הר הכסף- איך ניתן לאתר את כל החסכונות הפנסיוניים שלנו

הגיע הזמן לאתר את הר הכסף ששוכב בחברות הביטוח

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

    >>>לרישום לאיתור הכספים לחץ כאן<<<

לאורך השנים אנו מפקידים כספים לקופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים וחסכונות פנסיוניים נוספים. במרוצת הזמן ועם שינוי מקומות עבודה, כתובות או מספרי טלפון, חלק מהחסכונות נשכחים ואובדים. חשוב לדעת שאלו מקרים נפוצים ושכיחים ביותר בישראל, ושלעיתים קרובות מדובר בסכומי כסף גבוהים מאוד. על מנת לאתר את הר הכסף האבוד, סוכנות יעדים מציע ללקוחותיה שירות מיוחד של איתור פוליסות ובדיקת תיקי ביטוח מקיפה. זהו שירות יעיל ומקצועי שיכול לחסוך לכם זמן, אנרגיה וסכומי כסף בלתי מבוטלים.

ייתכן שיש לכם כספים שאינכם מודעים לקיומם – הגיע זמן הר הכסף

עובדה היא שרבים מקרב הציבור אינם מודעים לכך, שיש ברשותם כספי קופות גמל וחסכונות פנסיוניים שנעלמו עם השנים. אי הידיעה נובעת מסיבות שונות ומגוונות. כך לדוגמא, בעידן בו אנו חיים אנשים נוטים להחליף מספר רב של מקומות עבודה, כשבחלק מהמקומות שעוזבים נותרים חיסכון פנסיוני או קופת גמל שלא זוכרים את קיומם או לא יודעים איך לאתרם. כאמור, גם החלפת כתובות מגורים עלולה להוביל לאובדן הקשר עם בעל תוכנית החיסכון. בנוסף לכך, קיימים לא מעט אנשים שאינם מודעים להיותם יורשים של חסכונות ופיקדונות. מדובר בכספים המוגדרים בחוק כנכסים ללא דורש, אשר זהות בעליהם לא אותרה או אינה ידועה, או כספים שבעליהם שכחו או  אינם מודעים לקיומם. לכן, ישנה חשיבות מרובה לבדיקת תיקי ביטוח אחת למספר שנים, במטרה לאתר כספים אבודים שיכולים להסתכם בממון נכבד.

הר הכסף

שירותי משרד האוצר אינם מספקים מידע מספק על הר הכסף

לאחרונה משרד האוצר הודיע על שירות מיוחד לציבור, המיועד לאיתור כספי פנסיה אבודים באמצעות אתר אינטרנט מיוחד. יחד עם זאת, רבים מבין אלו שניסו את השירות גילו שגם אם הצליחו לאתר את הר הכסף האבוד, הדרך לקבלתו הארוכה ורבת מכשולים. מעבר לכך, חיפוש כספים אבודים ללא ידע מעמיק בתחום עלול להוביל להפסדים כספיים עקב קבלתן שלך החלטות לא נכונות.  מאידך, בעזרת חברות שמתמחות בתחום ניתן לחסוך הרבה זמן וכסף, באמצעות איתור מקצועי ויעיל של כספים אבודים. החיסכון והיעילות נובעים מהכרות ומקשרים עם חברות ביטוח ובתי השקעות שונים, אשר ההתקשרות עימם באופן עצמאי מהווה לרוב משימה קשה, מסורבלת ומייגעת.

לחברות הביטוח אין אינטרס באיתור כספים אבודים

כאמור, ניסיונות לפנייה ישירה אל חברות ביטוח כרוכה בהליך ארוך ומעיק. הסיבה לסרבול היא שחברות הביטוח מעדיפות להותיר כספים אלו כאבודים, ולכן הן ממזערות ככל האפשר את שיתוף הפעולה שלהן עם הציבור. זאת מאחר שלעיתים קרובות הכספים האבודים מושקעים במסלולים הכרוכים בתשלום גבוה של דמי ניהול לטובת חברת הביטוח. למעשה, מדובר בכספים המוערכים כיום במיליארדי שקלים, ומטבע הדברים מהווים מקור הכנסה רווחי במיוחד לחברות הביטוח ולגופים פיננסיים אחרים, שבהחלט יעדיפו לשמר את המצב כפי שהוא. לכן, על מנת לאתר ולקבל כספים אבודים מומלץ להיעזר בשירות מקצועי המסופק על ידי חברה מנוסה, שמכירה ומקושרת עם חברות הביטוח השונות.

איתור כספים ובדיקת ביטוח באופן יעיל וחכם

איתור כספים אבודים ובדיקת תיק ביטוח עם חברה מקצועית הינו הליך יעיל ומושכל, שמתחיל בפגישה עם נציגי סוכנות יעדים. הנציגים יסייעו ללקוח באיסוף מסמכים שונים המעידים על אפשרות לקיומם של כספים ממקורות שונים. כמו כן, הלקוח יספק לסוכנות ייפוי כוח לשם איתור הכספים הללו. עם ייפוי הכוח יפנו הנציגים אל חברות הביטוח ויציגו בפניהם בקשות ושאלות הקשורות בנושא. התשובות המתקבלות מאפשרות לדעת היכן שוכן הכסף האבוד, באיזו תוכנית חיסכון הוא נמצא, ובכלל בכמה כסף מדובר. בנוסף על כך, השירותים שאנו מציעים כוללים גם מתן פתרונות טובים וכדאיים במיוחד לניהולם של כספים אלו. לפרטים נוספים ושאלות הינכם מוזמנים לפנות אלינו, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

אני חושב שמאוד יעניין אתכם כתבה נוספת שכתבנו על הר הביטוח 

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן