ביטוח קליניקה

כך תתחיל להגן על הקליניקה שלך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

קליניקה נמצאת לרוב בבעלות פרטית, היא אינה שייכת לאחת מקופות החולים או למוסד רפואי אחר, לכן חשוב לרכוש פוליסה לביטוח הקליניקה המותאמת באופן מושלם לצורכי הבעלים ולמאפייני העסק. הפוליסה מעניקה כיסוי ביטוחי רחב ומקיף למגוון מקרים ואירועים. כמו כן, הפוליסה מעניקה שקט נפשי לבעלי הקליניקה ולעובדים במקום, ומענה מותאם אישית לכל הצרכים הביטוחיים של העסק ובעליו.

למה חשוב לרכוש ביטוח לקליניקה?

כשמדובר בקליניקה חשוב לשים לב לסיכונים הקיימים בכדי לדאוג לכיסוי ביטוחי מתאים. כל אירוע ותקלה עלולים להסב נזק כלכלי והפסדים כספיים משמעותיים, לרבות אובדן הכנסות ופגיעה בתדמית. הפוליסה חשובה כדי לספק מענה למגוון מקרים ואירועים, בהתאם לצרכי הביטוח של הלקוח כאשר היא מעניקה רשת ביטחון כלכלית חשובה והכרחית.

בין השאר, חשוב לרכוש את הפוליסה לביטוח הקליניקה כדי לזכות בכיסוי לתכולת העסק, כולל הגנה מפני אש, פריצות, רעידות אדמה ופגעי מזג האוויר. כמו כן, הפוליסה כוללת לרוב כיסוי ביטוחי מפני נזקים למבנה, אובדן דמי שכירות במקרה של נזק בקליניקה ועוד. ניתן להרחיב את הפוליסה עם כיסויים נוספים בהתאם לצורך ולמאפייני העסק.  

ביטוח קליניקה

מדוע כדאי לרכוש פוליסה מיוחדת לקליניקות?

כל קליניקה חשופה לסיכונים שונים, לכן חשוב להגן מפניהם ולדאוג לפוליסה מתאימה ומקיפה. חשוב לזכור כי ללא כיסוי ביטוחי מתאים, כל נזק וכל אירוע עלולים להוביל לאובדן הכנסות, לנזק כספי ולפגיעה משמעותית בתדמית הקליניקה ובאיכות השירות למטופלים. כדי ליהנות משקט נפשי ומכיסוי מיטבי, מומלץ לרכוש רק ביטוח ייעודי, רק כך אפשר ליהנות מכיסוי ביטוחי מקיף התפור בדיוק לסוג ולמאפייני הקליניקה.

הכיסוי ביטוחי חייב להתאים כמו כפפה ליד, תוך התייחסות למאפיינים שונים ולסיכונים אפשריים. למעשה, ביטוח לקליניקה מורכב ממספר ביטוחים בסיסיים וכל מבוטח יכול לרכוש תוספות והרחבות כדי ליהנות מכיסוי מקיף ומדויק יותר לצרכיו הייחודיים.

מידע כללי ופירוט על ביטוח לקליניקה

הביטוח נועד לספק מענה מקצועי מדויק ואיכותי לצרכים הייחודיים של קליניקות שונות, למשל ביטוח ייעודי לקליניקה שתחום עיסוקה הוא פסיכולוגיה, פיזיותרפיה, פסיכיאטריה, ריפוי בעיסוק, תזונה, רפואה אלטרנטיבית וכיוצא בזה.

הביטוח כולל הגנה מפני מקרים ואירועים שונים ומגוונים, הכיסוי מאפשר לקליניקה לקבל פיצוי כספי גבוה ולהמשיך לעבוד ברצף כדי לספק שירות ומענה מקצועי למטופלים. הביטוח כולל ברוב המקרים את הביטוחים הבאים:

  • כיסוי למבנה על בסיס ערך כינון
  • כיסוי לתכולת הקליניקה
  • כיסוי חפצים אישיים של העובדים
  • כיסוי מפני נזקי מזג האוויר, רעידות אדמה, אש ועוד
  • כיסוי לציוד מחשבים, תקשורת ומכשור רפואי
  • כיסוי כלפי צד שלישי
  • ביטוח חבות מעבידים
  • ביטוח תאונות אישיות לבעלי הקליניקה ולעובדיו
  • שבר שמשות ושלטים
  • כיסוי הוצאות משפטיות עד לתקרה מסוימת

כאמור, ניתן ורצוי לרכוש מגוון הרחבות וכיסויים נוספים לביטוח לקליניקה, כגון ביטוח אחריות שילוחית לבעלים בגין נזק שמבצעים עובדיו, כמו כן אם אתה בעל קליניקה וגם מטפל, חייב שתרכוש ביטוח אחריות מקצועית לפעילותך הישירה לכן, אין לוותר על ייעוץ מקצועי וכדאי לרכוש את הפוליסה רק מסוכנות ביטוח מקצועית המתמחה בתחום.

 לאחר אפיון הצרכים הביטוחיים של הקליניקה ובעליה, ניתן להתאים עבור הלקוח פוליסה מקיפה המותאמת לסיכונים השונים. ניתן לרכוש חבילת כיסוי מלאה ומקיפה או ביטוח בסיסי עם מספר הרחבות לבחירה, בהתאמה לצרכי הלקוח.

הפוליסה מותאמת על ידי סוכן ביטוח מקצועי ויעיל, תפקידו לייצג את המבוטח בפני חברת הביטוח ולדאוג לקבלת הפיצוי תוך זמן קצר על מנת שהקליניקה תוכל להמשיך לעבוד ולהתקיים.

מאמר שאסור לכם לפספס:

צרו עוד היום קשר לקבלת ייעוץ והתאמת הביטוח למאפיני העסק שלכם

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן