית לרופאים ולצוות הקליניקה. פוליסת הביטוח כוללת בין היתר גם ביטוח אחריות מקצועית. הביטוח מיועד לרופאים ומטפלים, ומעניק להם שקט נפשי מפני תביעות של מטופלים ו/או בני משפחותיהם. כמו כן, הביטוח מותאם באופן אישי לצרכי המרפאה, מאפייני הקליניקה והסיכונים האפשריים. לפרטים נוספים התקשרו עוד היום או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

למי נועד ביטוח מרפאה?

גם אם רכשתם ביטוח עסק עליכם לוודא כי הוא מותאם למרפאה שלכם וכולל את כל הסיכונים האפשריים. יעדים סוכנות לביטוח מתמחה בהתאמת הביטוחים הנדרשים למרפאות, בתי רופאים, מרפאות שיניים, מרפאות  פרא רפואיות, לרבות ביטוחי קליניקות של מטפלים אלטרנטיביים וביטוחים לפסיכיאטרים, פסיכולוגים, תרפיסטים, וטרינרים פיזיותרפיסטים, יועצות הנקה ויועצים ומדריכים בתחום התפתחות הילד ובריאות הנפש.

ביטוח מרפאה

פוליסת ביטוח מקיפה בהתאמה אישית

יודגש כי קיים דמיון בין הפוליסות השונות לביטוח מרפאה, למעט תוקף הכיסוי הביטוחי, גובה הפיצוי ופרמטרים נוספים. אנו דואגים לאפיין את המרפאה וצרכיה הייחודיים ובהתאם לכך נתאים עבורכם פוליסת ביטוח מרפאה הכוללת מגוון ביטוחים בהתאמה אישית. אנו מתמחים בהתאמת ביטוח עסק לכל סוגי העסקים ומובילים את הענף בפוליסות למרפאות רפואיות ופרא רפואיות. פוליסת הביטוח יכולה לכלול את הביטוחים הבאים:

  • ביטוח אחריות מקצועיות לרופאים בכל תחומי הרפואה
  • ביטוח אחריות מקצועית למטפלים פרא רפואיים
  • ביטוח מקצועי לכיסוי האחריות החוקית של המרפאה עצמה
  • ביטוח מבנה בו ממוקמת המרפאה
  • ביטוח תכולה, לרבות ציוד רפואי, מחשבים, ציוד תקשורת ועוד
  • ביטוח חבות מעבידים
  • ביטוח אחריות כלפי צד שלישי
  • ביטוח מפני רעידות אדמה ונזקים כתוצאה מפגעי מזג האוויר
  • ביטוח אובדן רווחים

חבילת ביטוח חשובה ומשתלמת

יעדים סוכנות לביטוח מציעה חבילת ביטוח מרפאה הכוללת מרכיבים חשובים מפוליסת ביטוח עסק וביטוחים נוספים המיועדים לעוסקים בכל עולמות הרפואה והפרא רפואה. השקט שלכם חשוב לנו, לכן פיתחנו עבורכם חבילת ביטוח מקיפה ורחבה, בהתאמה לדרישות ולצרכים הייחודיים שלכם. השאירו פרטים לצורך קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, שתעניק לכם שקט נפשי והגנה מיטבית מפני מגוון רחב של סיכונים.

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן