פורום ביטוח עסק • יעדים סוכנות לביטוח בע"מ

רכוש ביטוח נסיעות אונליין 24/7

יעדים ביטוח

Call 03-9199915 03-9199915

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

פורום ביטוח עסק

+ הוספת הודעה

אנו מתמחים בביטוחי עסק ייעודיים עבור ביטוחי מרפאות, משרדים, חנויות, קליניקות, מסעדות, מפעלים, ומוסכים. אנו לרשותכם לכל שאלה בתחום

 

מנהל הפורום: סוכן ביטוח לירן רונן 
לירן רונן הקים את יעדים סוכנות לביטוח עם ותק של מעל 20 שנה בביטוח, לעסקים, מפעלים, חנויות, קליניקות ומשרדים מתמחה במציאת פתרונות לעסקים מורכבים, כולל מענה לדרישות ביטוח ממיטב היועצים בארץ, מקפיד להתעדכן בכל החידושים בתחום כולל השתלמויות בארץ ובעולם 

למעבר לתחום ביטוח עסק לחץ כאן >>>

שלום,
אני פותח חנות דרופ-שיפינג באינטרנט, ז"א שבה אני כבעל החנות האינטרנטית לא מחזיק בסחורה, אלא רק מבצע את המכירה, ורק אחרי המכירה אני רוכש את המוצר מהספק, שמחזיק במלאי ועושה את המשלוח ללקוח.
הביטוח הוא למצב שבו לקוח יינזק איכשהו ממוצר ויחליט לתבוע את מי שמכר לו, משמע אני, ויכסה בעיקר הוצאות משפטיות בכזה מצב.
אני עובד רק עם לקוחות בארה"ב, אבל העסק שלי רשום בישראל כיוון שזה עסק אינטרנטי. אני אזרח ישראלי ולא אמריקאי.

הבנתי שאני צריך סוג ביטוח שנקרא "חבות מוצר" אבל מסוג מאוד ספציפי, האם תוכלו להגיד לי איזה בדיוק ואיפה אפשר לעשות אותו?
תודההי טל סליחה על העיכוב הייתי בחו"ל. חשוב מאוד שתירכוש ביטוח חבות המוצר. בדרך כלל ליצרן המוצר יש את הביטוח הנל, אבל גם מי שמשווק חשוף לתביעות. חברות הביטוח בדרך כלל לא כול כך מעוניינות לבצע ביטוח זה אם אין לך ביטוח רכוש לסחורה, אבל יש סוכנים שיש להם פתרון לכיסוי בחול. לנו גם יש פתרון, אם אתה מעוניין שנחזור אליך תשאיר פרטים וננסה לעזור לךבריכה פרטית בחצר, שגם מושכרת לחברים לפי שעות, האם חייבת בביטוח?הי גל , בביטוח דירה ניתן לבצע הרחבה בצד ג לבריכת שחיה אם הבריכה עומדת בכל התקנות .
ברגע שאתה מקבל שכר ועושה מהבריכה עסק, אתה צריך לבצע ביטוח עיסקי לבריכה , אם חלילה יקרה משהו בבריכה תגיע לך התביעה, לא שווה לך להסתכן . שיהיה בהצלחהבוקר טוב, אנחנו מעבירים את המשרדים שלנו למקום חדש, ובמקום החדש יהיה לנו מחסן ומשרדים , קיבלנו הצעות עם פער רציני בין אחת לשניה, האם אתם יכולים להגיד לנו ממה זה נובע? ואשמח לקבל מכם גם הצעה.הי איציק, יש להבדיל בין פוליסה לביטוח משרד רגילה הכוללת מחשבים ושולחנות, לבין פוליסה עסק הכוללת מחסן + משרד, בפוליסה שיש רק משרד המחיר מאוד זול, בפוליסת עסק שכוללת גם מלאי במחסן התעריף משתנה ומתייקר. יש להדגיש לסוכן שיש מלאי בתוך העסק זה מאוד חשוב גם לכיסוי פריצה והסיכונים שחברת הביטוח לוקחת, וחשוב להפריד את המלאי במחסן מתכולת בית העסק, אני מקווה שעזרתי.הי , האם אתם מתעסקים בביטוח לחברות בתחום הזה ? הבנתי שיש סוכנויות שמתמחות בתחוםהי יש לי בית תוכנה מעל 10 שנים, ויש לנו אחריות מקצועית משולבת עם חבות מוצר, בנוסף ביטוח למשרדים, אף פעם לא הציעו לנו ביטוח בפני מתקפת סייבר, עקב התקופה האחרונה הייתי רוצה לדעת איך ניתן לשלב את הכיסוי ומה הוא יכול להגן עלינוהי אייל, בימנו שכל הנתונים נמצאים בענן , יש לנו חובה לשמור על הנכסים הדיגיטליים שלנו .ביטוח סייבר הוא בגדר חובה לכל עסק, הכיסוי קיבל תאוצה בשנים האחרונות עקב מתקפות חוזרות ונשנות על גופים ועסקים ברחבי העולם.
הפוליסה מכסה נזקים של אובדן מידע או נזקים למערכות מידע אלקטרוני , כיסוי לנזקים לצד שלישי, וכיסוי לנזקים למחשבים ושרתים , בארץ יש מספר מצומצם של סוכנויות שמתמחות בכיסוי סייבר , כדי לבקש הצעה מהם הניסיון בתחום עושה את ההבדל .
נשמח לתת לך הצעה אם תצטרך מצ"ב קישור רלוונטי https://www.yeadim-bit.co.il/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97_%D7%A1%D7%99%D7%99%D7%91%D7%A8הי רציתי להתייעץ אתכם לגבי כיסוי אובדן רווחים בביטוח המשרד , יש לי חידוש ואף פעם לא הציעו לי את הכיסוי, הבנתי שזה חשוב מאוד, מה זה בדיוק מכסה ? והאם אתם עושים כיסויים כאילו?הי צחי , ביטוח אובדן רווחים מכסה נזקים של אובדן הרווח בעסק, כתוצאה מהפסקה או הפרעה בתפעול העסק כתוצאה מנזק לרכוש או למבנה, הכיסוי הוא לפי הרווח הגולמי השנתי של העסק, ברגע שיש נזק לעסק הכיסוי הנ"ל הוא זרז מאוד גדול לחברת הבטוח לסיים את התביעה במהירות ככל שניתן , נשמח להציע לך את הכיסוי הנ"ל www.yeadim-bit.co.il/ביטוח_עסקהי , אני בתהליך חתימה על חוזה שכירות עם בעל הנכס, קיבלתי ביחד עם החוזה 2 נספחים , ביטוח עבודות הקמה וביטוח קבע, תוכלו לעזור לי להבין מה אני צריך לעשות עם זה ?הי יש לי מעבדה אלקטרו אופטית בתוך המשרד , ונתנו לי הצעה לביטוח משרד, האם המעבדה מכוסה בביטוח המשרד?הי אלעד, בביטוח משרד מהות הביטוח, כיסוי לציוד המשרד בלבד כגון מחשבים שולחנות וכד', ברגע שיש מעבדה, וכמובן בעסק שיש לו סחורה, לא ניתן לבטח את העסק בביטוח משרד רגיל , חייב לבטח בביטוח עסק, ולכלול את הפעילות הכוללת של המעבדה , כמובן שהמחיר יהיה יותר יקר , וצריך לבדוק שבהגדרת העסק רשום כל הפעילות המתבקשת , שיהיה בהצלחההי יש לי עסק יצרני שכולל התקנות מחוץ לבית העסק, האם הוא כולל גם עבודות שלי אצל לקוחות ?ביטוח צד ג מכסה נזק גוף או רכוש שנגרם לצד שלישי, לעסקים שמתעסקים בהתקנות בדרך כלל רוכשים הרחבה לעבודות חוץ, שהכיסוי יכסה עבודות התקנה מחוץ לבית העסק.
יש לבדוק בתוך הפוליסה אם רכשת את הכיסוי הנ"ל, אם לו תבקש מהסוכן שלך שיוסיף אותו, שיהיה בהצלחההי קיבלתי נספח ביטוח מהמשכיר ורשום שם ביטוח מבנה , האם אני צריך לבטח גם ביטוח מבנה בתור משכיר ?השוכר לבטח מבנה, הוא צריך לבטח אותו בעצמו, זה עניין של מיקוח כשסוגרים את חוזה השכירות , רק חשוב לוודא שמוסיפים אותך כמבוטח נוסף לצורך ביטוח המבנה, כך שחברת הביטוח לא תוכל לתבוע אותך אם יהיו נזקים במבנה שאתה גרמת, אני ממליץ להתייעץ עם סוכן מומחה לפני סגירת חוזה עם סעיף ביטוח עסק , שיהיה בהצלחההי , יש לי 40 עובדים שהרבה מהם זמניים , האם יש דרך להוזיל את הביטוח או לא לשלם על כולם חבות מעבידים ? כי לא כולם עובדים בו זמנית במסעדה , וזה מייקר לי את הביטוח העסקהי משה , בביטוחי מסעדות יש את האופציה לבטח עובדים לפי שכר שנתי, וזה מוזיל משמעותית את התשלום השנתי אפילו באלפי שקלים , תבקש מהסוכן שלך, אם אתה צריך עזרה אנחנו תמיד פה
לקבלת ייעוץ, חייגו עכשיו:  03-9199915