ביטוח בית קפה

כך תבטח את בית הקפה שלך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מיצבנו את עצמנו כאחת החברות המובילות בארץ לביטוח בית קפה. למשרדינו ניסיון רב בבניית פוליסות ביטוח, המותאמות אישית לרשתות בתי קפה ברחבי הארץ, וכן לבתי קפה פרטיים המעוניינים בכיסוי מקיף כנגד כל הסיכונים של העסק, בעלות הכי משתלמת.

כיצד אנו "תופרים" לכם את חליפת ביטוח המתאימה?

פוליסת הביטוח שלכם אמנם לא תוכל למנוע מקרים לא צפויים בהם חלילה, בית קפה יינזק. תאונות של עובדים, שוד, שריפה ועוד, אבל היא בהחלט תוכל לפצות אתכם בצורה כזו, שהעסק יחזור כמה שיותר מהר למסלול. כל יום שעסק סגור- זה עולה הרבה כסף.

בית קפה, הוא מקום שמשמש לפגישות ראשונות, מפגשים עסקיים ואפילו כמקום מפלט בו ניתן "לנקות את הראש". זה המקום בו אתם מבלים ברוב שעות היממה, מטפלים בעשרות לקוחות, וכעת אתם זקוקים לחברת ביטוח מנוסה שתטפל בכם באותה חמימות ואכפתיות.

שנים של ניסיון בעבודה עם בתי קפה

ב"יעדים" צברנו עם השנים את הניסיון הדרוש על מנת לבנות את הפוליסה הנכונה עבורכם. ללא תוספות מיותרות שאינן רלוונטיות לבתי קפה, ועם מזעור החשיפה שלכם לנזקים המתרחשים מדי יום בבתי קפה אחרים, ולעתים מושמטים מפוליסת ביטוח העסק.

בכל פוליסה אנו דואגים לנושאים הבאים:

  • המבנה בו פועל העסק שלכם.
  • הכספים העוברים בו מדי יום
  • בריאות העובדים שלכם.
  • סיכונים נוספים מפני רעידת אדמה או שריפה בעסק
  • להכנסות בזמן שהעסק עובר שיפוצים לאחר תאונה או אסון
  • למקרים בהם סועד בבית הקפה תובע אתכם

ולעוד מגוון של מקרים, מפתיעים שאולי לא תשערו שיקרו, ומניסיוננו הם קורים.

ביטוח בית קפה

ארעה תאונה? אנו זמינים עבורכם

הפוליסה המקיפה שלנו לבתי קפה מותאמת לגודל העסק, ולהיקף העסקאות השנתי שלו. לעולם לא נציע לכם פוליסה רחבה או מצומצמת מדי. כאשר מתרחש מקרה ביטוח, חס וחלילה, אנו תמיד נהיה שם עבורכם. לייעץ ולסייע, ולהשיג עבורכם את הפיצוי ללא עיכובים מיותרים.

ומה המשכיר מחייב אתכם?

אין חוק שמחייב אתכם לבצע ביטוח עסק. אבל רוב בתי קפה מבצעים ביטוח עסק לפני תחילת הפעילות, כאשר אתם פותחים בית קפה המשכיר של הנכס ברוב המקרים יחייב אתכם לבצע ביטוח מבנה, צד ג לעסק, וביטוח חבות מעבידים לעובדים. האחריות שלכם היא לדאוג לכיסוי לעובדים, וגם לסועדים, נשמח לסייע לכם למצוא את הדרך לחלוק את האחריות הזו עם חברת הביטוח. אנו מודעים לכך שאינכם יכולים לצפות מה יקרה בשנים הבאות לפעילות העסק, אך אנו יכולים להבטיח כי עם הביטוח שלנו, תהיו מוגנים, ככל האפשר, מפני כל מיני מקרים לא צפויים.

מה ההבדל בין ביטוח עסק לפוליסה לביטוח בית הקפה שלכם?

כל הפוליסות נראות אותו דבר וזה מוביל לשאלה- מדוע לא לבחור בפוליסת ביטוח עסק סטנדרטית אצל כל חברת ביטוח? אם כן,  אנו מזמינים אתכם לגלות מה ההבדל בין "יעדים" לסוכנות ביטוח אחרות. כאשר מדובר בביטוח עסק לבתי קפה, אנו בעלי הבית של הפוליסות ואתם בעלי הבית של בית הקפה שלכם וזה חשוב לנו מאוד.

כאשר אתם עובדים עם סוכן ביטוח המייצג אתכם מול חברת הביטוח, אתם יכולים לעבוד בראש שקט. אנו בוחנים לעומק כל פוליסה ומעדכנים אותה עם השנים כאשר העסק שלכם משגשג וגדל. נשמח לשבת אתכם ל…כוס קפה, הפעם עלינו… ולגלות איך אנחנו יכולים לסייע לכם להצטרף לחוג הלקוחות המרוצה שלנו.

איך מצטרפים לפוליסת ביטוח בתי הקפה שלנו?

התקשרו אלינו עוד היום, ותנו לנו להציע לכם את הפוליסה האולטימטיבית לעסק שלכם. גלו לנו אילו מקרים מדירים שינה מעיניכם, ונדאג שתהיו מכוסים – 360 מעלות – לאורך כל השנה. כי אנו נמצאים שם עבורכם, גם כשהשמש זורחת מעליכם, וגם בימים קודרים יותר…

מאמרים נוספים בתחום ביטוח העסקים שאסור לך לפספס:

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן