ביטוח מקצועי לנוירולוג

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נוירולוגיה עוסקת בחקר התפקוד ובמחלות של מערכת העצבים המרכזית וההיקפית. אנשי מקצוע בתחום הנוירולוגים נחשפים אל מקרים עדינים ומורכבים ונדרשת מהם תשומת לב מלאה. בנוסף, רשלנות רפואית בתחום הניורולוגיה עשויה להביא לנזקים כבדים עבור המטופלים. מהבחינה הזו, הצורך להצטייד בפוליסת ביטוח מקצועי נוירולוג הוא מהותי וקריטי. בעוד מטרתו של המחקר הנוירולוגי היא להבין את תהליכי עיבוד המידע במוח, רופאים המתעסקים בנוירולוגיה מתמקדים באספקט המעשי.

מסגרת השירותים של הביטוח

ביטוח מקצועי לנוירולוג מצטרף אל שלל כלים אשר מטרתם הגנה על זכויות הרופאים. כמו כל ביטוח מקצועי רפואי אחר, גם ביטוח מקצועי לנוירולוג נותן למבוטחים מסגרת שירותים ייחודית. בעזרת ביטוח מקצועי לנוירולוג ניתן לנהל את הסיכונים, לצמצם את הפגיעה במטופלים ואף להבטיח שירות לניהול תביעות המוגשות נגד המבוטחים עצמם. האחריות העצמית המכוסה בפוליסות ביטוח מקצועי נוירולוג תלויה במאפיינים האישיים של המבוטח, בניסיון שלו ובשיטות הפעולה הקליניות. ביטוח מקצועי לנוירולוג מכסה את האחריות החוקית של הרופא. אחריות זו נובעת מהפרת חובה מקצועית, מרשלנות או מכל מקרה של מחדל והשמטה כתוצאה מתום לב.

מדוע חשוב לאחוז בביטוח מקצועי?

הגשת תביעות נגד בעלי מקצועות רפואיים הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות. הגישה המחמירה של בתי המשפט, מגוון המקרים הנחשבים לרשלנות רפואית והתמחות של עורכי דין הופכים את הרשלנות הרפואית לתחום אשר מערער על האוטונומיה של הנוירולוגים. הדרך היחידה להתמודד עם תביעות המוגשות נגד רופאים על ידי מטופלים היא לרכוש מראש את פוליסת הביטוח הטובה ביותר הקיימת בשוק.

הידע שלנו בביטוח מקצועי לנוירולוג

הביטוח מקצועי לנוירולוג שנבנה לפי צרכי הרופא ,מבטיח כיסוי וטיפול בתביעות רשלנות רפואית. הפוליסות המקיפות שנבנות במשרדינו מגובשות על בסיס ידע וניסיון ללא תחרות. אנשי המקצוע במשרדינו מרכיבים את פוליסות הביטוח לפי תקדימים, חוקים ותקנות ספציפיות. יעדים סוכנות לביטוח  מובילה בתחום  ביטוח האחריות המקצועית, ומציעה כיום גם לנוירולוגים להצטרף אל שירותיה. ציבור המבוטחים במשרדינו כולל בין היתר גם רופאים, מרפאות, קופות חולים וחברי צוות רפואי ופארא רפואי.

ביטוח מקצועי לנוירולוג שנבנה במשרדינו מקנה למבוטחים כיסוי מלא להגנה מפני טענות לקיומה של רשלנות רפואית. פוליסת ביטוח נכנסת לתוקף ברגע הפקת הפוליסה . המבוטחים של יעדים סוכנות לביטוח  מקבלים ליווי ויועץ מקצועי עוד לפני שהתובע פונה אל בית המשפט, וזאת על מנת לצמצם את הליך ההתמודדות ולהבטיח גיבוי אפקטיבי.

אל תחכו שיהיה מאוחר – קבלו הצעת מחיר כבר עכשיו!

קבלת הצעת מחיר היא השלב החשוב ביותר ברכישת פוליסת ביטוח מקצועי לנוירולוג. השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר לצורך בניית הפוליסה . אל תשאירו את העתיד המקצועי שלכם בידיים הלא נכונות: קבלו הצעת מחיר על ביטוח מקצועי ממשרדינו לא תצטרכו לחשוש מכל סוג של תביעות רשלנות רפואית.

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן