ביטוח נסיעות לחו"ל - עם טיפול של סוכן אישי • יעדים סוכנות לביטוח בע"מ
Call 03-9199915 03-9199915
  • תחיה את החיים אנחנו כבר נגן עליך

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

מבין לקוחותינו...

ביטוח נסיעות לחו"ל

למה חייב לבצע ביטוח נסיעות לחול לפני שממריאים?

לרכישה אונליין 24/7 לחץ על הכרטיס

ביטוח נסיעות לחו

אנשים רבים טועים לחשוב כי פוליסות הביטוח בארץ מכסות אותם גם בחו"ל. אנשים אחרים רוכשים את הפוליסה הראשונה שהם רואים, מבלי להתעמק בפרטים. דווקא כשאנחנו רחוקים מהבית, במקום לא מוכר עם שפה אחרת ועם חוקים שונים, חשוב לוודא כי אתם מוכנים לכל תרחיש. אז מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל ולמה הוא חשוב?

 

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל ?

 

אובדן המטען, גניבה, נזקים לרכוש ולכבודה או אפילו מקרים רפואיים המצריכים טיפול רפואי ואשפוז – אלה הם רק חלק מהדברים שיכולים להיגרם במהלך טיול. למעט הנזק הכלכלי שעשוי להיגרם לאנשים שאינם מבוטחים במקרים כאלה, הביטוח חוסך זמן יקר ואנרגיה רבה בתרחישים הללו. אולם, מדובר בסיטואציות שאינן נכללות בפוליסת הביטוח הבסיסית.

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אישי, והיקפו נקבע על פי בחירת הנוסע ובהתאם למצבו הבריאותי. גובה הפרמיה היומית ועלות ההשתתפות העצמית נקבעים אף הם בהתאם למצב המבוטח ובהתאם להיקף פוליסת הביטוח.

את הביטוח יש לרכוש לפני היציאה מהארץ, ויש לו השפעה ישירה על ביטחונכם ועל בריאותכם – לכן חשוב לבחור מראש את ביטוח הנסיעות המתאים.

ביטוח נסיעות לחול

 

פוליסת נסיעות המורכבת במקצועיות ובמיומנות בדיוק למידותיכם ולטיולכם, תבטיח נסיעה בראש שקט ורשת ביטחון חזקה ואיתנה לכל מקרה שלא יהיה. חברתנו בעלת ניסיון של עשרים שנה, ומתמחה בהתאמת תכניות ביטוח לנסיעות לחו"ל.

אצלנו תטופלו במירב הרגישות – עם שירות מהיר ויעיל ועם מענה מרבי גם במהלך השהות בחו"ל.

 

וטיפ אחרון לפני ההמראה:

 

אם אתם נקלעים לאירוע במהלך הטיול בחו"ל, מומלץ לתעד את המקרה, לשמור על מסמכים המעידים על הוצאות הטיפול ולדווח לחברת הביטוח במהירות האפשרית באמצעות מספר הקשר.

 

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעה לביטוח 

עדכון אחרון: 9/30/2014 6:36:00 PM
מספר מדרגים:42 דירוג ממוצע:4.9
דירוג:


לקבלת ייעוץ, חייגו עכשיו:  03-9199915

 

 

עוד בנושא: ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח סקי ביטוח סקי ביטוח נסיעות לחו"ל לשייט ביטוח נסיעות לחו"ל לשייט