המדריך להשוואת מחיר בביטוח דירה

ככה תתחילו להשוות מחיר בביטוח הדירה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם


החלטתם לרכוש ביטוח דירה אבל אינכם יודעים במה לבחור? המבחר העצום והאפשרויות הרבות המוצעות כיום בתחום, עשויות להפוך את הבחירה לאתגר של ממש המצריך זמן והשקעה. איך מוצאים את הביטוח המתאים ביותר ומה חשוב לבדוק לפני שרוכשים אותו? הנה מדריך מקוצר שיעזור לכם:

הגדירו את הצרכים שלכם

 לפני שאתם רוכשים ביטוח דירה, דעו שביטוח זה כולל בדרך כלל שני ביטוחים: ביטוח מבנה וגם ביטוח תכולה. אם אתם מקבלים משכנתא מהבנק, אתם מחויבים לרכוש ביטוח מבנה אך ביטוח תכולה הוא בגדר רשות בלבד. כדאי לכם לשקול לרכוש גם ביטוח תכולה ובמיוחד אם ברשותכם ציוד יקר ערך. בחנו לעומק את שתי האפשרויות האלו והתייחסו, במקביל, לצרכים שלכם.

השוואת מחירים לביטוח דירה 

פוליסות הביטוח של היום, בין אם זה ביטוח תכולה ובין אם ביטוח מבנה כחלק מביטוח דירה, מוצעות בטווח רחב מאד של מחירים. מחירי הפוליסות נקבעים בהתאם לפרמטרים שונים,כמו האם בתכולה אתם כוללים ביטוח לתכשיטים, האם אתם מוכנים להגדיל את ההשתתפות עצמית בתמורה להנחה נוספת, האם כללתם ביטוח לנזקי צנרת, האם הוספתם כיסוי לאופניים , גיל המבנה ומיקומו ועוד. כדאי מאד להשוות מחירים ולראות מה מקבלים עבור כל פוליסה.

השוואת מחיר לביטוח דירה

ביטוח צד ג 

ביטוח צד ג' איננו כלול באופן אוטומטי בביטוח דירה. אם אתם מתגוררים בבניין דירות, כדאי לכם לשקול להוסיף אותו. כך תדעו שתקבלו את המענה המתאים במידה ויגרם נזק לדירה השכנה/לדירות השכנות כתוצאה משיטפון, פיצוץ או דליקה חלילה שאירעו בדירתכם, או אם אורח שלכם יפול בדירתכם ויגרם לו נזק לגוף, ולכן כשאתם בוחנים את הפוליסות המוצעות לכם, בדקו כמה עולה תוספת של ביטוח צד ג' לאותה דירה ומהי המשמעות המדויקת לכך.

מה כולל ביטוח תכולה

רוצים להוסיף גם ביטוח תכולה? בדקו מה הוא כולל ומה לא. למשל, לרוב הוא איננו כולל תכשיטים יקרים מאד וגם חפצי אמנות ששוויו של כל אחד מהם יותר מעשרה אחוזים מסך סכום הביטוח. במקרה כזה, לא תוכלו לבטח את התכשיטים ואת חפצי האמנות שברשותכם (במידה ויש לכם כאלה) במסגרת ביטוח התכולה, אלא בביטוח אחר, נפרד.חשוב מאוד לבקש מהסוכן ביטוח שלכם לשלוח לכם סוקר שיעריך את כל התכולה, שכאשר יהיה נזק לא תצטרכו להוכיח שהפריט היה ברשותכם, פשוט הולכים לדוח סקר ומקבלים פיצוי לפי הערכה.

מי חברת הביטוח שמציעה אותו

הכתובת שאליה אתם פונים היא פרמטר חשוב מאד שיש לקחת בחשבון. כדאי מאד לפנות לחברות ביטוח או סוכנים מקצועיים שאתם סומכים עליהם. חברות ביטוח מוכרות, שידועות בתחום, הן כאלו שתרצו לעבוד איתן. חברות אלו תוכלנה לעזור לכם בעת הצורך ולספק לכם את הפתרון המקצועי ביותר. מכיוון שיש לא מעט חברות כאלו, כדאי לכם לפנות לחברים קרובים או לבני המשפחה שלכם שיש להם ביטוח דירה ולשאול אותם אצל מי הם מבוטחים. קבלת המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם ובעיקר על דעתם וגם כניסה לפורומים או לקבוצות בפייסבוק שבהן כתובות חוות דעת, יוכלו לעזור לכם בקבלת ההחלטה.

תוספות למיניהן

מעבר לתוספת של ביטוח צד ג', ישנן תוספות נוספות לביטוח דירה, שאינן נכללות אוטומטית בביטוח עצמו. כמו ביטוח מפני רעידות אדמה ונזקי צנרת אצל שרברב פרטי, ביטוח לבריכות שחיה, ביטוח לעסק בתוך הדירה . כדאי לכם לבחון אפשרות של תוספת כזו ולבדוק את העלויות של כל אחת כזו בפוליסות השונות המוצעות לכם.

קראו את האותיות הקטנות

פעמים רבות שוכחים לקרוא את האותיות הקטנות ומפספסים נתונים חשובים במיוחד. הקדישו זמן לקריאת הנתונים שנשלחו לכם בנוגע לפוליסה עצמה וודאו שאתם מבינים כל אחד מהם. בשיחת הטלפון עם נציגי הביטוח עברו יחד איתם על הכיסויים המוצעים לכם במסגרת הפוליסה ועם עלויות הביטוח החודשיות. שאלו גם לגבי השתתפות עצמית וכל שאלה אחרת, שחשוב לכם לקבל תשובה עליה. שקיפות מלאה היא מילת המפתח והיא זו שתעזור לכם לאתר את ביטוח הדירה המתאים והטוב ביותר עבורכם. 

נשמח לתת לכם הצעת מחיר מיידית, צרו קשר ותוך דקות תהיה בידכם הצעת מחיר מסוכן ביטוח מומחה ביטוחי דירות.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן