ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואי

כשעוסקים בבריאות, משקלה של טעות הוא גבוה מתמיד. כיצד תוכלו ליצור את רשת הביטחון המתאימה אם אתם עוסקים במקצועות הפרא-רפואה?

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אנחנו מוכנים לעשות הכל כדי לשמור על הבריאות וכדי לטפח אותה. אנשים העוסקים במקצועות הרפואיים נוגעים באופן ישיר בבריאותם של אנשים, באיכות חייהם, בטיפול ובריפוי. מתוך כך, הם נוגעים באחד הדברים הרגישים ביותר בחייהם של אנשים. כשמדובר בתחומי הרפואה ותחום פרא רפואי, ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואי הוא החשוב מכל. אנשים העוסקים בבריאות האדם לעיתים קרובות עוסקים בחיים ומוות, מקצועם הוא אינו רק פרקטי – הוא אמוציונלי ומערב רגשות רבים. לכן, אנשי הרפואה והבריאות חשופים אולי יותר מכל לתביעות. כדי להגן על שמכם המקצועי, על מצבכם הכלכלי ועל אורח חייכם – רשת ביטחון אשר תגן עליכם מבחינה משפטית, כלכלית ואישית היא קריטית כדי להבטיח שתוכלו להמשיך לבצע את עבודתכם נאמנה, ולעשות זאת בביטחון.

ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית

כולם עושים טעויות

כשמדובר בקלינאי תקשורת, בפרמדיקים, בפסיכולוגים, בפיזיותרפיסטים, בטכנאי רנטגן, ובכל המקצועות “תומכי” הרפואה, הטעויות עשויות להיות הרות גורל עבור חייהם של אנשים. לכן מקצועות אלה ומקצועות נוספים הנכנסים לקטגוריה הרפואית, חשופים מאוד לתביעות. יחד עם זאת, כאשר אותם מקצועות מבוטחים בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית רפואית מקיפה ואיכותית, נדירים המקרים בהם יגיע הפיצוי הכספי מכיסם. ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואי מעניק כיסוי לבעלי מקצוע שעוסקים במקצועות הפרא רפואיים, מפני תביעות בשל נזקים הנובעים מרשלנות מקצועית או מטעות, וכן מכסה את הוצאות ההגנה המשפטית. בדומה לסוגי פוליסות ביטוח אחרות, גם כאן גובה הפרמיה יקבע על פי הסיכון אליו נחשפת החברה המבטחת. פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מספקת כיסוי מקצועי במקרים בהם מוגשת תביעה בזמן תוקף הפוליסה. כלומר, הזכות לקבל כיסוי ביטוחי תלויה גם במועד הגשת התביעה.

פוליסה מותאמת במיוחד לתחום שלכם

אם אתם עוסקים במקצועות הפרא רפואה, אתם ודאי יודעים את החשיבות של המקצוע שלכם, ומבינים את משקלה של טעות זו. לכן חשוב שתבינו את משקלו של ביטוח אחריות מקצועית. בתחומי נישה כמו תחומי פרא רפואיים, חשובה יותר מכל המקצועיות של סוכן הביטוח וההבנה שלו בהרכבת הפוליסה המתאימה עבורכם. אצלנו, בסוכנות הביטוח יעדים, תוכלו למצוא את טובי המומחים בתחום הביטוח המקצועי בישראל, שיוכלו לעזור לכם להרכיב את פוליסת ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואי מושלמת.

המבוטחים תחת ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית הם: אודיולוגים,  אוסטאופתים ,אופטומטריסטים, אופטיקאים, אורטופטיקאים, אורטופטיסטים, אחיות, אמבריולוגים, ביוכימאים, גנטיקאים, טכנאי אולטראסאונד, טכנאי ביומכניקה, טכנאי דם, טכנאי רנטגן, טכנולוגים רפואיים, טכנאי שיקום לב-ריאה, טכנאי EEG, כירופודיסטים, פודולוגים, מוהלים, מיקרוביולוגים, מרפאים בהבעה וביצירה, מרפאים בעיסוק, מטפלים משפחתיים, מטפלים ומשקמים נשימתיים, מנהלי מעבדה, סייעים לרופאי שיניים, תזונאים, עובדי מעבדה, עובדים סוציאליים, פרמדיקים, פודיאטורים, פיזיולוגים, פיזיותרפיסטים, פסיכולוגים, פרוטטיקאים, קלינאי תקשורת, קרימינולוגים קליניים, רוקחים, שיננית, רפואה אלטרנטיבית, מרפאים באומנות

מצאתם את עצמכם ברשימה? מחפשים פוליסת ביטוח מקצועית, מקיפה, מכסה ובמחיר הוגן? פנו אלינו. בסוכנות הביטוח יעדים, נוכל לעזור לכם להבטיח את יציבותכם כאנשי מקצוע. 

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן