ביטוח אחריות מקצועית למרפאים בעיסוק

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ביטוח אחריות מקצועית נועד לספק הגנה לבעלי מקצועות חופשיים, וביניהם גם לעוסקים במקצועות פרה-רפואיים כגון מרפאים בעיסוק. ביטוחים אלו מגנים על אנשי המקצוע מפני תביעות נזיקין אשר מקורן בחוסר עמידה בדרישות המקצוע, או בגין השמטה או רשלנות במהלך או בעקבות עבודתם. מדובר בתביעות העלולות להסתכם בפיצויים בסכומי עתק, כאשר הדרך היחידה להתגונן ולהתמודד מולן הינה באמצעות ביטוח אחריות מקצועית. הביטוח מכסה את עלויות הפיצויים שבמסגרת תביעות אחריות מקצועית, וכולל גם כיסוי הוצאות משפטיות של המבוטח.

מהות ביטוח אחריות מקצועית עבור מרפאים בעיסוק

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לריפוי בעיסוק או לכל תחום פרה-רפואי אחר, נועדה לכסות את חבות המבוטח כלפי צד גו. זאת, בגין פגיעות גופניות הכוללות נזקים לגוף ולנפש המטופל, לרבות מחלות, הלם, מצוקה רגשית ומוות. מדובר בפגיעות אשר נבעו מטעויות, השמטות או מעשי רשלנות, וקשורות לעיסוקו המקצועי של המרפא בעיסוק. במסגרת הפוליסה יוגדרו בין הגוף המבטח למבוטח מכסות ההגנה המרביות. כמו כן, חשוב לדעת כי בסיסה של הפוליסה יכול להיות על פי יום האירוע הביטוחי, או על פי יום הגשת התביעה.

חשיבות רכישת הביטוח למרפאים בעיסוק

עקב התגברות המודעות הציבורית לאפשרות הגשת תביעות נגד אנשי מקצוע בגין רשלנות, מסתמנת עלייה משמעותית במספר התביעות המוגשות מידי שנה לבתי המשפט. מדובר בתביעות שיכולות להגיע לסכומים גבוהים ביותר של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, ובתוך כך גם להוביל לקריסה מקצועית ואישית של מרפאים בעיסוק שאינם מסוגלים לעמוד בנטל הכלכלי. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות מרובה לרכישת ביטוח אחריות מקצועית, אשר יכסה את איש המקצוע ויסייע לו להתמודד בהצלחה עם התביעה ותוצאותיה.

רכישת הפוליסה

את הפוליסה חשוב לרכוש מסוכנות מנוסה ומהימנה, המתמחה בביטוחי אחריות מקצועית עבור מקצועות פרה-רפואיים בכלל וריפוי בעיסוק בפרט. בהתאם לכך, סוכנות יעדים מעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון עשיר, הבנה מעמיקה בדרישות המקצוע, כלים מגוונים ושלל פתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. המעוניינים במידע נוסף וברכישת פוליסה מוזמנים למלא את פרטיהם, ונציגי יעדים יצרו עימם קשר בהקדם האפשרי.

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן