כמה גבול כיסוי אני צריך לרכוש בביטוח אחריות מקצועית?

הגיע הזמן לענות על שאלת השאלות, הנשאלת בכל שיחה להתאמת פרופיל ביטוח אחריות מקצועית

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

בכל שיחה להתאמת ביטוח אחריות מקצועית מגיעה השאלה, כמה סכום ביטוח אני צריך לרכוש? התשובה שאנו תמיד נותנים היא "כמה שאתה יכול להרשות לעצמך". אנחנו יודעים שזה תשובה בלתי מספקת, כי לכל בעל מקצוע יש הסיכון הספציפי שלו, וזה מקשה עלינו לנקוב בסכום. לפני כל רכישה של פוליסה אנו מבצעים שיחת התאמת הביטוח ומנסים לדלות כמה שיותר פרטים על פרופיל הסיכון הספציפי שלך.

במה אתה מתעסק ומה האחריות שלך

חשוב מאוד לאפיין את העיסוק שלך, ומה האחריות שלך כלפי הלקוחות שאתה נותן להם שירות, ולקחת בחשבון שאם משהו השתבש הביטוח צריך לכסות את עלות תיקון הנזק, וכל העלויות המשפטיות.

לדוגמא: אם רכשת פוליסה לביטוח אחריות מקצועית בגבול כיסוי של 100,000$, ועלות הנזק וההוצאות המשפטיות שנפסקות הם 150,000$, אתה תצטרך להשלים את היתרה מכיסך סך של 50,000$.

מי הלקוחות שלך 

חשוב מאוד לאפיין גם את הלקוחות שלך. האם הם לקוחות פרטיים, שתוכל להגיע איתם להסדר בשעת מקרה תביעה או האם זה חברות מתעשיות עשירות , שאם תגרום להם נזק הם יעבירו את התיק למחלקות המשפטיות שברשותם, וינפחו את התביעה למימדים אדירים, ואז באמת תצטרך גבול כיסוי גבוהה בהרבה.

מה שווי החוזים שלך?

אתה צריך לבדוק מה סכום שווי החוזים שלך, מה הסכום הנמוך, מה הסכום הממוצע ומה שווי הפרוייקט המקסימלי, והאם יש לך חלק גדול בפרוייקט או חלק שולי, ומה הציפיות של הלקוח שלך בהתקשרות, אם הוא צופה להוזיל עלויות או להגדיל רווחים, כל השאלות האילו משפיעות גם כן על גבול הכיסוי של ביטוח אחריות מקצועית שלך.

עלויות משפטיות 

תביעות משפטיות הם לא דבר זול, יש לקחת בחשבון שאם תביעות נמשכות שנים, העלויות המשפטיות יכולות להגיע לכמה מאות אלפי שקלים, סכום זה גם צריך להיכלל בתוך אותו גבול אחריות מקצועית.

גבול אחריות הכיסוי -למקרה ולתקופה 

בכל פוליסה יש גבול כיסוי למקרה אחד, או לגבול כיסוי לכל תקופת הביטוח של שנה. לדוגמא: אם רכשת גבול כיסוי למקרה 100,000$ ולתקופה 200,000$ אתה יכול להגיש באותה שנה 2 תביעות על סך של 100,000$ כל אחת.

אנחנו תמיד לרשותך לייעוץ וביצוע התאמה של גבול הכיסוי הנכון לך, תזכור תמיד שעדיף לרכוש סכום גבוה יותר מאשר שיהיה לך תקלה ותצטרך להוסיף כסף מכיסך הפרטי על תשלום תביעה.

ותמיד תזכור תרכוש ביטוח כמה שתוכל להרשות לעצמך..

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן