הר הביטוח – המדריך המלא

הגיע הזמן לבטל כפילויות בתיק הביטוח

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

משרד האוצר השיק לאחרונה את אתר הר הביטוח, מתוך הבנה שמתנהלות במדינה כ 40 מליון פוליסות ביטוח ולרוב האזרחים בכלל לא ידוע איפה תיק הביטוח מנוהל. המיזם נתן יכולת לאזרח הפשוט לאתר את כל תיק הביטוח לבצע בדיקת כפילויות ולהבין כמה עולה הפתרון הביטוחי.

במאמר זה נעזור לך לבצע רנטגן ביטוחי בדרך של עשה זאת בעצמך, או נמליץ לך על הפתרונות האפשריים, כך שתוכל למקסם את תיק הביטוח שלך ובצורה המהירה ביותר.

מי יכול להיעזר בהר הביטוח ?  

בעבר הלא רחוק, כדי לבדוק את תיק הביטוח הייתה צריך לפנות לכל חברות הביטוח בארץ ולבקש שישלחו לך את הפוליסות המקוריות על שמך, והפוליסות היו נשלחות בדואר בלבד לכתובת הדואר שמעודכנת בפוליסה שלך.

היום כל אזרח ישראלי שיש לו תעודת זהות יכול לאתר את תיק הביטוח שלו, יש לשים לב שצריך לבצע שאילתה לכל בוגר בנפרד.

איזה ביטוחים ניתן לאתר בהר הביטוח ?

הביטוחים שניתנים לאיתור הם:

  1. ביטוח סיעודי.
  2. ביטוח אובדן כושר עבודה.
  3. ביטוחי בריאות.
  4. ביטוחי חיים.
  5. ביטוחי רכב.
  6. ביטוחי דירה.
  7. ביטוח עסק

קדימה לעבודה.. מתחילים לבצע בדיקת תיק ביטוח עצמאית.. 

קודם כל נכנסים לאתר מכאן>> יש להזין את מספר תעודת הזהות שלך, כולל תאריך ההנפקה, לענות על השאלה האם הונפק לך דרכון ב 3 שנים האחרונות, האם יצאת מהארץ ב3 שנים האחרונות, להקליד את קוד האבטחה לאשר את תנאי השימוש, וללחוץ על לחצן צפיה בתיק הביטוחי.

הר הביטוח

תצוגת ריכוז תיק הביטוח

לאחר ביצוע כניסה אנו מקבלים תצוגת ריכוז תיק כוללת המציינת כמה פוליסות יש לך בכל ענף, ניתנת האופציה ללחוץ על הלחצן כל הביטוחים כדי לראות את כל הביטוחים בתצוגה מרוכזת, או להכנס לכל ענף בנפרד.

בדיקת הביטוחים

מסובך לך? צריך מידע מפורט יותר איך לבצע בדיקה? צפה בסירטון זה..

מה ניתן לעשות עם המידע שהתקבל על תיק הביטוח ?

בעיקרון כפי שאתה רואה המידע שמתקבל הוא, סוג הכיסוי, תקופת הביטוח, התשלום החודשי, מספר הפוליסה, והחברה המבטחת. כדי להבין בהרחבה מה מכסה כל כיסוי, עליך להיכנס לאזור האישי בכל חברה, ולבחון את הכיסוי לעומק אם אתה בכלל צריך אותו, או שניתן לבצע את אותו כיסוי בעלות מופחתת, או לשדרגו לכיסוי חדש יותר.(שים לב אם מופיע סימן קריאה אדום זה מציין על כפילות בתיק הביטוח)

הר הביטוח

ממה צריך להיזהר שמבטלים כפילויות בתיק הביטוח

קמו לאחרונה הרבה חברות ומוקדים לביטול כפילויות בתיק הביטוח, יש לבחון בכל ניתוח של תיק ביטוח, אם השינויים המוצעים הם טובתך או לטובת הכיס של הממליץ.תמיד כדאי לבחור בחברה עם מוניטין של שנים בשוק הביטוח, שעומד מאחוריה סוכן עם רישיון לביצוע הפעולות הנדרשות, ושהמייעץ הוא לא מוקדן ללא רישיון, שהמטרה שלו למכור לך עוד פוליסה.

לסיכום

בדיקת תיק הביטוח הוא פעולה מתמשכת של שנים, בכל שנה צריך להפגש עם הסוכן ולבצע התאמת צרכים מחודשת, יש לשים לב כי הולדת ילד משנה את הצורך בסכום ביטוח חיים, והגדלת ההכנסה מחייבת הגדלת הכיסוי של אובדן כושר עבודה, חשוב מאוד לבצע את בדיקת הר הביטוח עם נותן שירות, שילווה את המשפחה לאורך השנים, ולוודא עם הלקוחות הקיימים שלו שבשעת האמת, בעת אירוע הביטוחי הסוכן הוכיח את עצמו ועמד לצד המשפחה ודאג לתשלומי התביעה.

נשמח לייעץ ולתכנן ביחד איתך את תיק ביטוח המשפחתי הנכון עבורך, תשלים את פרטיך ועוד רגע תקבל שיחת ייעוץ בחינם מסוכן ביטוח מורשה.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן