ביטוח דירקטורים

תתחיל לדאוג לעצמך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

יעדים סוכנות לביטוח מייצגת את חברות הביטוח המובילות בישראל ומציעה בין היתר גם ביטוח דירקטורים ייחודי. המטרה של ביטוח דירקטורים היא קודם כל להגן על בעלי משרות בעסקים, ארגונים וחברות. על פי החוק בישראל, מנהלים ובעיקר דירקטורים נושאים באחריות ישירה לנזקים הכספיים של הלקוחות. בתי המשפט מעדיפים להטיל את האחריות הנובעת כתוצאה מנזקים מן הסוג הזה על נושאי המשרה הבכירים ביותר, וזאת על מנת לערער את יציבות החברה ולגרום לה לבצע בדק בית. אך בפועל, דירקטורים רבים כלל אינם אמורים לשאת באחריות. מבלי להיכנס לשיקולים המשפטיים, ראוי להבין את החשיבות של ביטוח אשר מגן על הדירקטורים ומאפשר להם לשמור על זכויותיהם המוסריות והפיננסיות.

הגנה מלאה מפני תביעות

הדרך היחידה להגן על דירקטורים מפני תביעות של לקוחות היא להצטייד בביטוח ייעודי. העלויות הכספיות הנלוות אל תביעות של החברה עשויות להגיע לסכומים גבוהים, במיוחד כאשר מדובר על ארגונים מצליחים. יש לבחון כל מקרה לגופו ולבדוק את הפוליסה המתאימה לאופי הארגון, לכן בסוכנות יעדים מתמחים בביצוע התאמות מן הסוג הזה ומציעים לכם להתכונן אל העתיד כבר היום. כל החלטה שתעשו במסגרת תפקידכם כדירקטורים עשויה לסכן אתכם. ביטוח דירקטורים יכול לאפשר לכם להשיג מימון לייצוג בבית המשפט, וכך עשוי אפילו למנוע את סיום הקריירה שלכם עקב תביעה של לקוח. מבחינת החברה עצמה, ביטוח דירקטורים הוא תנאי לקיומו של שיפוי אשר יעמוד לזכותה בעת צורך בתשלום הוצאות משפט, עלויות נזק אותן יקבע בית המשפט ועוד. במילים אחרות, ביטוח דירקטורים עונה על צרכים מגוונים ומשרת את האינטרסים של כולם.

ההרחבות של ביטוח דירקטורים

אחד היתרונות הגדולים של ביטוח דירקטורים קשור לנושא ההרחבות. בסוכנות יעדים מציעים ללקוחות הרחבות ספציפיות על הביטוח. ההרחבות מספקות הגנה מלאה לדירקטור והן כוללות סעיפים מועילים. אפשר להרחיב את ההגדרה המופיעה בפוליסה לגבי "מבוטח" וכך להגן על כל נושא משרה בכירה בארגון. בהגדרה זו נשארים מוגנים גם המנהלים החיצוניים או הדירקטורים שפרשו, חשב החברה או מזכיר החברה הנמצא בתפקיד. הרחבה רלוונטית נוספת יכולה להיות כיסוי ההוצאות המשפטיות מעבר לגבול האחריות הנרכש בפוליסה הרגילה. בהרחבה זו מכוסות הוצאות הנובעות באופן ישיר מהתביעה, מהחקירה או מסנקציות אותן מטילות הרשויות.

בחירת ביטוח

ההוראות הספציפיות של הפוליסה הן אלו אשר קובעות לגבי אופי הביטוח וההרחבות. בבואכם לבחור ביטוח לדירקטורים בחברה, זכרו להתייעץ עם המומחים של סוכנות יעדים. בררו לגבי הרחבות לכיסוי תביעות הנובעות מתובענה ייצוגית, הרחבות לכיסוי נגד אירועים שהתרחשו בחו"ל, הרחבות לכיסוי שכר טרחה המשולם לחברת יחסי ציבור ועוד. בסופו של דבר, ההגנה על הדירקטורים צריכה להיות חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של החברה.

בואו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית

אל תישארו חשופים מול הלקוחות וצרו קשר איתנו עוד היום על מנת לבחור בפוליסת ביטוח לדירקטורים. אין לנו ספק כי מחלקת ביטוח הדירקטורים שלנו ,תתאים לכם את הכיסוי הנכון עבורכם ,תיתן לכם ערך מוסף בבניית הפוליסה על כל מרכיביה  .

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן