ביטוח אחריות מקצועית

ההגנה על העתיד המקצועי שלך מתחילה בביטוח מקצועי

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם


בעולם בו אנו חיים, הגשת תביעות כנגד בעלי מקצועות חופשיים הינה תופעה הולכת וגדלה. מגמה זו דורשת מבעלי מקצועות להגן על עצמם, כך שיוכלו להמשיך לעבוד בבטחה וללא חשש. סוכנות יעדים מובילה את תחום ביטוח האחריות המקצועית, ומודעת לבעיות ולצרכי בעלי מקצועות חופשיים. על כן מצויים בידינו הידע, הכלים והיכולות לספק פתרונות וחבילת ביטוח אחריות מקצועית המתאימה במיוחד עבורכם.

להלן התמחויות שלנו בביטוח מקצועי לפי תחומים:

 1. ביטוח מקצועי למהנדסים – ביטוח מקצועי למהנדסים הוא הכלי הראשון, שיסייע למהנדס במקרה חירום ויגן עליו מפני כל תביעה פרטית כנגדו. יש לנו פוליסות עם הרחבות יחודיות לתחום הנדסה.
 2. ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים – פיתחנו פיתרון ייחודי להנדסאים במשרדינו, כולל תמחור הפקת הפוליסה, וחתימה על אישורי ביטוח עוד באותו היום.
 3. ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים
 4. ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים – ביטוח מקצועי לאדריכלים מכסה מקרים של תקלות בעבודת התכנון והפיקוח. גם כן יש ברשותינו פוליסות עם הרחבות יחודיות לעיסוק זה.
 5. ביטוח אחריות מקצועית רפואית – במקרים של טיפול רפואי לקוי ייתכנו תביעות אישיות כנגד רופאים. ניתן להתמודד עם תביעות מסוג זה מראש על ידי בחירת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית רפואית מותאמת באופן אישי.
  1. ביטוח אחריות מקצועית לנוירולוג
  2. ביטוח אחריות מקצועית לפסיכיאטר
 6. ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואי
  1. ביטוח אחריות מקצועית לרפואה אלטרנטיבית.
  2. ביטוח מקצועי לקלינאי תקשורת.
  3. ביטוח אחריות מקצועית לעובד סוציאלי.
  4. ביטוח אחריות מקצועית למרפאים בעיסוק.
  5. ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגיים.
  6. ביטוח אחריות מקצועית למרפאים באומנות.
  7. ביטוח אחריות מקצועית לפזיוטרפיסטים.
 7. ביטוח אחריות מקצועית למוסדות רפואיים – ביטוח אחריות מקצועית למוסדות רפואיים הינו מוצר נרכש ביותר ברבות השנים ומיועד לבתי אבות, מוסדות סיעודיים ומוסדות ציבוריים נוספיים המקנים שירותים רפואיים.
 8. ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון – כרואה חשבון אתה מייצג את לקוחותיך מול רשויות המס ודואג להשיג עבורם את התנאים הטובים ביותר. דאג גם לפרנסה שלך עם ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון.
 9. ביטוח אחריות מקצועית למתכנני ערים – מתכנני ערים עשויים להיתקל במהלך פרויקט בנייה בסכסוכי שעלולים להוביל לתביעה משפטית. אל תשארו חשופים והזמינו ביטוח אחריות מקצועית למתכנני ערים.
 10. ביטוח אחריות מקצועית לחברות אמבולנסים – בסוכנות ביטוח יעדים מומחים בביטוח אחריות מקצועית לחברות אמבולנסים שיתאימו לניידות טיפול נמרץ בארץ.

משמעות ביטוח אחריות מקצועית


ביטוח אחריות מקצועית מיועד לכסות חבות מקצועית של המבוטח כלפי צד שלישי, שעשוי להיות לקוחותיו או נפגעים אחרים המצוינים בפוליסה. ביטוח זה מכסה נזקי גוף, רכוש ונזקים פיננסיים לצד שלישי בגין טעות, השמטה או רשלנות של בעל המקצוע המבוטח, אשר בוצעו בתום לב. חשוב להבין כי בימינו ללא ביטוח אחריות מקצועית, אתם עלולים להיחשף לתביעות של עשרות ומאות אלפי שקלים, ואף למעלה מכך.

ביטוח אחריות מקצועית

התמחות מיוחדת בביטוח אחריות מקצועית

סוכנות יעדים הינה בעלת התמחות מיוחדת במקצועות חופשיים הבאים:

 • ענף הנדסה – מהנדסים והנדסאים מכל ענפי ותחומי ההנדסה.
 • ענפי הרפואה – רופאים, רופאי שיניים, פסיכיאטרים.
 • ענף פרא רפואי – מרפא בעיסוק, פסיכולוג, קלינאי תקשורת, עובדים סוציאליים, מרפאים באומנות, רפואה משלימה, פיזיותרפיסטים, וטרינרים.
 • מקצועות האדריכלות.

 • משרדי רואי חשבון 

פתרונות ביטוח מקצועי מותאמים לבעל המקצוע


הידע המקיף והעשיר שצברנו בתחום ביטוחי אחריות מקצועית, מאפשר לנו לספק פתרונות ביטוח מקצועי מותאמים אישית למגוון בעלי מקצוע נוספים ושונים:

 • מקצועות בענף הבנייה – קבלנים, מתווכים, חשמלאים וטכנאים.
 • רואי חשבון, מנהלי חשבון ויועצי מס.
 • מספרות וקוסמטיקאיות.
 • מאמנים אישיים.
 • חברות הייטק.

טפסים להורדה בנושא ביטוח רשלנות מקצועית

הבטיחו את עתידכם המקצועי – רשלנות מקצועית


מקצוע חופשי נבנה בעמל רב ומבוסס על מוניטין וגב כלכלי איתן, לכן ביטוח אחריות מקצועית הינו בגדר חובה. הידע והניסיון הרב שצברה יעדים לאורך השנים מהווה נכס עבורכם, אשר יבטיח את עתידכם המקצועי. הבטחון יכול להתרחש בהזמנת ביטוח מקצועי מלא. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת היכרות וקבלת פרטים נוספים.

מאמרים נוספים שאסור לך לפספס בתחום ביטוח אחריות מקצועית

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן