ביטוח אחריות מקצועית לפזיוטרפיסטים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

כאשר מדובר במקצועות הפרה-רפואיים, נדרש מומחה אמיתי כדי לבנות עבורך את הפוליסה האמינה ביותר. בסוכנות יעדים יושבים טובי המומחים בארץ, שילוו אתכם בדרך לביטוח מהימן, וביטחון עסקי, כלכלי ואישי.

פיזיותרפיה היא תחום פרה-רפואי שעוסק באבחון, שיקום ומניעה בטיפולים ארוכי טווח של בעיות במערכת התנועה, ומטפל במגוון בעיות רפואיות בעצבים, בשרירים ובשלד. הפיזיותרפיה משתמשת בבדיקות אבחנתיות ובתרגילים מותאמים אישית. למרות שהפיזיותרפיה הינה מקצוע מדעי מובהק, ומבוסס ידע במהותו, אנשים רבים תופסים אותו כטיפול אלטרנטיבי. על כן פיזיותרפיסטים עשויים להיות חשופים לתביעות נזיקין אשר מקורן בחוסר עמידה בדרישות המקצוע, בגין השמטה או רשלנות במהלך או בעקבות עבודתם. אנחנו ממליצים להצטייד מראש בפוליסת ביטוח מקיפה ומותאמת עבורכם, שתגן עליכם מראש, ולא בדיעבד.

כאן אנחנו בסוכנות הביטוח יעדים נכנסים לתמונה. אנחנו מומחים בביטוחי אחריות מקצועית לבעלי מקצועות חופשיים וביניהם לעוסקים במקצועות הפרה-רפואיים, כגון מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת וכמובן גם פיזיותרפיסטים.

תביעות נזיקין עשויות להסתכם בפיצויים בסכומים גבוהים במיוחד. אנחנו ממליצים להתגונן מפני הנזק האדיר שעשויות לגרום התביעות לעסק שלכם ולכם. ביטוח אחריות מקצועית לפיזיותרפיסטים יעזור לכם להתמודד מול התביעה, לכסות את עלויות הפיצויים שבמסגרתה ואת ההוצאות המשפטיות של המבוטח.

מה כוללת הפוליסה לפיזיותרפיסטים?

פוליסת ביטוח אחריות לפיזיותרפיסטים, כמו גם לכל התחומים הפרה-רפואיים, מכסה את חבות המבוטח כלפי צד ג' בגין פגיעות גופניות הכוללות נזקים לגוף ולנפש המטופל. פגיעות אשר נובעות מטעויות מקצועיות או רשלנות רפואית עשויות להיות עילות לתביעה מקצועית נגדכם.

במסגרת הפוליסה הייחודית שתותאם באופן אישי אליכם ולצרכים המקצועיים שלכם, תוגדר בין הגוף המבטח – אנחנו – לבינכם מכסת ההגנה המרבית.

אל תגידו שלא אמרנו… דאגו לביטוח מקצועי כבר עכשיו!

בשנים האחרונות התגברה משמעותית המודעות הציבורית להגשת תביעות נגד אנשי מקצוע בגין רשלנות. לכן, לא רק אנשי הרפואה הקלאסית חשופים היום לתביעות בגין רשלנות, אלא גם אנשי מקצועות הפרה-רפואיים. מדובר כאמור בתביעות שעשויות להגיע לסכומי עתק שעשויים לגרור לקריסה כלכלית, מקצועית ואישית. לכן חשוב להתמקד בביטוח מקצועי נרחב.

בימינו, ביטוח אחריות מקצועית הוא הפתרון הבטוח ביותר להגנה עליכם מפני התביעות הללו. פוליסה מקצועית על-ידי מובילים בתחום האחריות המקצועית תבטיח לכסותכם בכל צרה שלא תבוא, ולסייע לכם להתמודד בהצלחה עם התביעה, עם הראש מעל המים, ולהמשיך לאחריה לנהל את עסקכם בכבוד ובהצלחה.

צרו עמנו קשר, והקדימו את המאוחר

סוכנות יעדים מעמידה לרשות לקוחותיה את טובי המומחים, בעלי הניסיון העשיר, וההבנה המעמיקה ביותר במקצועות הפרה-רפואיים. כשמדובר בעסק שלכם, אל תשימו את מבטחכם בחברה שאינה מתמחה בביטוח מקצועי. בחרו בחברה שתסייע לכם ביצירת פוליסה מהימנה שתהיה שם בשבילכם.

אנחנו ממליצים להקדים את המאוחר – צרו איתנו קשר כבר עכשיו! מלאו את פרטיכם בתחתית העמוד ונציגינו יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי. 

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן