איך בוחרים נכון סוכן ביטוח?

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ענף הביטוח בישראל מגלגל מיליארדי שקלים בשנה, יש בו כ-18 חברות ביטוח הפועלות ב-15 ענפי הביטוח הכללי, ביניהן מספר חברות גדולות המחזיקות בנתח שוק גדול. כל אדם החי בישראל חייב לרכוש ביטוחים שונים כדי להגן על עצמו מפני מגוון סיכונים, לדוגמה ביטוח רכב, ביטוח משכנתא, חיים, ביטוח עסק, דירה וכדומה.

כיום, חברות הביטוח מציעות לישראלים לרכוש ביטוחים ישירות מהן, כאשר חלקן פועלות רק באינטרנט ללא סוכנים. עם זאת, כדי לרכוש ביטוח בהתאמה אישית אין לוותר על ייעוץ מקצועי. ומומלץ לכולם לפנות לסוכן ביטוח אישי, כך זוכים לשירות מסור ואישי, ולבחירת הפוליסות המתאימות ביותר, הן מבחינת היקף הכיסוי וההגנה למבוטח והן מבחינת מחיר ותנאים.

למה כדאי לרכוש ביטוח מסוכן או מסוכנות ולא ישירות מחברת הביטוח?

חברות הביטוח הישיר מפרסמות כי ניתן לרכוש ישירות מהן שלל ביטוחים במחירים אטרקטיביים. עם זאת, רכישת ביטוח ללא ייעוץ, בין אם זקוקים לביטוח מקיף לרכב ובין אם מעוניינים לרכוש ביטוח חיים או ביטוח לעסק, עלולה לגרום למפח נפש ולהפסד כספי מאחר וברגע האמת עלולים לגלות כי הפוליסה אינה מכסה את האירוע ו/או הנזק שנגרם למבוטח. לכן, אין לוותר על סוכני ביטוח פרטיים המציעים שירות מעולה ותפקידם לייעץ ולסייע ללקוח לרכוש את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים האישים והייחודיים.

היתרונות העיקריים לבחירת סוכן ביטוח פרטי הם:

 • יחס אישי ופרטני למבוטח
 • חיסכון בזמן וכסף
 • הסוכן האישי בודק את כל האפשרויות עבור הלקוח ומתאים עבורו את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר
 • הכרות עם כל חברות הביטוח והפוליסות שהן מציעות
 • ניהול התביעה מול חברת הביטוח על ידי סוכן מקצועי ומנוסה, שלרוב מכיר באופן אישי את נציגי חברת הביטוח
 • התאמה מלאה של הביטוח לצורכי המבוטח
 • תזכורת לגבי מועד פקיעת הפוליסה כדי לחדש או לבחור ביטוח מחברה אחרת, כך נשארים מכוסים ומבוטחים ונמנעים מסיכונים רבים בחיים

איך לבחור סוכן ביטוח?

איך לבחור סוכן ביטוח

בחירת סוכן ביטוח אינה דבר של מה בכך, יש לוודא כי הסוכן מוסמך ובעל רישיון מתאים, וכי הוא מתמחה בתחום ספציפי המבטיח לכם ייעוץ מקצועי ופתרונות מתקדמים ומותאמים אישית. כמו כן, חשוב לבדוק מהו הניסיון המקצועי של הסוכן, מול איזה חברות הוא עובד, האם יש לו מערכת קשרים אישית בחברות הביטוח השונות ועוד.

בנוסף, חשוב לבדוק האם לסוכן הביטוח יש מוניטין טוב בענף, כך שמומלץ לדרוש ממנו טלפונים של לקוחות ממליצים ולשוחח עם לפחות 2-3 מלקוחותיו כדי להתרשם מהמקצועיות ומרמת השירות שלו. במהלך שיחת הטלפון או פגישת ההכרות כדאי לבדוק האם יש כימיה עם סוכן הביטוח, האם הוא קשוב, שולט בתחום ואילו פתרונות הוא מציע עבורכם.

הכלל המנחה לבחירת סוכן או סוכנות ביטוח הוא לקרוא אודות החברה, לבדוק מהן ההתמחויות של סוכנות הביטוח, אילו שירותים היא מציעה וכן חשוב לקרוא חוות דעת על החברה. כדאי לבקש המלצות על סוכן איכותי, מקצועי ואמין מהסביבה הקרובה כמו משפחה, חברים, קולגות בעבודה וכדומה. אפשר גם להיעזר בחוכמת ההמונים ולקרוא על סוכן מומלץ באינטרנט.

מדוע כדאי לכם לבחור ביעדים סוכנות לביטוח?

יעדים סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1997, החברה משרתת נאמנה לקוחות רבים – פרטיים, עסקיים ומוסדיים. צוות החברה מונה סוכני ביטוח ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, כולם בעלי ידע עשיר וניסיון רב בתחומם. כסוכנות ביטוח מובילה, המבוטחים זוכים לפתרונות מתקדמים, יצירתיים ומותאמים אישית, לכל לקוח יש סוכן אישי המטפל בענייניו וזמין עבורו בכל עת.

יעדים סוכנות לביטוח מתמחה בפתרונות ביטוח רבים ומגוונים כגון ביטוח אלמנטרי (ביטוח עסק, דירה ורכב) ובביטוחי נישה מיוחדים. בין השאר הסוכנות מתמחה בתחומים ייעודיים כגון:

 • ביטוח עסק מותאם אישית לתחום העיסוק הספציפי של העסק.
 • ביטוח אחריות מקצועית, למהנדסים, הנדסאים, רופאים, מקצועות הפרא רפואיים, חשמלאים רואי חשבון וכדו..
 • ביטוח חיים
 • ביטוח בריאות

בנוסף, יעדים סוכנות לביטוח מציעה שירות של בדיקת תיקי ביטוח ומניעת כפילויות בתיק הביטוח

מאמרים חשובים שאסור לך לפספס:

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן