ביטוח אחריות מקצועית ליועץ בטיחות

ההגנה שלנו על הייעוץ שלך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

יועצי בטיחות משמשים במשק כגורם המייעץ על פי ניסיון עבר וידע תאורטי בנושאי בטיחות במוסדות, ארגונים, ומפעלים וכן במגוון רחב של עסקים. לא ניתן לצפות מראש את כל התאונות שעשויות להתרחש במהלך תקופת החיים של עסק או מוסד חינוכי אך ניתן למזער את הסיכוי להתרחשות תאונה כזאת באמצעות תשומת לב מדוקדקת למאפייני המבנה בו ממוקם העסק, לדרכי היציאה ממנו וכן על ידי זיהוי סיכונים נקודתיים העשויים לגרום לתאונה להתרחש.

בנוסף, מומחי בטיחות מקצועיים מנסים למזער את הנזק אשר עלול להיגרם הן למבנה בו ממוקם העסק והן לאנשים השוהים במבנה. היכולת למצוא מקום מוגן בעת שמתרחש אירוע לא צפוי או להתפנות מהמבנה במהירות עשויה לקבוע האם יהיה מדובר באירוע בו מספר אנשים נפגעו פציעות קלות או באירוע רב נפגעים. עם זאת, לעתים, כאשר מתרחשת תאונה נבדק הדו"ח שהגיש מומחה הבטיחות ונבחנות ההמלצות בדבר ליקויים שיתכן והובילו לתאונה זו. מכאן, ניתן להבין כי אחריותו של יועץ הבטיחות נמשכת לא רק לתקופת הבדיקה הראשונית אלא גם לאורך שנים רבות אחרי שהוגש דו"ח הבטיחות.

מי דואג ליועצי הבטיחות?

מטבע הדברים יועץ הבטיחות עצמו נמצא כל העת בסיכון לעתידו המקצועי. באם "פספס" בתום לב ליקוי משמעותי שגרם מאוחר יותר לתאונה הוא עלול למצוא עצמו מול תביעת עתק נשוא ליקוי זה. לכן, אנו מעניקים כיסוי מקיף לאחריות מקצועית המיועד למומחי בטיחות. כיסוי זה נועד לסייע בהוכחה כי הטעות בדו"ח לא נגרמה בזדון, חלילה, או שלא היה ביכולתו של מומחה הבטיחות לזהות את המפגע. במקרים נוספים, למשל, ניתן להוכיח כי הליקוי לא היה קיים בעת שנערכה הבדיקה או כי לא ניתנה גישה לאזור בו בוצעה.

ביטוח אחריות מקצועית ליועץ בטיחות

תביעת נזיקין: מה אם מומחה הבטיחות נמצא אשם בבית המשפט

ביטוח האחריות המקצועית מכסה את מומחי הבטיחות במצב בו אכן ניתן להוכיח כי הטעות בדו"ח נעשתה בשוגג, אך עדיין קיים סכום כספי ניכר אותו יועץ הבטיחות אמור לכסות מכיסו על מנת לשפות נפגעים בתאונה, משפחותיהם או נזקים פיזיים שנגרמו למבנה ואינם מכוסים בביטוח המבנה של הנכס. כל עוד קיימת אפשרות להוכיח כי אכן מדובר בטעות ותו לו הפוליסה תכסה את עלות הפיצויים הפיזיים, נזקי הרכוש ואף נזקים כלכליים אם נגרמו לצד שלישי (לדוגמה – חוסר יכולת לעבוד או פגיעה ברכבים נוספים במבנה בעקבות התאונה).

אינכם יכולים להרשות לעצמכם לא לרכוש פוליסת אחריות מקצועית

בדומה לפוליסות כיסוי רבות שנועדו לאפשר לבעלי מקצוע לעסוק ללא חשש בתחומים רגישים, בהם כל טעות עלולה לעלות בחיי אדם גם פוליסת כיסוי למומחה בטיחות היא בגדר חובה על מנת לקבל את הרישיון הדרוש להתחלת העבודה בתחום. משרדנו מלווה מזה שנים ארוכות מגוון רחב של בעלי מקצועות בתחומים שונים, תוך בנייה של פוליסה הכוללת את הכיסויים המתאימים לכל אחת מהנישות המקצועיות.

חשוב לזכור כי בנייה של פוליסת ביטוח דומה לעיצוב חליפה. אין שתי פוליסות זהות לחלוטין, שכן פוליסת אחריות מקצועית אפקטיבית כוללת את כל הכיסויים כנגד סכנות המקצוע, תוך הסרה של סעיפים שאינם רלוונטיים לסוג המקצוע המבוקש ועשויים להוסיף עלויות מיותרות. ההתמקדות שלנו בתחומי עיסוק ספציפיים מאפשרת לנו להכיר על סמך ניסיון עבר אילו מקרי ביטוח מתרחשים לעתים תכופות (מבחינה סטטיסטית) ואילו אירועי ביטוח נדירים יותר.

לייעוץ ולבנייה של פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מותאמת אישית ליועצי בטיחות פנו אלינו עוד היום. נשמח להציע פתרון שלם וייחודי שנבנה בכובד ראש במיוחד עבור יועצי בטיחות על ידי מומחי הביטוח שלנו.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן