ביטוח מקצועי לקלינאי תקשורת

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ביטוח אחריות מקצועית הינה פוליסה מיוחדת שנועדה להעניק כיסוי כנגד תביעות של צד ג' בגין הפרת חובותיו המקצועיות של המבוטח, בין אם עקב טעות, רשלנות או השמטה. פוליסות אלו מיועדות לקשת רחבה של אנשי מקצוע חופשיים, לרבות קלינאי תקשורת, והינן מותאמות לכל אדם  על פי צרכיו המיוחדים.

מאפייני ביטוח אחריות מקצועית

בדרך כלל, פוליסת אחריות מקצועית מבוססת על יום הגשתה של תביעה. כלומר, הגשת התביעה כנגד המבוטח נדרשת להתקיים במהלך תקופת הביטוח, וזאת גם עבור נזק שנגרם לתובע במהלך תקופת הביטוח או בתקופה רטרואקטיבית מאושרת בהסכם הפוליסה.

ביטוח אחריות מקצועית מותאם לקלינאי תקשורת

בימינו ניתן לרכוש ביטוח אחריות מקצועית המותאם לצרכים המיוחדים של קלינאי תקשורת שמחזיקים בקליניקה פרטית. מדובר בביטוח המיועד למקצועות פרה-רפואיים שונים ומספק כיסוי מלא לכל צורך של אנשי המקצוע. כיסויים אלו כוללים חבויות ישירות או שילוחיות של המבוטח שמקורן בתביעות בגין נזקים נפשיים וגופניים, או הפרה, השמטה או טעות הכלולות בחובות המקצועיות של קלינאי תקשורת. בנוסף, ניתן להרחיב את הפוליסה בהתאמה אישית, למשל עבור תביעות דיבה, הרחבת חבות, הרחבות לכיסוי צד ג' ועבור שחזורם של מסמכים.

ביטוח בהתאמה אישית

כל פוליסת ביטוח מקצועית לקלינאי תקשורת מורכבת כך שתתאים לצרכים האישיים והייחודים של איש המקצוע. זאת, בהתאם לסוגי הטיפולים שהמבוטח הוסמך בהם כדוגמת תקשורת, גמגום, טיפולי קולי, טיפולי שפה והיגוי, בדיקות ומכשירי שמיעה. בנוסף, יש לדעת כי תנאי הפוליסה, היקפה והפרמיה המבוקשת עבורה משתנים בהתאם לנתונים המקצועיים ולעבר תביעות הביטוח.

רכישת פוליסת אחריות מקצועית לקלינאי תקשורת

ביטוח אחריות מקצועית הינו כיסוי הכרחי עבור קלינאי תקשורת, בהיותו  מונע נזקים כספיים כבדים שעלולים להיות הרבה מעבר ליכולות הפיננסיות של איש המקצוע. את הפוליסה הזו מומלץ לרכוש מיעדים, בהיותה סוכנות ביטוח מובילה בכל הקשור לביטוחי אחריות מקצועית. בנוסף, הסוכנות מספקת ללקוחותיה ביטוחים בהתאמה אישית בהתאם לצרכים המקצועיים שלהם, מה שמוביל למענה מדויק ובטוח. למידע נוסף וקביעת פגישה, הינכם מוזמנים להשאיר פרטיכם ונציגי יעדים יחזרו אליכם בהקדם.

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן