איפה אני רוכש ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים?

מתחיל לברר על ביטוח מקצועי למהנדסים, כך תעשה את זה נכון

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מהנדסים, בין אם אתם עובדים באופן עצמאי ובין אם אתם מנהלים משרד גדול, על ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים אסור לכם לוותר. ביטוח שכזה מכסה אתכם במקרים של תביעות משפטיות על רשלנות או טעויות אנוש אשר גרמו לנזק, ומכסה את הפיצויים שתצטרכו לשלם ואת ההוצאות המשפטיות במקרה של תביעה. הוצאות שעלולות להוביל אתכם לפשיטת רגל.

אין זה משנה כמה שנים אתם עוסקים בתחום ומהו גודלו של המשרד, אל תתפתו לחשוב שהגודל או הוותק מקנה לכם כוח, חשוב שתרכשו פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים שתאפשר לכם לעבוד בביטחון, ולהתמודד עם תביעות מבלי שהדבר יפגע באופן משמעותי בעסק שלכם.

איפה אני רוכש ביטוח אחריות מקצועית למהנדס

חברות הביטוח המתמחות בתחום ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים

בישראל יש כיום שלוש חברות ביטוח אשר מתמחות בתחום של ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים. חברות הביטוח הן: איילון, כלל והראל. שלוש החברות אומנם מתמחות בתחום, אבל אם תרצו לרכוש פוליסת ביטוח מאחת מהן, לא תוכלו לעבוד ישירות מולן. השיטה המקובלת לביטוח בתחום זה היא דרך סוכני ביטוח מורשים שעובדים מול חברות הביטוח הגדולות. יש סוכנויות שיש להם קשר עם מבטחי משנה בחו"ל שיש להם פתרונות לביטוח אחריות מקצועית למהנדסים בתחומים מורכבים שאין להם פתרונות אצל מבטחים ישראליים.

התהליך הוא פשוט. בסוכנות הביטוח תתבקשו למלא טופס הצעה, ולאחר מכן תקבלו ייעוץ מקצועי ומקיף אשר מטרתו להתאים את הכיסוי הביטוחי הנכון על פי הנתונים האישיים שמסרתם, כמו; הפרויקטים שבהם אתם עוסקים, הידע המקצועי, שנות הניסיון בתחום, היקף החברה: האם אתם עובדים לבד או האם אתם מנהלים משרד גדול, מחזור העסקי השנתי שלכם ועוד. לאחר איסוף המידע על ידי סוכן הביטוח הוא ידע איזו חברה מבין שלוש חברות הביטוח תציע לכם את הפוליסה המתאימה ביותר לנתוני החברה.

בחירה נכונה של סוכנות הביטוח

כאמור, הגוף שמבטח אתכם אינו חברת הביטוח עצמה, אלא סוכנות הביטוח. לכן חשוב לבחור בצורה נכונה את סוכנות הביטוח שתפעל למענכם. איך לבחור נכון? בדקו היטב את הניסיון של סוכנות הביטוח בתחום המהנדסים, מיהם הלקוחות שלה – האם היא מבטחת מהנדסים או אולי חברות הנדסה גדולות, בדקו האם הסוכנים בחברה טיפלו בעבר בתביעות ביטוח של מהנדסים ומה היו תוצאות התביעה. בנוסף, חשוב לבחור בסוכנות שיש לה ידע כללי בתחום ההנדסה, מידע שיסייע לה בהתאמת הפוליסה הנכונה ביותר עבורכם.

אל תמהרו לקבל החלטות, פוליסת הביטוח אמורה לשרת אתכם לאורך שנים, לכן כדאי להשקיע בבחירת אנשי המקצוע. אספו המלצות ממהנדסים שאתם מכירים; היפגשו להיכרות ראשונית עם כמה סוכנים לביטוח והתרשמו מהם; בקשו לקבל מספר הצעות מחיר לביטוח אחריות מקצועית, כדי לבחור בהצעה הטובה והמקצועית ביותר. אל תחסכו בזמן או בכסף כשאתם בוחרים סוכנות ביטוח. במקרים של תביעה סוכנות שאינה מקצועית, עלולה לגרום לחברה להפסדים כספיים גדולים. ייתכן שתגלו שהפוליסה שרכשתם לא מכסה את המקרה המדובר, או שהיא לא מנותבת מול חברת הביטוח למיצוי הזכויות שלכם.

וודאו שאתם בוחרים בסוכנות מקצועית בלבד, וכך תוכלו לשמור על עסק פעיל ויציב ללא כל חשש.

מתי לרכוש פוליסה לביטוח אחריות מקצועית

אל תחכו שיהיה מאוחר מידי. עוד לפני שאתם עובדים כמהנדסים התחילו לחפש סוכנויות ביטוח, בצעו את הבדיקות הנדרשות ורכשו את הפוליסה המתאימה לכם מהר ככל האפשר. בעבודת המהנדסים אי אפשר לדעת מה יוליד הרגע הבא. כדי לשמור על העסק ועל הקריירה שלכם, אל תתפתו להיכנס לפרויקט ללא ביטוח אחריות מקצועית שיגן עליכם וישמור על האינטרסים שלכם לאורך כל הדרך.

אז למה אתם מחכים? התחילו בקבלת המלצות ממהנדסים שאתם מכירים ובחרו סוכנות ביטוח בעלת ניסיון בתחום שתסייע לכם בבחירת הכיסוי הביטוחי המתאים שיענה על כל הצרכים המקצועיים כראוי.

נשמח לייעץ לכם בהתאמת הפוליסה לתחום עיסוקכם, פנו אלינו עוד היום.

מאמר נוסף שבטוח יעניין אתכם:

המדריך השלם לביטוח אחריות מקצועית למהנדסים

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן