בדיקת תיק ביטוח - עושים רק אצל סוכן אישי • יעדים סוכנות לביטוח
Call 03-9199915 03-9199915

  • הגיע הזמן לבצע בדיקת תיק ביטוח

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

מבין לקוחותינו...

בדיקת תיק ביטוח

אם הגעת לכאן, אתה כבר בדרך הנכונה לאיתור הכספים שלך

לכל תיק ביטוח יש את המאפינים משלו, אף תיק ביטוח אינו דומה למשנהו, לכל משפחה יש הצרכים והרצונות העתידיים שלה. תיק ביטוח נכון זה תיק שניבחן לעומק , ובוטלו בו כל הכפילויות , דמי הניהול ירדו למינימום, הכיסויים שודרגו לכיסויים הכי חדשים שקיימים בחברות הביטוח. אך כיצד מתחילים תהליך של בדיקת תיק ביטוח? 

 איסוף החומר הביטוחי

בטח אתה מכיר את הקלסר בבית שרובנו לא יודעים מה יש בתוכו, בכל כמה חודשים מגיעים המכתבים ואנו אפילו לא פותחים אותם. אנו נדאג לבצע איתור כספים ואיסוף של כל הפוליסות הפנסיוניות והכיסויים הביטוחיים מחברות הביטוח ובתי ההשקעות תוך 3 ימים .

 

דוח פנסיוני אישי 

 

לאחר קבלת כל החומר אנו מבצעים עיבוד החומר, וריכוז כל הנתונים בתוך דוח אחד מרוכז. הנתונים שיכללו בדוח הם:כמה כסף יהיה לך בפנסיה שתפרוש, כמה כסף נחסך לך נכון להיום בתיק, מה הכיסויים הביטוחיים שיש ברשותך( ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה), מי המוטבים בפוליסות, לאיפה נישלחים המכתבים( לרוב יש הרבה פוליסות שלא נישלחות לכתובת הנכונה), מה הדמי ניהול בתיק, בהרבה תיקים אנו מגלים שדמי הניהול הם המקסימליים בשוק. האם יש חובות בתשלומים, באיזה חברות ביטוח אתם מבוטחים. בתוך הדוח יהיו לכם המלצות ליישום, כיצד ניתן לייעל את תיק הביטוח בעצמכם.

פגישת שירות ליישום ההמלצות 

 

ביעדים אנו יכולים לקיים איתך פגישת במשרדינו, כדי לעזור לך ליישם את ההמלצות ולשפר את תיק הביטוח. מניסיוננו הרב, פגישה כזו יכולה לשנות את העתיד של משפחתך, אין לנו ספק כי נוכל לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בבדיקת תיק הביטוח.

בדיקת תיק ביטוח

תועלות שתשיג בבדיקת תיק הביטוח 

 

לחברת יעדים נסיון של מעל 20 שנים. בדיקות אלפי תיקי ביטוח, כך שאין לנו ספק, שנשדרג לך את תיק הביטוח ונבטל כפילויות שנובעות מביטוחים בחברות שונות בלי שאף אחד לא יודע מה השני עושה. אנחנו נשדרג לך את הכיסויים החדשים הנימצאים בשוק הביטוח, ונחסוך לך אלפי שקלים בשנה.עלויות הביטוח בשנים האחרונות הוזלו משמעותית, מי שלא ביצע בדיקה בשנתיים האחרונות חייב לבצע זאת בהקדם.

 

ליווי מתמשך בבדיקת תיק הביטוח

 

יש לנו שירות המשך, שמקנה לך פגישת שירות פעם בשנה, לבחינת התיק מחדש, זמינות הסוכן לכל שאלה וכל בקשה תוך 24 שעות, זימון פגישה תוך 5 ימים במשרדי הסוכנות . נשמח לשוחח עמך טלפונית להסבר על מהלך בדיקת תיק הביטוח או לקבוע איתך פגישת אישית. צרו קשר טלפונית או השאירו פרטים באתר.

מספר מדרגים:45 דירוג ממוצע:4.1
דירוג:


לקבלת ייעוץ, חייגו עכשיו:  03-9199915