ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים

חשמלאי? מהנדס/ הנדסאי חשמל? תן לנו להתאים לך את הביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

לשמיעת המאמר:

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים של חברתנו ייתן לך את הכיסוי הביטוחי הנדרש, על מנת שתוכל לבצע את עבודתך בתחום החשמל בשקט ובביטחון, מבלי לדאוג מתביעות עתידיות. 

חשמלאים מהנדסי חשמל והנדסאים מתוקף תפקידם עוסקים בתחום עם מתח רב, שכרוך בלא מעט סיכונים. במהלך עבודתם הם חשופים באופן יומיומי לסכנות של תכנון מתקן חשמלי לקוי, גרימת נזקים של התחשמלות, לנזקי שריפה של רכוש רב, ולפגיעה של מערכות פיקוד ובקרה.

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאי

טעות במהלך התקנה או תיקון של מכשיר חשמלי או לחילופין תקלת יצרן במכשיר עצמו, יכולות לגרום לנזק גופני אצל הלקוחות, או לחילופין לנזק משמעותי במוצר החשמלי.

טעות מסוג זה, שעלולה לקרות גם לחשמלאים המנוסים ביותר, יכולה לחשוף את החשמלאים לתביעות נזיקין גדולות, אשר עלולות להביא לנזק כלכלי עצום ולעיתים אף לפשיטת רגל ופסילת רישיון.

לכן חשוב מאוד לחשמלאים, מהנדסי חשמל והנדסאי חשמל להצטייד בביטוח אחריות מקצועית, שיבטח אותם מפני כל מקרה שלא יהיה, ויאפשר להם לישון בשקט ומבלי דאגות מיותרות.

ביטוח אחריות מקצועית לחשמליאים

לכן חשוב מאוד לשלב בין ביטוח המכסה גם את עבודת החשמלאי וגם פגמים או כשלים במוצר עצמו.

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים, של משרדינו הוא הביטוח היחידי בארץ הכולל בפוליסה הבסיסית גם אחריות לעבודת החשמלאי וגם אחריות חבות המוצר, כלומר אחריות על הכשלים של מתקני חשמל עצמם.

כך, הפוליסה שבנינו ללקוחות משרדינו יעניק לכם את הכיסוי הביטוחי המלא ביותר לעבודה שאתם מבצעים בתור חשמלאים, יאפשר לכם לבצע את העבודה בהתאם למה שאתם יודעים ולמדתם, ויבטיח לכם שקט מלא גם בעת ביצוע העבודה וגם לאחריה.

ביטוח חבות המוצר לחשמלאים

ביטוח חבות המוצר הוא ביטוח המיועד לבעלי עסק, בעלי מקצוע, יבואנים ומשווקים, ומטרתו להבטיח כיסוי במקרה של שימוש מצד בעלי המקצוע, במוצר פגום.

פעמים רבות בעלי מקצוע כמו חשמלאים נדרשים להחליף חלק מסוים במהלך תיקון מוצר חשמלי. במקרה כזה, הם למעשה "משווקים" את החלק החדש ללקוח.

ביטוח חבות המוצר מבטיח כי במידה והחלק הזה (או כל מוצר דומה) פגום, האחריות לא תחול על איש המקצוע. בכך ביטוח חבות המוצר מאפשר לבעלי המקצוע להימנע מתביעה במקרה של פגם במוצר, פגם שעלול לגרום גם לנזק חמור יותר.

הביטוח היחיד שכולל ביטוח חבות המוצר

הביטוח הייעודי לחשמלאים שאנו מעניקים ללקוחות משרדינו הוא הביטוח היחידי שכולל את ביטוח חבות המוצר באופן אוטומטי.

כל חברות הביטוח המעניקות ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים אינן כוללות את ביטוח חבות המוצר בביטוח הבסיסי שלהן, אלא כהרחבה לביטוח הבסיסי, והן כמובן דורשות עליו תוספת תשלום בפרמיית הביטוח.

אנו מבינים כי עבור חשמלאים מקצועיים, ביטוח חבות המוצר הוא חלק בסיסי מהשירות הניתן ללקוח, ולכן כוללים את הסעיף הזה באופן אוטומטי בביטוח הייעודי שהחברה מציע לחשמלאים, מהנדסי חשמל והנדסאי חשמל.

למה לעשות ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים ביעדים

חברתנו מתמחה בביטוח ייעודי לחשמלאים בכל סוגי הרשיונות כולל מהנדסים והנדסאים . אנחנו מחזיקים במחלקה מיוחדת, העוסקת אך ורק במתן ביטוח מסוג זה.

מחלקה זו תשמח להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר בשוק, ולהתאים לכם את הביטוח שמתאים בדיוק לכם, ובהתאם לדרישה של מזמין העבודה ולנספחי הביטוח אותו הוא דורש.

השאר פרטים למטה ואנו כבר ניצור אתך קשר לייעוץ ראשוני בקשר לנספח ביטוח שקיבלת, או הצעת מחיר

אל תפספס את המאמרים הבאים:

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן