ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון

הגיע הזמן להגן על עצמך בביטוח אחריות מקצועית מותאם למשרדי רואי חשבון

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ראיית חשבון היא ללא ספק מקצוע מורכב. בתור אחד שעוסק בכך, אנחנו וודאי לא צריכים לספר לך שהמספרים לעולם לא נגמרים, שהמשוואות מתערבבות אחת בשנייה ושהסעיף הספציפי שלמדת לפני 15 שנים כבר לא כל כך טרי בזיכרון. אך עם זאת, כפי שאתה יודע, ראיית חשבון היא עסק רגיש מאוד. כל טעות מינורית של רואה החשבון עלולה לעלות ללקוח שלו מאות אלפי ואף מיליוני שקלים, או חמור מכך – לחשוף אותו לתביעות ולהליכים פליליים.

רואה חשבון הוא גם בן אדם. הוא אינו יכול לטעות?

אין ספק שגם רואה חשבון עלול לטעות מפעם לפעם. עם זאת, כרואה חשבון עליך להיות מודע לכך שכל טעות אשר נגרמת בשל רשלנות, חוסר ידע או סיבה מקצועית אחרת עלולה להוביל לתביעה כספית מצד לקוחותיך בגין ההפסדים שייגרמו להם.

אז מה עושים? פשוט מאוד – רוכשים ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון. מטרתו של ביטוח מעין זה הינה לכסות עבורך נזקים שייגרמו לצד ג' בעקבות טעויות מקצועיות שלך אשר נעשו בתום לב, בין אם הנפגעים הם לקוחות ישירים שלך ובין אם גורמים אחרים. בתחום ראיית חשבון הדגש העיקרי הינו על ביטוח פיננסי, אך חשוב לדעת שהביטוח יגן עליך במקרה הצורך גם מפני נזקי גוף ורכוש.

ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון

אל תרשה לעצמך להישאר נטול הגנה!

בתור רואה חשבון אתה זה שמייצג את לקוחותיך מול רשויות המס, דואג להשיג עבורם את התנאים הטובים ביותר, נשאר במשרד עד אמצע הלילה כדי להגיש את הדו"חות בזמן ועושה הכל על מנת להגן עליהם. אבל מי דואג להגן עליך?

אנו בטוחים שכל בעל מקצוע עושה את המירב על מנת להצליח בעבודתו ולבצע אותה ללא רבב, אך כולנו בני אדם וכולנו עלולים לטעות בתום לב. כן, גם אתה. אל תגיד "לי זה לא יקרה" או "אני מקצועי מספיק כדי לא לטעות בצורה חמורה", כי כשהטלפון לא מפסיק לצלצל והמתח רק הולך וגובר, אין אדם שחסין בפני טעויות. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן בשבילך – כדי שביום שבו הטעות שלך תעלה לך מאות אלפי שקלים לא תישאר לבד בסירה.

אנו מבטחים מאות משרדי רואי חשבון המובילים בתחומם, ויודעים לתפור לך את הכיסוי הנכון לפי צרכיך.

רוצה חומת מגן שתשמור עליך בכל עת מפני תביעות מקצועיות? פנה אלינו עוד היום ונציגינו יעבירו לך הצעה משתלמת לביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון.

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן