הלוואה כנגד נכס

תן לנו לבנות לך את ההלוואה כנגד הנכס שלך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

רובן של ההלוואות נלקחות לפרק זמן קצר באופן יחסי וכוללות החזר חודשי גבוה העלול להכביד על התזרים וליצור נטל כלכלי. לאחרונה, מציעים הבנקים וגופים פיננסיים מקצועיים אופציה חדשה שהינה הלוואה כנגד נכס. מדובר על הלוואה או משכנתא בגובה של עד 70% משוויו של הנכס הנפרסת על פני תקופה ארוכה, כך שגובה ההחזרים החודשיים נמוך בהשוואה להלוואות מסוגים אחרים.

הלוואה לכל מטרה כנגד נכס בתנאים נוחים – מגוון שימושים ומטרות

נוכח המצב הכלכלי הבעייתי במדינת ישראל ויוקר המחייה הגבוה, משפחות רבות חיות מהלוואה אחת לאחרת. מדובר בהלוואות בסכומים נמוכים באופן יחסי של 50-80 אלף שקלים ולעתים מדובר בהלוואות בסכומים גבוהים יותר.

הלוואות הפכו למוצר וכלי פיננסי מבוקש למדי המשמש למגוון צרכים כגון: חופשה בחו"ל, רכישת רכב, ביצוע שיפוץ בבית או הלוואה גדולה לסגירת חובות. אולם, בטרם אתם בוחרים באפשרות של נטילת הלוואה, חשוב לבדוק את התנאים ואת הסעיפים השונים וזאת על מנת לוודא כי תוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים וכי לא תופתעו מפרטים שונים המופיעים באותיות הקטנות בהסכם. הלוואה כנגד נכס מהווה אפשרות חדשה יחסית הנכללת במסגרת ההקלות שמציעים המדינה, הבנקים למשכנתאות וגופים פיננסיים נוספים.

כעת, אתם יכולים לקבל הלוואה לכל מטרה בגובה של עד 70 אחוזים משוויו של הנכס הממושכן. מדובר באופציה המאפשרת להמיר הלוואות בנקאיות או חוץ בנקאיות בהלוואה בריבית נמוכה באופן יחסי וכן מדובר בצעד התורם לאפשרות לאיחוד הלוואות, קבלת הלוואה לצורך הרחבת דירה או שיפוץ ועוד.

המדריך לאיחוד הלוואות>>

הלוואה כנגד נכס

התנאים לקבלת הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס עשויה למנוע את ההכבדה הנוצרת בתזרים החודשי כתוצאה מההחזר הגבוה הנדרש בהלוואות מסוגים אחרים. בתקופה בה כמיליון שכירים ומאות אלפי עצמאים, סובלים מפגיעה חמורה בהכנסתם, הרי שמדובר בכלי ואמצעי יעיל במיוחד ובעל ערך מוסף רב. ההלוואה כנגד שיעבוד נכס מתבצעת לאחר ביצוע הערכת שווי ע"י שמאי מוסמך ומקצועי. במידה ועל הנכס קיימת משכנתא, הרי שהיא תיכלל ותשוקלל בהלוואה החדשה שתינתן.

כלומר, במידה ושווי הנכס הינו 1.6 מיליון שקלים, הרי ש – 70% הינם 1.12 מיליון. במידה וקיימת משכנתא על הנכס בגובה של 500 אלף שקלים, הרי שההלוואה כנגד הנכס שתינתן תהיה בגובה ההפרש – עד 620 אלף שקלים. הלוואה כנגד נכס מאפשרת לכם להמיר הלוואות משכנתא ולפרוס אותן על עד ל 30 שנה בריבית שפויה.

היתרונות של הלוואה כנגד נכס

אישור לקבלת הלוואה מותנה ביכולת שלכם להציג ערבויות וביטחונות לגוף המממן. שיעבוד נכס מהווה ערובה מצוינת העשויה להקל עליכם רבות בקבלת הלוואה תנאים נוחים. הגוף המספק את ההלוואה מבקש להבטיח לעצמו כי ההלוואה תוחזר.

כאשר הלווה משעבד את הנכס שלו, הרי שיש בידי הגוף המלווה ביטחונות מתאימים המבטיחים את החזר ההלוואה ואפשרות לפרוע את החוב במידה והלווה מתקשה לעמוד בהחזרים. הלוואה כנגד נכס ניתנת ביתר קלות בהשוואה להלוואות אחרות. הגורם המלווה מקבל למעשה סוג של בעלות על הנכס והוא יכול למכור אותו במידה ויהיה צורך בכך. רובן של ההלוואות כנגד נכס הינן בסכומים גבוהים ולכן ישנה חשיבות רבה לקחת אותן אך ורק מגופים פיננסיים מקצועיים, אמינים ויציבים.

נכס נדל"ן הינו פריט בעל ערך רב, בין אם מדובר בדירה, בית פרטי, מגרש, מחסן וכו'. על מנת להתאים את ההלוואה לצרכיכם וליכולותיכם הפיננסיות, מומלץ וחשוב לפנות לקבלת ייעוץ וליווי משכנתאות מקצועי מידי אנשי מקצוע מומחים בתחום. גופים פיננסיים המתמחים במתן הלוואות, יאפשרו לכם לאתר את ההלוואה המתאימה למידותיכם וכזו בה התנאים הינם הנוחים והאטרקטיביים ביותר.

שיפור תנאי ההלוואה  בתקופה הנוכחית המורכבת

הלוואה כנגד נכס כוללת שלושה מסלולים שונים: הלוואה כנגד שיעבוד נכס לטובת הבנק, הלוואה כנגד משכון בית וקבלת משכנתא אל מול שיעבוד נכס. מדובר על אפשרויות העשויות להוות הזדמנות כלכלית למניעת הפסדים כספיים הנובעים מריביות גבוהות על משכנתא והלוואות בתנאים פחות טובים.

גובה ההלוואה כנגד נכס הועלה ל – 70 אחוזים לעומת 50 אחוזים כפי שהיה מקובל עד עכשיו. הסיבה לכך נובעת מעדכון של בנק ישראל וזאת במטרה להקל על נוטלי ההלוואה בתקופת המשבר הכלכלי הנוכחי. האפשרות האטרקטיבית נועדה להנזיל את ההון העומד לרשות הציבור ומומחים כלכליים טוענים כי מדובר בצעד הגיוני ומשמעותי.

הלוואה בשיעבוד נכס

גמישות וזירוז הליכים בירוקרטיים

הלוואה מסוג זה ניתנת לתקופה של 5 – 30 שנים וזאת בהתאם ליכולות ולהעדפות הלקוח. בעוד שהבנקים מציבים תנאי סף גבוהים למדי לקבלת הלוואה, הרי שפנייה לחברות וגופי מימון פרטיים מעלה את הסיכוי לאישור הבקשה, שכן גופים אלה, דוגמת חברות ביטוח הינם גמישים יותר וביכולתם לקצר את ההליך ולייעל אותו. הגשת בקשה להלוואה כנגד נכס בליווי של מומחים בתחום, תאפשר לכם לבצע את הצעד והתהליך בצורה מיטבית ולא מסורבלת, כך שאת הכסף תוכלו לראות במהירות בחשבון הבנק שלכם.

ייעוץ וליווי פיננסי מקצועי מידי מומחים

חברתנו יעדים – ביטוח, פיננסים ומשכנתאות מתאימה עבורכם את סוג וגובה ההלוואה שתשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. צוות היועצים והמומחים שלנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך, תוך מתן ייעוץ מקצועי ושירות איכותי ואמין. חברת יעדים הינה חברה מובילה וותיקה בתחום הפיננסים המספקת מגוון שירותים בהם: ביטוח לעסקים, ביטוח משכנתא, ביטוח חיים, ייעוץ משכנתאות, התאמת הלוואות בתנאים נוחים לצרכי הלקוח, פתרונות מימון ללקוחות פרטיים ועסקים ועוד. אנו רואים לנגד עינינו את טובת הלקוח בלבד ועושים שימוש בידע ובכלים מקצועיים המשרתים בצורה מיטבית את האינטרסים של הלקוח.

איך עושים את זה? תהליך הגשת בקשה להלוואה כנגד נכס

בימים מורכבים אלה, אנו עומדים לשירותכם על מנת לסייע, ככל הניתן, מבחינה פיננסית לצליחת תקופה משברית זו. תהליך קבלת הלוואה כנגד נכס הינו פשוט ומהיר וכולל:

  • בחינת ובדיקת שווי הנכס שברשותכם על ידי שמאי מוסמך.
  • פיצול ההלוואה בין בנקים לגופים חוץ בנקאיים.
  • איתור מסלול ההלוואה הנוח והמתאים ביותר עבורכם.
  • הגשת הבקשה בצורה מקצועית תוך הסתמכות על נתונים ובצירוף המסמכים הנדרשים.
  • העברת הכסף לחשבון הבנק שלכם במהירות לאחר אישור הבקשה.

אנו כאן לשירותכם!

חברת יעדים שמה דגש רב על אמינות, שקיפות, מסירות וחתירה ללא לאות להשגת התוצאה הרצויה עבור לקוחותיה. לכל שאלה, פנייה ובקשה, אנו זמינים ועומדים לשירותכם ונשמח ללוות אתכם בצורה מקצועית וביחס אישי ואדיב. לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ ראשונית, צרו קשר או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם במהירות.

קיבלתם סירוב למשכנתא?

קבלו את המדריך שחובה לקרא למסורבי המשכנתא

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן