ביטוח מרפאה

תתקדם לביטוח מרפאות הדור הבא

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

לשמיעת המאמר:

יעדים סוכנות לביטוח מתמחה בפתרונות מתקדמים לביטוח מרפאה , ומציעה בין היתר ביטוח מרפאה רחב ומקיף המעניק הגנה מיטבית לרופאים ולצוות הקליניקה.

פוליסת הביטוח כוללת בין היתר גם ביטוח אחריות מקצועית. הביטוח מיועד לרופאים ומטפלים, ומעניק להם שקט נפשי מפני תביעות של מטופלים ו/או בני משפחותיהם. כמו כן, הביטוח מותאם באופן אישי לצרכי המרפאה, מאפייני הקליניקה והסיכונים האפשריים. לפרטים נוספים התקשרו עוד היום או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

למי נועד ביטוח מרפאה?

גם אם רכשתם ביטוח עסק עליכם לוודא כי הוא מותאם למרפאה שלכם וכולל את כל הסיכונים האפשריים. יעדים סוכנות לביטוח מתמחה בהתאמת הביטוחים הנדרשים למרפאות, בתי רופאים, מרפאות שיניים, מרפאות  פרא רפואיות, לרבות ביטוחי קליניקות של מטפלים אלטרנטיביים וביטוחים לפסיכיאטרים, פסיכולוגים, תרפיסטים, וטרינרים פיזיותרפיסטים, יועצות הנקה ויועצים ומדריכים בתחום התפתחות הילד ובריאות הנפש.

ביטוח מרפאה

פוליסת ביטוח מקיפה בהתאמה אישית

יודגש כי קיים דמיון בין הפוליסות השונות, למעט תוקף הכיסוי הביטוחי, גובה הפיצוי ופרמטרים נוספים. אנו דואגים לאפיין את המרפאה וצרכיה הייחודיים ובהתאם לכך נתאים עבורכם פוליסת ביטוח מרפאה הכוללת מגוון ביטוחים בהתאמה אישית. אנו מתמחים בהתאמת ביטוח עסק לכל סוגי העסקים ומובילים את הענף בפוליסות למרפאות רפואיות ופרא רפואיות. פוליסת הביטוח יכולה לכלול את הביטוחים הבאים:

ביטוח מרפאה

חבילת ביטוח חשובה ומשתלמת

יעדים סוכנות לביטוח מציעה חבילת ביטוח הכוללת מרכיבים חשובים מפוליסת ביטוח עסק וביטוחים נוספים המיועדים לעוסקים בכל עולמות הרפואה והפרא רפואה. השקט שלכם חשוב לנו, לכן פיתחנו עבורכם חבילת ביטוח מקיפה ורחבה, בהתאמה לדרישות ולצרכים הייחודיים שלכם.

השאירו פרטים לצורך קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, שתעניק לכם שקט נפשי והגנה מיטבית מפני מגוון רחב של סיכונים.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית לרופא>>

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן