המפקח על הביטוח הוזיל את ביטוח החיים

כל מה שצריך לדעת על הוזלת ביטוח החיים כבר מחר

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

המפקח על הביטוח הכריז על הוזלת ביטוח החיים בכ 30%, משפחות יכולות לחסוך עשרות אלפי שקלים לאורך תקופת הביטוח, האם זה כדאי? ומה הסכנות במעבר.

מה קרה בשנים האחרונות לפוליסות ביטוח חיים

לאור התארכות התוחלת חיים, ביטוחי החיים נהיו רווחיים בשנים האחרונות לחברות הביטוח, החברות העניקו הנחות כניסה למבוטחים חדשים של עד 40%, ולאחר כמה שנים היה הלקוח מוצא את עצמו עם פוליסה ללא הנחות עם תשלומים הולכים ועולים. בגלל זה הרבה משפחות מבצעות בדיקת תיק מקיף והוזלת תיק ביטוח

הוזלת ביטוח החיים

למה המפקח הוזיל את ביטוח חיים

המפקח הבין שאם החברות יכולות לתת הנחות כניסה כל כך גדולות, בטוח שיש שם מרווחים נאים ונתן הוראה לחברות הביטוח להוזיל את התעריפים בכ 30% ללקוח.

איזה סוגי ביטוח חיים יש

יש כמה סוגי ביטוחי חיים, שחברות וסוכני הביטוח שיווקו, ביטוח שהתשלום משתנה כל שנה, ביטוח שהתשלום משתנה כל 5 שנים, ביטוח בתשלום פרמיה קבועה, וביטוח חיים שהפרמיה שלו מתקבעת במהלך השנים. רק משווקים מנוסים מכירים את כל הסוגים ששווקו במשך השנים.

כמה חיסכון ניתן לחסוך לאורך התקופה

זו שאלת השאלות, ניתן לבצע חיסכון של עשרות אלפי שקלים לאורך תקופת הביטוח למשפחה. רק צריך לבחון טוב טוב לפני שמקבלים החלטה זו.

המפקח על הביטוח הוזיל את ביטוח חיים

ממה צריך להיזהר ביצוע המעבר

לפני ביצוע המעבר מומלץ תמיד להתייעץ עם סוכן ביטוח מקצוען , שמכיר את כל סוגי הכיסויים שנמכרו, ויבצע בדיקה לאורך כל תקופת הביטוח מה החיסכון המצטבר בביטוח חיים. בעבר בוצעו כיסויים ביטוחיים עם תשלום קבוע. יש לבדוק טוב אם כדאי לבטל כיסויים אלו. כי בדר"כ כיסויים אילו מנצחים לטווח הארוך.

יש להיזהר בביצוע מעבר אם יש שינוי במצב הבריאות, כי חברות הביטוח בודקות בכל שינוי אם השתנה מצב הבריאות, ואם יש שינוי לוקחות תוספת תשלום על מצב בריאות לקוי, ואז הכידאיות לשינוי יורדת.

מה התהליך שצריך לעבור ?

מומלץ לפנות לסוכן ביטוח ולתת לו לבחון את הכיסויים הקיימים, לתת לו להציע חלופה הלוקחת בחשבון את הפרמיה המצטברת לכל התקופה, ולוודא שיש חיסכון משמעותי, לבצע הצהרת בריאות לפוליסה חדשה, ולהמתין לקבלת חיתום רפואי, כדי לוודא שאין תוספות רפואיות היכולות לאפס את כדאיות המעבר

לבדיקת זכאות נא השאירו פרטים ואנו כבר נחזור לביצוע הבדיקה

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן