המדריך להשוואת מחיר בביטוח אחריות מקצועית

תן לסוכנות שמתמחה בתחום לחסוך לך זמן יקר, וכסף רב

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

האם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח אחריות מקצועית אך אינכם יודעים כיצד לבחור פוליסה המתאימה ביותר עבורכם? מעוניינים להשוות מחירים כדי להוזיל עלויות ביטוח אחריות מקצועית? ובכן, במציאות של היום חשוב לכל בעלי המקצועות החופשיים לרכוש לעצמם ביטוח אחריות מקצועית על מנת לזכות בהגנה מקיפה ורחבה בפני תביעות מצד הלקוחות. כדי לרכוש ביטוח מתאים במחיר משתלם ואטרקטיבי, הכנו עבורכם מדריך להשוואת מחירי ביטוח אחריות מקצועית.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית ולמי הפוליסה מתאימה?

ביטוח אחריות מקצועית מיועד לבעלי מקצועות חופשיים כגון אדריכלים, רופאים, מהנדסים, רואי חשבון, הנדסאים, טכנאים ולעוד מגוון רחב של אנשי מקצוע. מאחר ובעלי מקצועות חופשיים חשופים לתביעה מצד הלקוחות בגין רשלנות, הפרת החובה המקצועית, מחדל כלשהו בתום לב וכדומה, עליהם לרכוש פוליסה המעניקה להם הגנה מלאה, שקט נפשי ואפשרות לעבוד בראש שקט ובבטחה.

הפוליסה מכסה את אחריותו החוקית של המבוטח הרוכש ביטוח אחריות מקצועית, כלפי צד שלישי, בשל מקרים כמו הפרת החובה המקצועית המוטלת על המבוטח, ובשל מחדל ו/או טיפול חסר שנגרם בתום לב. באמצעות השוואת מחיר בביטוח אחריות מקצועית תוכלו לבחור בפוליסה המתאימה בדיוק לצרכים הייחודיים שלכם ולתחום העיסוק שלכם.

ראוי לציין כי ניתן לרכוש ביטוח אחריות מקצועית המותאם באופן מושלם ואישי לבעלי מקצועות חופשיים במגוון תחומים. כמו כן, ניתן באמצעות השוואת הצעות מחיר לבחור בחברה המבטחת העונה על הציפיות שלכם, ומציעה עבורכם את הפוליסה הטובה ביותר, הן מבחינת היקף הפוליסה וגבול האחריות והן מבחינת שירות, תנאים וכמובן מחיר. יש לדוגמא פוליסות שמתמחות בתחום עיסוק מסוים, כמו פוליסות לביטוח מהנדסים ואדריכלים והנדסאים, עם תנאים משופרים לסיכון של ענף זה.

השוואת מחיר לביטוח אחריות מקצועית

אפיון והגדרת צרכים ייחודיים 

כדי לבחור פוליסה מתאימה לבעלי מקצועות חופשיים, מומלץ לפנות לסוכנות שמתמחה בתחום. בשוק הביטוח של היום יש מסלולים רבים של ביטוחי אחריות מקצועית לבעלי מקצועות חופשיים, ויש פוליסות המתאימות לצווארון כחול וביטוחים המיועדים לצווארון לבן. ישנם הבדלים רבים ומשמעותיים בין הפוליסות של חברות הביטוח המתמחות בתחום האחריות המקצועית. בעזרת סוכן מיומן ויעיל של יעדים שמכיר באופן אישי את כל הפוליסות והאפשרויות הקיימות, תוכלו גם אתם לחסוך זמן רב והרבה כסף, ולרכוש את הביטוח ההולם ביותר לסוג העיסוק שלכם, לסיכונים הקיימים בעבודתכם ולסוג התביעות והפיצויים הנהוגים בענף בו אתם עוסקים.

חשוב להדגיש כי ביטוח אחריות מקצועית חייב להתאים כמו כפפה ליד עבור המבוטח, כך שיש לשים לב לסעיפים חשובים בפוליסה כמו גבול אחריות מקצועית, כיסוי הוצאות משפט, סייגים לכיסוי, השתתפות עצמית, כיסוי רטרואקטיבי כתוצאה מרשלנות מקצועית שלכם או של אחד העובדים שלכם באירוע שהתרחש לפני רכישת הביטוח וכיוצא בזה.

לכל בעל מקצוע חופשי יש פוליסה המתאימה עבורו, אין להקל ראש בבחירת הביטוח, לכן אין לוותר על סוכן ביטוח העובד מול כל חברות הביטוח ומכיר את כל האפשרויות הקיימות.

ביטוח אחריות מקצועית לפי תחומי עיסוק

כאמור, יש ביטוח אחריות מקצועית לבעלי מקצועות חופשיים בתחומים שונים, בין השאר ניתן לרכוש פוליסה מותאמת אישית לתחומים כגון:

  • ביטוח אחריות מקצועית לרופאים
  • ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואי (מטפלים אלטרנטיביים, פסיכולוג, עובד סוציאלי, מרפאים בעיסוק וכדומה)
  • ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים או להנדסאים
  • ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים
  • ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים

בנוסף, ישנם פתרונות לביטוח אחריות מקצועית עבור רואי חשבון, יועצי מס, מספרות, קוסמטיקאיות, מאמנים אישיים, קבלנים ועוד.

השוואת מחירים לביטוח אחריות מקצועית בהתאמה אישית עבורכם

השוואת מחיר בביטוח אחריות מקצועית היא חלק בלתי נפרד מרכישת הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם. כיום, בעידן האינטרנט בו אנו חיים, קל יותר להשוות מחירים, אך רוב בעלי המקצוע אינם מבינים את מרכיבי הפוליסה, שכן אין להם את הזמן הנדרש כדי לפנות למספר חברות ביטוח, להשוות בין ההצעות ולעיין בסעיפים הרבים בכל פוליסה. כדאי לדעת כי הפוליסה כוללת סעיפים רבים ומגוונים, ולרוב אין זמן או כוח לקרוא את האותיות הקטנות שעושות את ההבדל הגדול, אך יש לקרוא את החוזה כדי להימנע מהפתעות לא צפויות במידה ומוגשת תביעה נגדכם. 

הפתרון להשוואת מחירי הביטוח ולחיסכון בזמן וכסף, הוא לפנות לסוכנים מקצועיים והמנוסים שמתמחים ספציפי בתחום זה.

אצלנו ביעדים ביטוח סוכנות לביטוח תמצא תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות לביטוחי אחריות מקצועית, לאור נסיון הרב בנושא נסייע לך לבחור בביטוח אחריות מקצועית רחב ומקיף, עם אפשרות להרחבות ולתוספות נחוצות, בהתאמה מלאה למאפייני המבוטח וצרכיו הייחודיים, כמו גם בהתאם לתקציב שלך ולסיכונים הקיימים בתחום עיסוקך.

השאר פרטים ואנו נחזור אליך מייד לשיחת ייעוץ ראשונית

מאמרים נוספים שאסור לך לפספס:

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
דילוג לתוכן