ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי/ מהנדס בודק מעליות

בודק מעליות? תבדוק איתנו קודם ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בודק מעליות

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

בודקי מעליות הם הנדסאים בהשכלתם, המוסמכים על ידי משרד הכלכלה לבצע אחת לחצי שנה, בדיקות בטיחות, ביקורת ותחזוקה לסוגים שונים של מעליות ולהתריע על ליקויי בטיחות שיש בהם כדי לסכן חיי אדם. תחום המעליות מצריך התנהלות מקצועית, זהירה ומדויקת ומטיל אחריות כבדה על כתפי בודקי המעליות. לאור החשיבות הרבה של התפקיד ושלל הסיכונים הטמונים בו, חשוב שכל הנדסאי בודק מעליות, שכיר או עצמאי, יקפיד לבטח עצמו בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בודק מעליות מקיפה, המעניקה הגנה מקסימלית במקרה של תביעות משפטיות.

למה חשוב לעשות ביטוח אחריות מקצועית?

בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת בכמות התביעות המשפטיות המוגשות נגד אנשי מקצוע שונים המעניקים שירותים ללקוחות ו/או לצדדים שלישיים אחרים, בגין גרימת נזקי גוף, רכוש או הפסדים כספיים בעת ביצוע תפקידם. זאת, אם בשל טעות, רשלנות, השמטה, בגינם הם נכשלו במילוי חובתם המקצועית. מדובר בסיטואציה מורכבת, המצריכה התנהלות נכונה והשקעת משאבים כספיים גדולים. שכן, ניהול הליכים משפטיים כרוך בתשלום הוצאות גבוהות עבור עבודתם השוטפת של עורכי הדין, תשלום אגרות לבית המשפט, חוות דעת של מומחים בתחום, השתתפות בדיונים ועוד, שיכולים לגרום לקריסה כלכלית עוד בטרם מתן פסק הדין.

אין ספק שטעויות יכולות לקרות לכל אדם ולעתים גם במצב שבו מילאת את עבודתכם בצורה הטובה ביותר, אתם עדיין חשופים מבחינה משפטית. לכן, אם אתם מעוניינים להבטיח לעצמכם שקט נפשי מירבי ואמיתי, מומלץ שכל בעל מקצוע יערוך ביטוח אחריות מקצועית, שמטרתו לכסות את הנזקים ולהגן עליו מפני תביעות במהלך כל שלבי העבודה השוטפת.

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מעניקה הגנה וכיסוי ביטוחי רחב עבור הוצאות הגנה משפטיות כוללות, בין היתר, שכר טרחת עורכי דין עבור שירותי ייעוץ, ייצוג וניהול משא ומתן, אגרות, תצהירים, הכנת חוות דעת של מומחים, הוצאות שוטפות ומיוחדות. בצורה זו, חברת הביטוח היא זו הנושאת בכל ההוצאות, מנהלת עבורכם את ההליכים המשפטיים, כך שהכנסתם השוטפת לא נפגעת ואתם יכולים להמשיך לעבוד כרגיל, ללא דאגות ולחצים מיותרים.

חשיבות התאמת הביטוח אחריות מקצועית לבודק מעליות 

ביטוח אחריות מקצועית לבודק מעליות

מאחר ולכל תפקיד ומקצוע יש את המאפיינים, הצרכים והסיכונים הייחודיים לו, חשוב מאוד להתאים לו את פוליסת ביטוח אחריות מקצועית ייעודית. כך, במסגרת ביצוע תפקידו, חשוף הנדסאי בודק מעליות במידה רבה למגוון סיכונים ותביעות משפטיות.

אנו ביעדים סוכנות לביטוח מספקים ללקוחותינו פתרונות ביטוחיים בהתאמה אישית מתמחים בעריכה של ביטוח אחריות מקצועית הנדסאי בודק מעליות. כל זאת, תוך שקלול של פרמטרים שונים, בהם הצרכים הייחודיים של המקצוע, אופי ההתנהלות בשטח, מידת הסיכון הכרוכה בעבודה השוטפת וכדומה. בצורה זו, אתה מקבל את ההגנה המירבית ואת כל הכיסויים המיוחדים הדרושים, במצבים בהם הנך חשוף לתביעה משפטית בשל כשלים במילוי התפקיד המקצועי. כל זאת, גם במחיר הוגן ללא צורך לשלם פרמיה עבור כיסויים ביטוחיים שאינם דרושים לתפקיד של בודק מעליות.

צוות היועצים המומחה של יעדים עומד לרשותך בכל שלב וישמח להתאים לך באופן אישי פוליסת ביטוח אחריות מקצועית הנדסאי בודק מעליות, המעניקה כיסוי והגנה נרחבים ומאפשרת לך להתנהל כרגיל.

מאמרים נוספים שאסור לך לפספס:

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן