ביטוח אחריות מקצועית למתכנני ערים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

תכנון ערים הוא מקצוע ייחודי באופיו – מהמעסיקים, ועד העבודה מפרויקט לפרויקט. הסיכון המקצועי לתביעות גבוה במיוחד, ותביעה משפטית עשויה להחריב מקצועית, כלכלית ואישית. פוליסת ביטוח אחריות מקצועית היא הפתרון היחיד להגן על עצמכם מפני נזקי התביעה.

תכנון עירוני הינו מקצוע ייחודי, העוסק בפיתוח הפיזי, החברתי והכלכלי של גושי ערים או שכונות. מתכנני הערים או המעצבים העירוניים עוסקים בהתוויית הרחובות, איתור המקומות הראשיים בעיר ועיצוב החללים המרכזיים שלה, חלוקת הקרקע, בקרה על הבנייה הפרטית וכו'.

מעסיקיהם של המתכננים העירוניים הינם בדרך כלל רשויות מקומיות – עיריות, מועצות אזוריות וכדומה. בשל אופיו הייחודי של המקצוע, כדאי לכם להרכיב את הביטוח המושלם עבורכם על-ידי אנשים שמומחים בכך, אנו סוכנות הביטוח המובילה בישראל בתחום ביטוח אחריות מקצועית.

הקדימו את המאוחר

מתכנני הערים עשויים להיתקל באמצע הפרויקט בסכסוכי עבודה לא נעימים שעלולים להוביל לתביעה משפטית על-ידי הלקוח בגין תכנון לוקה בחסר, דרישה לתחילת בנייה מחדש, ו/או עילות נוספות. אם הנכם מתכנני ערים עצמאיים, תביעה שכזו עלולה לגרום לכם להרס כלכלי אישי, במידה והיא תתברר כצודקת.

פוליסה למתכנני הערים הינה פוליסה לבעלי מקצועות חופשיים, ואנחנו ממליצים לכם לבטח את העסק שלכם במהרה. גם מהנדסים, אדריכלים וקבלנים רבים בוחרים היום לעשות ביטוח מקצועי מראש, כדי להבטיח לעצמם רשת ביטחון שברגע האמת – עשויה להוות את ההבדל שבין הרס טוטאלי, לבין המשך תעסוקה מצליחה ופורה.

מהותה של הפוליסה לאחריות מקצועית

בבסיס האחריות המקצועית נמצאת הפוליסה שתגן עליכם במקרה של תביעות, במסגרת זמן הנקבעת מראש על-ידכם ועל ידינו, המבטחים, כתקופת הביטוח. הפוליסה תכסה אתכם במקרה של תביעה בגין עבודתכם שלא נעשתה כראוי עקב כשל בתכנון או בביצוע שנעשה בתום לב. במידה ותוגש תביעה במסגרת הזמן המוגדר, המבטחים יישאו בהוצאות התביעה עד לסיומה.

דברו רק עם המומחים לביטוח מקצועי

העבודה בתכנון עירוני הינה על-פי רוב עבודה בפרויקטים נפרדים, לכן אחריות מקצועית קשורה לאיכות העבודה בכל פרויקט בנפרד. איכות העבודה של המתכנן בכל פרויקט היא הבונה את המוניטין המקצועי שלו, ולכן תביעה משפטית עשויה להרוס את אותו מוניטין ולגרום לקריסת עסקו כלכלית ואישית. לכן ביטוח מקצועי הוא הכלי הראשון שבמקרה חירום יגן עליו מפני כל תביעה פרטית.

אם אתם מתכנני ערים, המלצתנו עבורכם היא לבטח בהקדם האפשרי ולהקדים את המאוחר, רק כך תוכלו להבטיח הגנה מלאה עליכם כאנשי מקצוע וכן הגנה כלכלית. העבודה במסגרת של פרויקטים, ולא עבודה כשכירים באופן קבוע, יוצרת חוסר יציבות מסוימת במקצוע ולכן פוליסת ביטוח מקצועי הינה הכרחית כדי להבטיח ביטחון ויציבות לעתיד.

סוכנות הביטוח יעדים היא המובילה בישראל לפוליסות ביטוח אחריות מקצועית, ואנחנו מתמחים בביטוח עבור מקצועות חופשיים. קשה להגזים בחשיבותה של פוליסת ביטוח מקיפה, מהימנה ומקצועית. פנו אלינו בהקדם האפשרי – השאירו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם במהרה.

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן