ביטוח חנות בקניון

תן לנו להתאים לך את הביטוח חנות בקניון

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אין זה סוד שישראל מהווה אחת משיאניות העולם בצפיפות הקניונים. מדובר בבילוי הישראלי האולטימטיבי – ולכן גם חוקי ניהול העסקים במסגרת הקניונים מקבלים גוון מיוחד ויוצא דופן לאור עובדות אלה. לניהול בית עסק הנמצא בקניון יש דקויות ייחודיות משלו. כך, נושא האבטחה מוטל באופן בלעדי על הנהלת הקניון, כמו גם נושא הניקיון והתאמה לדרישות משרד הבנייה (יציאות חירום, ציוד כיבוי אש ועוד). אולם,  יש לעניין זה גם הבדלים הקשורים לביטוח של המקום. אך באמצעות ליווי צמוד של משרדנו בביטוח עסקים מבנים מסחריים בכלל וחנויות בקניונים בפרט – ניתן להיות רגועים לאורך כל שלבי הפעילות של החנות.

המאפיינים של ביטוח חנות בקניון הזהים לחנויות רגילות

המרכיבים של ביטוח לחנויות כוללים בדרך כלל את כל מה שקשור לתפקוד של המקום, של המוצרים שנרכשו עבורו, מקרים כגון שריפה, פריצה, נזקי מים רעידות אדמה וכו'. בין מרכיבי ביטוח חנות רגילה ניתן למצוא:

 • ביטוח המבנה.
 • ביטוח תכולה – ציוד, כלי עבודה, ריהוט ואבזור המקום, מלאי וכו'.
 • ביטוחי צד ג' כנגדי נזק לרכוש ולגוף שנגרמו על ידי גורם צד ג'.
 • ביטוח חבות מעבידים

מעבר לביטוחים הבסיסיים, ניתן להוסיף לפוליסה גם את המרכיבים הבאים:

 • ביטוח נאמנות
 • ביטוח כספים בקופה והעברה
 • ביטוחי סחורה בהעברה
 • ביטוח לציוד אלקטרוניקה
 • ביטוח אחריות מוצרים
 • ביטוח לאובדן רווחים
 • ביטוח לאחריות מקצועית
 • ביטוח סייבר

משרדינו מתאים לכל בית עסק ולכל חנות את התנאים האופטימליים ביותר לפוליסה ואת הכיסוי המלא למקרים הקריטיים והחמורים ביותר שעשויים להתרחש, כך שאפשר לנהל את בית העסק ללא כל חשש.

ביטוח חנות בקניון

היתרונות המובהקים של ביטוח חנות בקניון

יותר ויותר אנשים מעדיפים להפעיל את בית העסק שלהם במסגרת קניונים, זאת מכיוון שמדובר בסביבה טובה לעבוד בה, ניתן לצפות לקהל לקוחות קבוע, וכן מתבצע ניהול גלובלי בכל הקשור לניקיון, תשלומי תפעול, ביטחון ועוד. יתרון חשוב של ביטוח חנות בקניון הינו הקלה בסעיף הבטיחות. היות ובקניון מופעלים שירותי ביטחון מסביב לשעון,  ישנה הנחה משמעותית בתשלומי הביטוח. סוכנות ביטוח יעדים מציעה פוליסת ביטוח מותאמת וייעודית לחנויות בקניונים, זאת במטרה להעניק את הכיסוי המותאם ביותר ואת התמורה הטובה והמקיפה ביותר, על בסיס ניסיון עבודה של למעלה מ-20 שנה.

פוליסות ביטוח מותאמות לחנויות קניונים – למי זה מתאים?

כאשר מפעילים חנויות בקניון, יש להתמודד עם לא מעט הוצאות, ולכן הקלה בהתאמת פוליסה ייעודית מהווה חלק חשוב וקריטי ביותר בהתנהלות הקבועה. ניתן להתאים את הביטוח בין אם המקום שייך לכם (כלומר – אם אתם חלק מהנהלת או בעלי המניות של הקניון), או בתור משכירי נקודה ספציפית. כל גורם המשקיע זמן, כסף ומשאבים נוספים בשטח המסחרי בקניונים זקוק לביטוח על מנת להיות בטוח שהוא יקבל את הפיצויים המגיעים לו במידה ויתרחש מקרה מצער כלשהו. חברת יעדים תמיד תהיה לצדכם, הן בעת גיבוש הפוליסה, והן בעת המימוש שלה במידת הצורך.

פרטים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת גיבוש פוליסת ביטוח לחנות בקניון

כל קניון הוא עולם ומלואו – ולכן יש לגבש פוליסה המתאימה הן לאופי הפעילות של המקום והן למאפיינים של בית העסק הספציפי. ברגע שמדובר על חנות שהיא חלק מרשת תמיד עדיף להצטרף לביטוח של רשת הזכיינים, במידה ומדובר בחנות יחידה, יש לבדוק שהפוליסה המוצעת היא מיוחדת לקניונים, בה העלות נמוכה משמעותית מפוליסות בתי עסק רגילות, בגלל שחברת הביטוח לוקחת בחשבון שהעסק הרבה יותר מוגן מחנויות ברחוב, גם ההשתתפויות עצמיות הם נמוכות בהרבה. על מנת לעשות זאת באופן המדויק ביותר במטרה לדאוג לרווחת וטובת החנות בקניון עצמה, יש לפנות לגורם המקצועי ביותר בתחום.

יעדים הינה סוכנות ביטוח המספקת שירותי ביטוח למרכזים מסחריים בכלל וחנויות בקניון בפרט מזה שנים ארוכות, כך שביכולתה להתאים לכם את סוג הביטוח האיכותי והמקצועי ביותר, תוך דאגה לכל פרט ופרט שעשוי להפוך לקריטי לכל אורך הפעילות של החנות,

צור קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני חינם בקשר להתאמת ביטוח החנות בקניון שלך לדרישות הקניון 

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן