ביטוח אחריות מקצועית למאמן כושר

כך עושים ביטוח אחריות מקצועית למאמן כושר

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

בשנים האחרונות יותר ויותר מאמני כושר מחליטים לעשות ביטוח אחריות מקצועית וזאת משום המודעות ההולכת וגדלה לגבי הסיכונים שבמקצוע זה. במאמר זה נגולל בפניכם מהו ביטוח אחריות מקצועית ומדוע כל כך חשוב להתאים ביטוח זה למקצוע בו אתם עוסקים, במקרה שלנו : ביטוח אחריות מקצועית למאמן כושר.

מודעות גבוהה של קהל הלקוחות – רשלנות ונזקים
התפתחות האינטרנט הובילה לכך שיותר ויותר אנשים מודעים לזכויות שלהם בעת קניית מוצר או שירות. כלומר, אדם מודע לעובדה שהוא ראוי לקבל שירות איכותי ממאמן כושר, שירות בו לא יגרם לו נזק משום חוסר מקצועיות של המאמן.

בנוסף, התפתחות האינטרנט הובילה לכך שכל אחד ואחת חשופים לתביעות על רשלנות זו או אחרת כנגד מאמני כושר ובעלי מקצוע נוספים. לכן, הם מודעים לעובדה שאם מאמן כושר התרשל בביצוע תפקידו וגרם להם לנזק הם יכולים לתבוע אותו על אותו הנזק שנגרם להם.

כיוון שנזקים יכולים להגיע לסכומים של מיליוני שקלים (דבר שיכול להוביל לפשיטת רגל), חברות הביטוח פיתחו ביטוח מיוחד שנקרא 'ביטוח אחריות מקצועית'. ביטוח זה מגן על מאמן הכושר ממצב בו הוא מגיע לפשיטת רגל משום תביעה של סכום ענק מצד לקוח זה או אחר.

ביטוח אחריות מקצועית למאמן כושר

מהו ביטוח אחריות מקצועית למאמן כושר?

המטרה העיקרית היא לכסות את האחריות המקצועית של מאמן הכושר כנגד תביעה צד שלישי. תביעה בה הלקוח מאשים את מאמן הכושר בהפרה של חובתו המקצועית וזאת משום רשלנות, השמטה או טעות כלשהי שנעשתה על ידי המאמן.

הכיסוי של ביטוח זה חל גם על נזק כספי שאינו קשור אל נזק ממשי לגוף או לרכוש. ביטוח אחריות מקצועית המיועד למאמן הכושר הוא ביטוח המותאם לסיכונים הספציפיים של מאמני הכושר.

מדריך כושר תמיד צריך לקחת בחשבון את העובדה שיכול להיות מצב בו הוא יחשף לתביעה בגין רשלנות במהלך האימון או תאונה במהלך האימון שאינו קשורה לרשלנותו של מאמן הכושר.

אי אפשר להתעלם מכך שכל מאמן כושר מסתכן בסיבוכים רבים, כמו למשל פציעות שונות הנובעות בעקבות שימוש במתקן ספורט בעל ליקויים שונים, אימון אינטנסיבי בתחום הכושר שהוביל לפציעה, אימון שלא בוצע באופן נכון וגרם לנזק והדרכה שגויה בכל הקשור אל ביצוע התרגילים באותו אימון.

כל הסיכונים הללו יכולים להוביל לתביעות ענק שיובילו להפסדים כספיים גדולים ופעמים אף לפשיטת רגל. מסיבה זאת חשוב לצפות את הסיכונים הכרוכים בענף הכושר, למזער אותם ותמיד לוודא שיש ביטוח אחריות מקצועית למאמן כושר, אותו ביטוח שיכסה את ההוצאות במקרה של נזק לרכוש או לגוף.

מה חשוב לוודא למאמן כושר?


ביטוח אחריות מקצועית למאמן כושר וביטוח צד שלישי. אלו הם הכיסויים אותם צריך לקחת בחשבון כל מדריך כושר.

כמובן שטרם ההחלטה על רכישת ביטוח זה או אחר כל מאמן כושר צריך לקחת בחשבון שהנתונים יכולים להשתנות אם הם פועלים כמדריכים עצמאיים או כשכירים של מרכז או מכון ספורט כלשהו.

האם הפעילות שלהם כפופה לחוק הספורט. מהו סכום הביטוח בו כדאי להם לבטח את עצמם והאם הפוליסה המוצעת להם הינה פוליסת אחריות מקצועית למאמן כושר בסיסית או מקיפה.

מזמינים אתכם ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר מיידית

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן