הביטוחים שאתם חייבים להכיר לקיץ הקרוב

עם בואם של ימי החום, צוות יעדים ביטוח מזמין אתכם לוודא שהקיץ יעבור על בני המשפחה בשלום עם ביטוחים משלימים לכל עונות השנה.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

הקיץ מגיע, ואיתו החופש הגדול, הנסיעות והטיסות, הטיולים והחופשות. כל אלו מביאים איתם צורך לעדכן את הכיסוי הביטוחי שלכם ולהתאימו לתכניותיכם. אנו מזמינים אתכם לגלות  מה יש לעולם הביטוח להציע לנופש הישראלי, ולהתאים את הכיסוי הביטוחי שלכם לימות הקיץ.

רד אלינו אווירון

שכירים ועצמאיים רבים מנצלים את העונה החמה ואת החופשה הגדולה של תלמידי מערכת החינוך לצורך הנופש המשפחתי בחו"ל. חופשה משפחתית בחו"ל היא חוויה מהנה, עמוסת נופים, טעמים וריחות מרגשים, והשהייה המשותפת מגבשת את המשפחה. בכדי למנוע תקלות, יש לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל שיכסה כל  מקרה של תאונה או פגיעה, לרבות מקרי חירום רפואיים. ביטוח נסיעות לחו"ל יבטיח לכם כל עזרה וסעד שתזדקקו להם במהלך הנסיעה, לרבות טיפול רפואי הולם. בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו עובדים עם פספורט כארד, שהיא חברה מובילה בתחום ביטוחי נסיעות המספקת פתרונות ביטוח חדשניים, מהירים ונוחים.

עסק בטוח עם ביטוח לעסק

כאשר רוב העובדים נופשים והעסק פועל במתכונת חלקית או יוצא גם הוא לפגרה, יש צורך להבטיח שכשתשובו לעבוד, העסק יישאר כפי שהותרתם אותו. ביטוח לעסק יאפשר לבעל העסק ולעובדים לנפוש בנחת, מבלי לדאוג לגורל העסק והרכוש שבו.

אין כמו בבית

תארו לעצמכם את עגמת הנפש הנגרמת למשפחה ששבה מחופשה בחו"ל ומגלה שהבית נפרץ, חפצי הערך היקרים נעלמו ובבית שוררת מהפיכה. ברגע אחד כל השקט והשלווה שצברתם במהלך החופשה נשאבים מכם, ובמקומם מתמלא הגוף בתסכול, בייאוש, באכזבה ובתחושת אובדן. ביטוח דירה של יעדים יכסה אתכם, בנוסף לכיסוי הרגיל כנגד אסונות ותקלות, גם כנגד גניבות ופריצות. הביטוח כולל אפשרות הרחבת הכיסוי לכל חפצי הערך כמו שעונים, תכשיטים, אלבומים משפחתיים וכלי נגינה.

ביטוח רכב

בנוסף לביטוח חובה ולביטוח צד ג', ביטוח מקיף ייתן לכם כיסוי במקרים של גניבה ופריצה של  הרכב, במקרים של שריפה ועוד. במשרדינו אנו מתאימים את ביטוח הרכב לצרכיו המיוחדים של המבוטח, במחירים אטרקטיביים ונוחים.

קיץ חם ורגוע

עם בואם של ימי החום, צוות יעדים ביטוח מזמין אתכם לוודא שהקיץ יעבור על בני המשפחה בשלום, וכי תתפנו לעסוק בדברים החשובים באמת – בבילוי משפחתי מהנה ובצבירת חוויות טובות שיישארו אתכם לעד. על מנת שתוכלו לעשות זאת ושלא תיקלעו למצבים של מצוקה, סכנה או עגמת נפש, יתאים עבורכם צוות הסוכנות את פוליסת הביטוח המתאימה. הרווחה שלכם היא הרווח שלנו, ואנו עושים כל שביכולתנו להגן על מבוטחינו ולשמור עליהם בריאים, שלמים ומרוצים. לפרטים נוספים צרו קשר עם משרדינו, ונשמח לצרפכם לשורת הלקוחות המרוצים שלנו. 

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן