ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בניה

תן לנו לדאוג לעתידך המקצועי - ביטוח מקצועי להנדסאי בניה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

הנדסאים הינם אנשי מקצוע חיוניים במגוון פרויקטים בתחומים שונים בדגש על ענף הבניה. בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית במספר התביעות המוגשות כנגד הנדסאי בניין המבצעים את עבודתם המקצועית במסגרת תפקידם. ההתמודדות עם תביעות מקצועיות הינה מורכבת ובעייתית, שכן תביעות מסוג זה עלולות ליצור סיכון תדמיתי וכלכלי להנדסאי ואף להוביל לפגיעה חמורה ביכולת ההשתכרות ובביטחון המקצועי והפיננסי.

על מנת לעבוד בשקט נפשי ולמלא את תפקידם בצורה מיטבית, מומלץ ואף הכרחי להנדסאים, לרכוש ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בניה. הביטוח המקיף מאפשר להנדסאי לישון בשקט בלילה מתוך ידיעה כי בכל אירוע ומקרה ביטוחי העלול להתרחש במסגרת מילוי תפקידם, הם יזכו לכיסוי ביטוחי מלא.

כולנו בני אדם וטעיות עלולות להתרחש – החשיבות ברכישת ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בניה

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בניה מתאים הן להנדסאים עצמאיים והן לאלה המועסקים על ידי קבלן המבוטח בביטוח אחריות מקצועית לקבלנים. ישנה חשיבות רבה לרכישת ביטוח באופן עצמאי וזאת  על מנת לוודא כי אתם מוגנים ומכוסים לכל מקרה. פרויקטים בענף הבניה כוללים ריבוי של אחראים בשטח, אולם עובדה זו אינה משנה את מידת החשיפה של הנדסאי הבניה לסיכונים לתביעות מסוגים שונים וזאת בשל ובמהלך מילוי תפקידם וביצוע מלאכתם המקצועית. העובדה כי ישנם אחראים נוספים בשטח, אינה פוטרת אתכם מאחריות לרכישת ביטוח אחריות מקצועית, שכן סביר כי הגורמים האחראים האחרים מבטחים עצמם לכל תרחיש ומקרה ודווקא אתם עלולים למצוא עצמכם חשופים לתביעה.

הנדסאי בניה ממלאים מגוון רחב של תפקידים בענף הבניה החל מתכנון, ליווי וניהול ועד לפיקוח צמוד והדוק במגוון עבודות ופרויקטים בתחום הבניה. על אף היכולת וההכשרה המקצועית הגבוהה, הנדסאים הינם בני אדם וכולנו עלולים לטעות מעת לעת. ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בניה יגן עליכם מפני תביעות רשלנות מקצועית המופנות כלפיכם או כלפי גורמים אחרים האחראים על תכנון, ביצוע ופיקוח בפרויקטים שונים.

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בניה

הגנה מפני תביעות וכיסוי הוצאות משפטיות

הגשת תביעה בגין רשלנות מקצועית עלולה ליצור סחרור ולהקשות על הנדסאי הבניה להמשיך ולמלא את תפקידו בצורה טובה. ההתמודדות עם תביעה במקביל לניסיון להמשיך ולעבוד כרגיל, עלולה להסתיים במפח נפש, שכן ההליך המשפטי מקשה על התפקוד הנורמלי והתקין. תביעה המוגשת כנגדכם, עלולה להוביל להתמוטטות כלכלית וזאת עוד בטרם התקבלה הכרעת הדין. גם במקרים בהם התנהלתם בצורה תקינה וטובה, אתם עלולים למצוא את עצמכם חשופים לתביעות וכאשר אלה מגיעות לבית המשפט, הרי שהנושא אינו נמצא בשליטה או בידיים שלכם. ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים מספק הגנה מיטבית וכלים חשובים בהם מימון הוצאות משפטיות. הביטוח המקצועי מכסה אתכם במגוון היבטים בהם: תשלום שכר טרחה לעו"ד, הוצאות עבור מסמכים משפטיים, אגרות, מימון חוות דעת של מומחים, הוצאות מיוחדות ועוד.

קבלו את המדריך להשוואת מחיר בביטוח אחריות מקצועית>>

כיסוי בזמן אמת ובמקרים מיוחדים ברשלנות מקצועית

פוליסת הביטוח מכסה אתכם הן בזמן אמת והן במקרים מיוחדים בהם:

  • הוצאות הגנה משפטיות במקרים של הגשת תביעה בהליך משמעתי או פלילי.
  • ניהול משא ומתן בתביעה גם ללא קבלה של פסק דין.
  • הסכמי פשרה
  • חריגה מסמכות בתום לב ובטעות.
  • הפרת חובת סודיות.
  • הגנה במקרים של הפרת אמונים של עובדים או אי יושר.
  • כיסוי נרחב לתביעות אובדן תוכניות או מסמכים.
  • כיסוי הוצאות לשון הרע, דיבה או השמצה.

כיסוי מלא לכל התחומים וההיבטים הרלוונטיים בפוליסה אחת

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בניה כולל פוליסה אחת המספקת לכם את כל הביטחון הדרוש לכם. מדובר בביטוח המותאם להנדסאי בניה וזאת ללא כיסויים מיותרים או כפל ביטוחים. ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בניה מעניק לכם הגנה כלכלית ושקט נפשי בהתאמה מלאה לענף הבניה. הביטוח מספק מענה וכיסוי לנושאים שונים בהם: תחום הבטיחות, ניהול פרויקטים, איכות סביבה ועוד.

פוליסת הביטוח מתאימה להנדסאים מהמגזר הפרטי והציבורי ומספקת הגנה מיטבית להתמודדות בפני תביעות נזיקין שונות. ניהול ההליך המשפטי כרוך בהוצאות גבוהות ובמקרים בהם יקבע בית המשפט פיצוי לתובעים, הרי שהנטל הכלכלי עלול להוביל להתמוטטות מקצועית, פיננסית ואישית. הביטוח מעניק כיסוי למקרי רשלנות, השמטה, טעות, כשל בביצוע חובה מקצועית ועוד. חברת הביטוח תממן עבורכם את הוצאות המשפט במלואן וכן את הפיצויים שעליכם לשלם במידה ויקבעו כאלה.

כי לשקט נפשי וביטחון מקצועי אין תחליף

את פוליסת ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בניה ניתן להרחיב גם לתשלום הוצאות השמצה ודיבה ולמקרים של אי יושר של עובדי המבוטח. הרחבה נוספת הינה ביטוח צד שלישי המגן עליכם מפני תביעות אחריות כללית כלפי הציבור. בבואכם לרכוש ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים, חשוב לבצע סקר שוק ולקבל הצעות אטרקטיביות המותאמות לכם באופן אישי.

רכישת ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בניה תעניק לכם שקט נפשי, ביטחון מקצועי ותעסוקתי, הגנה משפטית וכיסוי מלא להוצאות משפט ולתשלומי פיצויים במידה וידרשו. אחת התכונות החשובות של הנדסאי בניה הינה אחריות והנדסאי בניה אחראי הוא זה המבטח את עצמו בביטוח אחריות מקצועית.

קבלו מאמר חשוב שאתם חייבים לקרא על טיפים לרכישת ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים

נשמח לייעץ לכם ולבצע התאמה לפוליסה המתאימה ביותר עבורכם, צרו קשר עכשיו

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
דילוג לתוכן