כך תתחיל להוזיל את תיק הביטוח שלך

מרגיש שאיבדת שליטה בתיק הביטוח? העלויות רק עולות, ואפילו אתה לא יודע על מה אתה מכוסה? הגיע הזמן לבצע הוזלת תיק ביטוח.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אנו רוצים להעניק למשפחתנו ולנו את השקט הנפשי, שיאפשר לנו לקבל גב כלכלי במקרים לא צפויים כמו מחלות, מוות, תאונות, מחלות ועוד. לכן, ישראלים רבים משקיעים בפוליסות ביטוח שונות מאות ואלפי שקלים בחודש. אך האם אנו יודעים באמת על מה אנחנו משלמים לחברות הביטוח? האם הביטוחים הקיימים מתאימים למבוטח ולמאפייניו הייחודיים? כדאי ורצוי לעשות סדר בתיק הביטוחי המשפחתי, ולחסוך בעלויות הקבועות החודשיות שלנו, יחד עם התאמת התיק לצרכים המשפחתיים העדכניים.

חשוב להדגיש כי כל אדם חייב לעשות סדר בתיק הביטוחי שלו ושל בני משפחתו. בעזרת סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה ניתן לבדוק כפל ביטוחים, לבדוק כיצד לקצץ עלויות ובמיוחד להתאים את התיק לצורכי המבוטח ומשפחתו. רוב הישראלים אינם יודעים איזה ביטוחים הם רכשו, ומעטים יודעים כי ניתן לחסוך באופן משמעותי בעלויות בעזרת ייעוץ מקצועי והתאמת התיק לצרכים העדכניים ולמאפייני המבוטח.

כמה מוציאה משפחה בישראל על ביטוחים ועל מה?

לפי נתוני משרד האוצר והר הביטוח משפחה ישראלית ממוצעת מוציאה כ-2200 ש"ח בחודש על ביטוחים, בלי לקחת בחשבון ביטוחי פנסיה. ההוצאה המשפחתית על ביטוחים, לפי נתוני שוק ההון, מגיעה ל-17% מסך ההוצאות הכולל. יש לציין כי ביטוחים רבים הינם ביטוחי "ריסק" ולא ביטוחי חיסכון, כלומר הכסף בפרמיות המשולמות אינו נחסך, ו"נזרק לפח" כל חודש.

כמו כן במשפחות רבות קיימים תחומים בתיק הביטוחי שבהם יש בזבוז משמעותי של הוצאה כספית, אם בגלל כפל ביטוחי, בגלל עמלות גבוהות או בגלל ביטוח עודף. נוסף על כך, קיימות פוליסות שדרוש ביצוע שדרוג והתאמה למצב הנוכחי כיום, כמו ביטוחי בריאות. יש תיקי ביטוח שמומלץ לבצע רכישה מחדש, כדי לקבל את הנחת לקוח חדש, כמובן שרק עם ייעוץ של סוכן ביטוח מורשה. עריכת סדר בסבך הזה, וכתוצאה מכך הוזלת תיק הביטוח, היא תהליך חובה עבור כל משפחה.

התהליך של הזלת תיק הביטוח 

כדי לעשות סדר וכדי להוזיל משמעותית את העלויות בתיק הביטוח אנו מציעים לכם את התהליך הבא:

  • פגישה ראשונית – במהלכה נקשיב לכם, נמפה ביחד את צורכי המשפחה מבחינת הביטוחים השונים, ונקבל מכם אישור לקבלת מידע מחברות הביטוח השונות.
  • תהליך בדיקה וניתוח התיק – הסוכן שלנו יקבל את המידע מחברות הביטוח השונות, ינתח אותו. הוא יאתר כפל ביטוחים, ביטוחי חסר או עודף בהתאם לצרכים המשפחתיים, ביטוחים ישנים ולא רלוונטיים, פוליסות יקרות מידי ועוד. נוסף על כך, הסוכן יכול לבצע בדיקה של ביטוחי משכנתא יקרים שנעשו בבנקים למשכנתאות, שחובה למחזר אותם.
  • אפיון ותכנון מחדש של התיק הביטוחי – הכנת דוח מפורט לשינוי התיק הביטוחי של המשפחה, בהתאם לצרכים העדכניים ולניתוח התיק שנעשה קודם.
  • פגישת תיאום – פגישה שנייה עם הלקוח על מנת להבין ביחד את הדוח ולהחליט באופן משותף על השינויים הרצויים לכם על מנת ליצור הוזלה בתיק הביטוח.
  • סקר שוק ומכרז בין חברות הביטוח – עבודה של סוכן הביטוח מול חברות הביטוח כדי להוציא לפועל את ההחלטות וכדי לשפר את התיק הביטוחי.
  • בדיקה ועדכון תיק הביטוח אחת לשנה – קשר רציף עם המשפחה ופגישה תקופתית הם מאוד חשובים כדי שתיק הביטוח יהיה מעודכן, במסגרתה עוברים על תיק הביטוח, ובודקים ביחד אם השתנו הצרכים המשפחתיים. בהתאם לזה ייתכן שיבוצעו שינויים בתיק הביטוח המשפחתי.

השאירו פרטים עכשיו ואתם בדרך לחיסכון בעלויות התיק

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן