ייעוץ משכנתאות

למה חשוב לבחור ביועץ משכנתאות בלתי תלוי

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

לקיחת משכנתא, הוא הליך טבעי הנדרש לצורך קניה ורכישה של נכס. כברוב ההליכים, גם כאן, נדרש ידע, ניסיון והכרת השוק, על מנת לבצע הליך זה באופן המשתלם והנכון ביותר. שכרו חברה מקצועית, שתסייע לכם לקבל ייעוץ משכנתאות שיחסוך לכם המון כסף.

לשמיעת המאמר:

מי אנחנו?

משרדנו נותן שירותים בתחום לקיחת המשכנתא ויעוץ משכנתאות מעל 22 שנים. מטרתנו, היא לסייע ללקוחותינו לבצע את הליך לקיחת המשכנתא על הצד הטוב ביותר ובאופן אשר יחסוך ויפחית בעלויות. היתרון של משרדנו, הוא בניסיון רב השנים, המאפשר לנו לזהות במהרה את הצרכים של הלקוחות, כאשר קשרים של שנים עם חברות הביטוח והבנקים מאפשרים לנו להתאים, לייעץ וללוות את התהליך על הצד הטוב ביותר.

תפקידו של יועץ משכנתאות:

יועץ משכנתאות מקצועי מבצע עבור הלקוחות בדיקה מעמיקה, בסופה, הלקוח יודע שהוא לקראת העסקה הטובה והמשתלמת ביותר עבורו. תחילה, יועץ המשכנתאות בודק את כל הנתונים אודות הנכס המיועד לקניה. כחלק מכך, הוא בודק עבור הלקוח את עלות הנכס, מול הסכום הראשוני להשקעה. בהמשך, איש המקצוע, מחשב את ההכנסות של הלקוח והצפי העתידי, מול תשלומי המשכנתא במהלך השנים. בהתאם לכל הנתונים, יועץ המשכנתאות מבצע הערכה וממליץ על אפשרויות המשכנתא הטובות ביותר, בהתחשב בהחזר התשלומים העתידי לפי הכנסותיו של הלקוח.

ייעוץ משכנתא

ליווי תהליך ייעוץ משכנתאות:

לאחר שישנו צפי ותחזית לפיה ניתן לקבוע את המשכנתא, יועץ המשכנתאות מבצע את ההליכים הנדרשים מול הבנקים. אלו כוללים, הגשת כל המסמכים הנדרשים, הנאספים אל תיק המשכנתא אותו, ייעוץ המשכנתאות כולל הגשה לבנק על מנת לקבל אישור ראשוני. כחלק מהשירות, איש המקצוע מבצע השוואת ריביות בין הבנקים ומלווה את הליך המשא ומתן, עד למציאת המשכנתא המשתלמת ביותר שתסייע ללקוח לחסוך מקסימום על עליות המשכנתא והחזרי הריבית.

למה חשוב להיעזר ביועץ משכנתאות?

לקיחת משכנתא, הוא הליך השונה מהלוואה רגילה שכן מדובר בסכומים גבוהים, הנלקחים לטווח הארוך ולכן, כרוכים בהליכים משפטים ובירוקרטים מורכבים. ללא הידע והניסיון בתחום, עלולות להיווצר טעויות בעלות השלכות לטווח הארוך, אותם ניתן לחסוך בעזרת יועץ המלווה את התהליך, מתחילתו ועד סופו. איש המקצוע, מקושר לבנקים ולגופים החוץ בנקאיים, יכול לסייע לכם לבצע את הבחירה הטובה והחסכונית ביותר ולהבטיח שלא יתגלו הפתעות בהמשך.

שירותים של חברה מקצועית:

ניתן להיעזר ביועץ משכנתאות מטעם הבנק. אולם, על מנת לקבל את התכנית המשתלמת ביותר מומלץ לקחת את שירותיה של חברה מקצועית, נטולת אינטרסים ולכן, יכולה לספק השוואה וסקר שוק מקיף ואמין. שירותיו של משרד מקצועי, יאפשר לכם לדעת שהבדיקה נעשית בקפידה וללא אינטרסים כלפי בנקים וחברות ביטוח שונות. כמו כן, יועץ מקצועי, מבצע עבור הלקוחות בדיקה הכוללת את תחשבי ההכנסות העתידיות, ובונה תכנית מותאמת לטווח הארוך, באופן שיטיב עם הלקוח, בסופו של דבר אין כמו ייעוץ משכנתאות של חברת ייעוץ מקצועית.

ייעוץ משכנתאות

איך לבחור ביועץ לתהליך ייעוץ משכנתאות?

פניה לחברה בעלת ניסיון וותק רב בתחום, תאפשר לכם להישאר רגועים ולדעת שנבנית עבורכם התכנית הטובה ביותר. כשמדובר בלקיחת משכנתא והתחייבות כלכלית לטווח ארוך, לא מתפשרים ופונים רק למומחים. משרדנו, בעל ניסיון של שנים רבות וקשרי עבודה מול חברות הביטוח והבנקים השונים. לכן, נוכל למצוא את העסקה הטובה ביותר עבורכם מבלי להתפשר.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר לביצוע המשכנתא שלכם, ונשמח לסייע לכם לבנות את התכנית הכלכלית המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

מאמר שאסור לך לפספס:

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן