ביטוח מבנה לדירה

מה חייב לדעת לפני שמבצעים ביטוח מבנה לדירה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

רכשתם לאחרונה דירה חדשה? אם כן, ובמיוחד לאור ההשקעה הכספית הגבוהה הכרוכה בכך, תרצו לשמור עליה ולהיות מכוסים מפני סיכונים מיותרים ולא נעימים. ביטוח מבנה לדירה יקנה לכם שקט נפשי ויאפשר לכם ליהנות ממענה מתאים במידת הצורך, ברגע האמת. ביטוח מבנה לדירה הוא בגדר חובה לכל אלה, המקבלים משכנתא מהבנק והוא מציע כיסויים חשובים שחלקם כלולים בו אוטומטית וחלקם ניתנים להוספה לכל אלה המעוניינים בכך.

מהו ביטוח מבנה לדירה

ביטוח מבנה לדירה מציע לכם כיסויים שונים ומבטיח לכם ראש שקט. ההוצאה הכספית על הדירה היא גבוהה ורבים משקיעים לא מעט כסף בקנייתה. הדבר נכון גם לגבי הציוד והתכולה הכוללת שבתוך הדירה, שבחלקה גם יקרת ערך ולא רק כספי. ביטוח זה הוא חלק מביטוח דירה רחב, המתייחס הן למבנה עצמו והן לתכולה שבו. ביטוח המבנה, כאמור, הוא הכרחי לאלה המקבלים משכנתא מהבנק ואפשר להוסיף, מי שרוצה, גם ביטוח תכולה וביטוח צד ג'. שתי אפשרויות אלו אינן ניתנות כתוספת באופן אוטומטי לבוחרים ביטוח מבנה והן כרוכות בתוספת תשלום.

ביטוח המבנה עוזר לשמור על אחד הנכסים החשובים בחייו של כל אחד. במקרים בהם המבנה יינזק מכל סיבה שהיא, יקבל בעליו שרכז את הביטוח החזר כספי בשווי אותו נזק על מנת לתקנו. הביטוח מכסה מפני נזקים שנגרמו למבנה כתוצאה משריפה, מפיצוץ של בלון גז, מדליקה וגם בעקבות שיטפונות רעידות אדמה (כיסוי מפני רעידות אדמה הוא בתוספת תשלום). ביטוח המבנה מכסה גם נזקי צנרת, שתיקונם עשוי לעלות עשרות אלפי שקלים לעיתים ונזקים נוספים שנגרמו למעטפת החיצונית או הפנימית של המבנה.

ניתן, כאמור, להשלים את ביטוח המבנה עם ביטוח תכולה. פעמים רבות, אותם אירועים שגרמו נזק רב למבנה עצמו גורמים גם לנזקים חמורים לתכולה שבתוך הבית, לרכוש יקר הערך. בין אם המבנה נפרץ, פרצה בו שריפה או אפילו רעידת האדמה גרמה לנזק רב של רכוש, ביטוח התכולה מציע את הכיסויים הנדרשים ומאפשר לרוכשים אותו ליהנות ממענה מתאים בבוא הרגע.

ביטוח מבנה לדירה

חשוב לדעת

כשרוכשים ביטוח מבנה לדירה חשוב מאד לבדוק מהם הכיסויים המוצעים במסגרתו ולבחון אפשרות לתוספת ביטוח תכולה וביטוח מפני רעידות אדמה (שני ביטוחים שאינם נכללים בביטוח זה). מעבר לכך, יש לוודא גם שהביטוח מכסה צד ג'. הדבר רלוונטי במיוחד לדירות בבניינים. לעיתים, נזק שנגרם לדירה אחת גורר אחריו נזקים לדירה הסמוכה, לדירה השנייה. בעלי הדירה שבה נגרם הנזק, אם לא רכשו ביטוח צד ג', יידרשו לשלם לשכניהם מכיסם לצורך תיקון הנזקים שנגרמו להם בדירה. במקרים רבים הנזקים כרוכים בהוצאה כספית גבוהה מאד, שיכולה להגיע לאלפי ולעיתים לעשרות אלפי שקלים. חשוב מאוד לשים לב גם לגובה הכיסוי לצד ג כל חברה נותנת פיצוי שונה.
יש לשים לב להשתתפות עצמית של כל כיסוי וכיסוי.

נשמח לתת לכם יעוץ בבנית ביטוח המבנה הנכון לדירה שלכם, צרו קשר עכשיו וההצעה תהיה כבר בדרך אליכם.

מאמר שאסור לך לפספס :

המדריך להשוואת מחיר בביטוח דירה 

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן