איך לבחור נכון פוליסה לביטוח אחריות מקצועית למהנדסים

יש כמה חברות בארץ שמתמחות בביטוח אחריות למהנדסים. בחירה בפוליסה הנכונה, יכולה לחסוך לך הרבה כסף בעתיד

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אנשי מקצוע עצמאיים דואגים לבטח את עצמם מפני תביעות ותקלות בלתי צפויות באמצעות רכישת ביטוח אחריות מקצועית. יתרה מכך, שכירים בעלי מקצוע צריכים לוודא מראש כי מעסיקם דאג לביטוח אחריות מקצועית, שכן אם יגלו שלא עשה כן ויידרשו להשתמש בביטוח, לא יהיו מוגנים בפני תביעות. תביעה שתוגש כנגד מהנדס שאינו מבוטח עלולה לרושש אותו, ליצור שם רע ואף לגדוע את הקריירה שלו. בשל כך, כדאי שתהיה מוכן ותרכוש ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים. חברת יעדים ביטוח מתמחה בעריכת פוליסות ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים, ונשמח להפיק עבורך את הפוליסה המתאימה לך ביותר.

כיסוי הולם עם ביטוח

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים צריך להגן עליך מפני כל תביעה שתוגש כנגדך במסגרת עבודתך, ולכסות את הוצאות התביעה. חשוב להגדיר את מסגרת הזמן בה תקפה הפוליסה ולוודא כי זהו פרק הזמן הנחוץ לך, שכן, אם תוגש כנגדך תביעה בחלוף הזמן המצוין בפוליסה, לא תהיה מכוסה. בנוסף, עליך לוודא כי אם חידשת או החלפת ביטוח, זכויות הביטוח הקודם אינן בטלות, וכי כל הפרויקטים אותם ביצעת מכוסים מבחינה ביטוחית. כמו כן, תוכל להרחיב את הביטוח לכיסוי מקרים של אבדן מסמכים, תביעות דיבה, תקלות כתוצאה מהתנהלות בלתי אמינה של עובדים וכיסוי לפרויקטים שכבר בוצעו.

למה לבחור ביעדים ביטוח?

לחברת הביטוח יעדים ניסיון רב בתחום ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ולמקצועות נוספים בתחום הבנייה. חברתנו מקיימת קשרים רבי שנים עם דמויות מפתח בתחום ההנדסה, ואנו מספקים שירותי ביטוח אחריות מקצועית לאלפי מהנדסים ומשרדי הנדסה. צוות הסוכנים שלנו מיומן ואמון על התאמה מקסימאלית של הפוליסה לצורכי המבוטח, כך שמצד אחד תהיה מכוסה ומוגן מפני כל תביעה שעלולה להיפתח כנגדך, ומצד שני – לא תשלם פרמיה נוספת על ביטוח שאינו רלוונטי עבורך.

איך לבחור ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועיות למהנדסים

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים הוא תחום מורכב, ולכן אתה רוצה שחברת הביטוח המכסה אותך תהיה מקצועית ומובילה בתחומה. לחברת יעדים ביטוח ניסיון רב בתחום ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים, הצלחה מוכחת ואלפי לקוחות מרוצים העוסקים בתחומי ההנדסה. כשמדובר בעתידך המקצועי, יש לבחור בטובים ביותר. יעדים ביטוח צברה ניסיון והצלחה מוכחים בתחום, ונציגינו ישמחו להתאים עבורך פוליסת ביטוח אחריות מקצועית שתכסה כל אפשרות ותרחיש העלולים לפגוע בעתידך המקצועי, בשמך הטוב ובמצבך הכלכלי.

מי כמוך יודע, שמהנדס תלוי בהצלחות העבר ובשמו הטוב להמשך דרכו, מכיוון שהוא עובר מפרויקט אחד למשנהו ואינו בעל משרה קבועה. לכן, עליך למנוע כל אפשרות שלקוח אחד בלתי מרוצה יגזור את דינה של הקריירה המקצועית שלך. אנו לרשותך לכל שאלה או התייעצות בתחום .

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן