למה צריך סוכן בביטוח עסקים

עומד לבטח את העסק? כל היתרונות בעבודה מול סוכן ביטוח מומחה עסקים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

עומדים להקים עסק חדש או בוחנים אפשרויות לשינוי חברת הביטוח שלכם? רבים מתלבטים בין פניה ישירה לחברת הביטוח עצמה ובין קבלת הצעת מחיר מסוכן ביטוח. כאשר מתכננים לבטח את העסק חשוב להכיר את סוגי הכיסויים המוצעים לכם ולהתאים חליפת ביטוח למאפיינים המדוייקים של העסק שלכם. כאשר אתם פונים לחברות עצמן אתם עשויים לקבל הצעת מחיר כללית שעשויה לא לכסות אתכם בפני נזקים אפשריים, או לחילופין לשלם סכום גבוה על כיסויים שלהם אינכם זקוקים. נסקור בקצרה את היתרונות בעבודה עם סוכן ביטוח עסק המייצג את האינטרסים שלכם מול החברה ומדוע אין זה מומלץ לוותר על שירותיו.

סוכנות ביטוח עסק

מאפייני ביטוח העסק

מחיר פרמיית הביטוח נקבע על פי רמת הסיכוי המוענקת לכם, כמו גם הסיכון להתרחשותו של מקרה ביטוח. עסקים הכוללים סיכון רב יותר לפריצה ולגניבה של רכוש (כגון: חנויות הפונות לרחוב עם סחורה גניבה , ומחסנים עם תכולות גבוהות ויקרות) נמצאים בסיכון רב יותר ולכן ישלמו פרמיה גבוהה יותר מאשר חנות המוכרת בגדי יד שנייה. על מנת שלא תשלמו מחיר גבוה מדי, כדאי להיוועץ בסוכנות המתמחה בביטוח סוג העסק שלכם. בנוסף לכך, ישנן חברות ביטוח שלא יבטחו חלק מהעסקים. סוכן ביטוח מנוסה ובעל קשרים עסקיים יכול להציע פתרונות יצירתיים לביטוח עסקים מורכבים. נרחיב על כך מעט.

סוכן ביטוח עסקים יתאים לכם את הפוליסה לסיכונים הקיימים

כאשר אתם עובדים עם סוכן ביטוח, הוא מכיר על בוריים את המאפיינים השונים שאותם יש לבטח בכל עסק, לרבות ביטוח למבנה עצמו, לעובדיו, ביטוח לצד ג' או ביטוח חבות מקצועית. כיסויים אלה ואחרים יהוו חלק מחליפת הביטוח הכוללת ויקבעו את התשלום החודשי שלכם. כמו כן, סוכן הביטוח ידע לזהות מאפיינים ייחודיים לעסק, הקשורים לעתים גם לקבלת רישיון העסק. למשל, חברות שמירה יצטרכו לרכוש ביטוח כנגד פגיעה שעשויה להיגרם בשל שימוש בנשק של המאבטחים. חברות המחזיקות בציוד כימי העשוי לפגוע בעובדי החברה יכלול ביטוח מתאים ורופאים יכוסו כנגד נזקים העשויים להיגרם בשל טעות או רשלנות רפואית במהלך הטיפול המוצע.

אתם יכולים לישון בשקט הסוכן יסייע לכם להגיש תביעה במקרה הצורך

סוכן ביטוח עסקים

יתרון חשוב נוסף לרכישת פוליסת ביטוח מידי סוכן, הוא במקרה שמתרחש מקרה ביטוח. אירעה דליקה בעסק? התרחשה פריצה שבמהלכה נגנבו חפצי ערך? סוכן הביטוח יסייע לכם להבין את גובה הכיסוי שיש בידכם כנגד כל אחד מהנזקים ויסייע לכם לקבל את השיפוי המקסימלי בעבורם. כאשר אתם עובדים ישירות מול חברות הביטוח לא קיים גורם המייצג אתכם (למעט עורך דין חיצוני) והמכיר היטב את הסעיפים השונים בפוליסה שרכשתם. כך, בעת הצורך, אדם שמכיר הן את נבכי הפוליסה והן את מאפייני העסק יהיה לעזר רב. נדגיש כי סוכן ביטוח ותיק עובד לרוב בשיתוף פעולה עם שמאי הבית ויכול למקסם את ההחזרים שתקבלו במקרה של נזק למבנה או לרכוש.

לסיכום, בבניית חליפת ביטוח לעסק, סוכן ביטוח עסק מקצועי הוא כלי שיכול לסייע בכל שלב – החל מהצעת המחיר לביטוח העסק הבנויה באופן אישי עבורכם, דרך שירות לקוחות ברמה גבוהה וכלה במקרה ביטוח שבו תקבלו את הסיוע המרבי מסוכן הביטוח עד לקבלת השיפוי המבוקש.

לקבלת הצעה מותאמת אישית לביטוח העסק השאירו פרטים ואנו כבר נחזור אליכם לייעוץ ראשוני

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן