ביטוח אחריות מקצועית לחברות אמבולנסים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אנחנו בסוכנות הביטוח יעדים עובדים עם טובי המומחים לביטוח אחריות מקצועית בארץ, מתחייבים להיות שם עבורכם ברגע האמת

בישראל קיימים אמבולנסים וניידות המיועדים לטיפול נמרץ אשר מופעלים על-ידי חברות פרטיות/תאגידים, ובכלל זה אמבולנסים של בתי חולים, מפעלים, משרד הביטחון וגופים נוספים. מטרת האמבולנס הפרטי היא לתת שירות גם בשגרה וגם בחירום, על-ידי פתרון מהיר שייתן ללקוח את הטיפול הנוח ביותר עבורו.

כמו בכל תחום רפואי – בעוד שהמקצוע של ניהול ניידות ואמבולנסים הינו מלאכת קודש, שמטרתה הצלת חיים, העוסקים במלאכה זו חשופים במיוחד לתביעות בגין רשלנות מקצועית. לכן, הצטיידותן של חברות אמבולנסים בביטוח אחריות מקצועי המקיף, האמין והמשתלם ביותר הוא קריטי ומהותי.

בישראל פועלים ארבעה סוגי אמבולנסים פרטיים: אמבולנס רגיל המיועד לטפל ולהסיע חולים קלים בשכיבה, אמבולנס ביטחון המיועד לנסיעות חירום, ניידת לטיפול נמרץ המיועדת לטפל ולהסיע חולים ופצועים קשים, ואופנוע לעזרה ראשונה המצויד בערכת עזרה ראשונה בסיסית.

אנחנו בסוכנות הביטוח יעדים מומחים בביטוח אחריות מקצועית בכל תחום בו אתם עוסקים. אנחנו מבטיחים לבנות יחד אתכם את הפוליסה שתענה על כל הצרכים שלכם, ומתחייבים להיות שם בשבילכם ברגע האמת.

למה זה חשוב?

כאמור, הגשת תביעות נגד בעלי מקצועות רפואיים היא נושא רגיש שתופס תאוצה. בשנים האחרונות אנחנו נתקלים באינספור תביעות רשלנות רפואית, אך בניגוד לדעה המקובלת, הן אינן מופנות רק כלפי רופאים, בתי חולים ומטפלים. גם חברות האמבולנסים הפרטיות, מהדרג הניהולי ועד לנהגים, חשופים לתביעות, ואף נתבעים יותר ויותר על רשלנות מקצועית בשנים האחרונות.

הדרך היחידה שלכם להגן על עצמכם מפני פגיעה ולהתמודד עם כל תביעה שעשויה להיות מוגשת נגדכם, היא לרכוש מראש פוליסת ביטוח מקיפה, והטובה ביותר שמוצעת בשוק.

ביטוח מקצועי עם רשת הביטחון החזקה ביותר

כאשר עוסקים בעניינים רפואיים – הכל יכול לקרות, ובכל זמן. הביטוח המקצועי שנוכל לספר לכם יבנה על-פי הצרכים שלכם, בליווי אישי שמבטיח כיסוי וטיפול בתביעות. הפוליסות שאנו מגבשים מבוססות על ידע וניסיון ארוך שנים על-ידי טובי המומחים בארץ בתחום הביטוח.

כל פוליסה מורכבת לפי תקדימים, חוקים ותקנות ספציפיות. אנחנו ביעדים מובילים בתחום ביטוח האחריות המקצועית ומציעים פוליסות למגוון מקצועות בתחום הרפואה, מביטוח עבור רופאים, מרפאות, קופות חולים וחברי צוות רפואי.

אנחנו נעשה הכל כדי לתפור עבורכם את הרשת החזקה ביותר שתתפוס אתכם במידה שתפלו.

פוליסת הביטוח נכנסת לתוקף מרגע הנפקתה, וכל מבוטחינו מקבלים ליווי אישי ויועץ מקצועי עוד לפני העברת התביעה לבית המשפט. אל תחכו עד לרגע האחרון – אנחנו ממליצים להגיע אלינו להתייעצות לשם קבלת הצעת מחיר בהקדם האפשרי. השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן