ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים

הגנה שההנדסאי לא יכול להתחיל לעבוד בלעדיה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

בימים אלו, כאשר תביעות כנגד אנשי מקצוע הן עניין של שגרה, וכל מי שחש שלא קיבל את שהובטח לו או שנגרם לו נזק בגין התרשלות או חוסר מקצועיות מגיש תביעה ללא היסוס, אנשי מקצוע עצמאיים נדרשים לבטח את עצמם כנגד תביעות שעלולות להשאיר אותם חסרי כל.

קיימים ביטוחי אחריות מקצועית ייחודיים, אנו  מציעים לציבור ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי הערוך במיוחד עבור אוכלוסיית ההנדסאים.

האזינו למאמר:

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים

לכל מקצוע אפיונים משלו, ולכן לכל מקצוע יש להתאים ביטוח אחריות מקצועית מיוחד. לנו ביעדים ניסיון רב בהפקה ובהתאמת ביטוחי אחריות מקצועית למקצועות הבנייה, וביניהם הנדסאי הבניין. אמנם, בפרויקטים גדולים לרוב יהיה מהנדס אחראי בשטח, אך להנדסאים תחומי אחריות משלהם, וישנם פרויקטים ועבודות בהיקפים קטנים יותר, אותם רשאי ההנדסאי לבצע.

בין אם אתה מועסק כרגע על ידי חברה או קבלן שבידיהם ביטוח אחריות מקצועית שאמור להגן גם עליך ובין אם אתה עצמאי, כדאי שתדאג לבטח את עצמך, על מנת שלא תהיה חשוף לסכנת תביעה שתרושש אותך ושתחסל את עתידך המקצועי. בבואך לבטח את עצמך, עליך להקפיד שאופי הפוליסה יתאים לאופי המקצוע ולסכנות הביטוחיות הספציפיות הכרוכות בו.  

להנדסאים יש על מי לסמוך

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי נותן לך גב ותמיכה בכל מקרה תביעה אליו אתה עלול להיחשף. מכיוון שאנו מנוסים בתחום הביטוח המקצועי למקצועות הבנייה, אנו מכירים היטב את התחום ויודעים מפני מה הביטוח צריך להגן עליך כהנדסאי.

הודות לכך, כאשר מוגשת תביעה כנגד הנדסאי, ביטוח אחריות מקצועית של יעדים מכסה אותך ומאפשר לך להמשיך לעבוד בפרויקטים שונים.

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים
ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי התאמה מושלמת

אנו מודעים להבדלים בצרכים ובסיכונים הביטוחיים בין מקצוע אחד למשנהו, ואף בין בעל מקצוע אחד לחברו, שכן כל הנדסאי עוסק בתחומים אחרים, ואופי העבודה וההתנהלות של כל אחד שונים וייחודיים. משום כך, כאשר ניפגש איתך, נתאים את הביטוח בצורה מדויקת עבור הצרכים שלך. כך לא תשלם פרמיה גבוהה על סעיפי ביטוח שאינם רלוונטיים עבורך מחד, ומאידך – כל תחומי האחריות המקצועית שלך יכוסו על ידי פוליסת הביטוח.

ניסיון ומומחיות בתחום הבניה

לנו ביעדים ניסיון רב שנים בביטוח אחריות מקצועית עבור מגוון מקצועות, ובמהלך שנות עבודתנו רכשנו מומחיות רבה בתחום ביטוח מקצועי למקצועות ענף הבנייה השונים. מתוך הניסיון שנצבר עלה צורך בהתאמת ביטוח מקצועי עבור הנדסאים בנוסף לביטוח עבור מהנדסים, מכיוון שהצרכים והסיכונים שונים. מתוך הבנה זו, נרתמו מיטב הידע והניסיון שצברנו לצורך יצירת ביטוח מקצועי מיוחד עבורך, ההנדסאי.

לסיכום

כהנדסאי, השקעת זמן, מרץ ומאמץ ברכישת מקצוע, ובצאתך לשוק העבודה אתה משרטט לעצמך עתיד מקצועי יציב ומתפתח, והאפשרויות להתקדם ולהתפתח כולן פרושות בפניך. על מנת שחלומותיך לא יתמוטטו לפתע כמגדל קלפים, רצוי שתבטח את עצמך בכדי להבטיח את עתידך.

אנו אנו מציעים להנדסאים ביטוח אחריות מקצועית התפור במיוחד עבורך ולוקח בחשבון את הסכנות ואת האפיונים המיוחדים של המקצוע שלך. בנוסף לכך, נבצע את ההתאמה הדרושה עבור כל לקוח על מנת שתהיה מבוטח ומוגן בצורה הטובה ביותר עבורך. אם עוד לא רכשת ביטוח, זה הזמן לפנות לחברת ביטוח מקצועית ואמינה, בכדי שחס וחלילה לא תאבד את עולמך בשל תביעה שתוגש כנגדך.

בימינו מוגשות תביעות רבות, וביטוח אחריות מקצועית יפטור אותך מהענן המאיים הפרוש על ראשו של כל אדם שהוגשה כנגדו תביעה.

אנו מזמינים אותך להגיע למשרדנו ולשמוע מה יש לנו להציע לך. ולקבל הצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית להנדסאים תחום זה הוא אחד מתחומי המומחיות הייחודיים שלנו, ונשמח להתאים עבורך את הביטוח המושלם.

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים

תחומי עיסוק שיש לנו פתרונות בתחום ההנדסאים הם :

1. תכנון

2. הנדסת כבישים ותנועה 

3. יועץ אקוסטיקה

4. פיקוח עליון של המבוטח

5. פיקוח הנדסי- פיקוח צמוד על עבודת תיכנון ו/או ביצוע על אחרים

6. ניהול פרויקטים- כולל אחריות מלאה כלפי מזמין העבודה בגין כל קבלני המשנה המועוסקים במישרין ו/או בעקיפין ע"י ו/או באמצעות מנהל הפרוייקט.

7. איכות הסביבה 

8. הנדסת מערכות (מים , חשמל, ביוב, מיזוג אויר, מעליות, דרגנועים)

9. בניה למגורים ומשרדים עד 5 קומות/בניה פרטית צמודת קרקע/בניה רוויה/מגורים /מרכזים מסחריים

10. חוות דעת לבתי משפט וניהול בוררויות

11. בניה ירוקה

12. עיצוב פנים

13. אדריכלות פנים.

14. אדריכלות למגורים ואדריכלות לבינוי ערים.

15. אדריכלות נוף וגנים.

16. תמ"א 38.

17. תכנון ובניה מעל 4 קומות כאשר יש אישור של אדריכל/ מהנדס על התכנון.

18. יעוץ נגישות

19. הנדסאי בתחום יועץ נגישות.

20. תכנון קונסטרוקציה.

21. הנדסאי בודק מעליות

מצ"ב מעבר להסתדרות ההנדסאים בישראל

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן