ביטוח מבני מסחר

תן לנו לנהל לך את מערכי הביטוח של מבני המשרדים או המסחר שלך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מבנים מסחריים מהווים חלק משמעותי ומורכב ביותר בפעילות היומיומית. מדובר במקום שמרוכזות בו פעילויות רבות וגם הושקעו בו לא מעט כספים על מנת להבטיח את ההצלחה הכלכלית המיוחלת. זה כולל גם את מלאי המוצרים המיועד למכירה, וגם עיטור ושדרוג של המקום עצמו. ובגלל שמדובר במקום שטומן בחובו ערך כלכלי ישיר ועקיף – חשוב לדאוג גם לביטוח מתאים מחברה בעלת מיומנות בתחום. משרדינו מתמחה בביטוח מבני מסחר ובעל 20 שנות ניסיון בתחום, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהפוליסה תותאם לצרכים שלכם במלוא מאת האחוזים.

מה הדקויות של ביטוח מבני מסחר?

קיים הבדל מהותי בין הביטוחים עבור מבני מסחר שבבעלות בית העסק, לבין אלו המושכרים. במידה והשטח העסקי הושכר, בעליו אחראיים לביטוח של המבנה עצמו, בעוד השוכר אחראי על ביטוח התכולה, במידה והוא רואה לנכון לעשות זאת. חשוב מאוד שנושא הביטוח יהיה מעוגן גם בחוזה השכירות למניעת השתמעות לשתי פנים ובעיות כלשהן ברגע שמתרחש מצב לא נעים או מסוכן. כמו כן, כאשר מדובר בבנייני משרדים או קניונים, יש לבדוק גם את הנהלים של השכרת המבנים. האם אתם מעוניינים שדמי הניהול יכללו גם את הביטוח או לא? אסור להשאיר נושאים אלה באוויר, ואנו נדאג לכך שלא יישארו שום שאלות פתוחות, ונדע לסגור את כל הפרצות בביטוח העסק מול היועץ ביטוח.

ביטוח מבני מסחר

מה הסעיפים שצריכים להיות כלולים בכל ביטוח של מבני מסחר?

על מנת שהביטוח יכסה את כל האפשרויות הרלוונטיות עבור כל בית עסק, חשוב מאוד לגבש את הפוליסה המדויקת ביותר, הכוללת סעיפים כגון:  ביטוח אש למבנה, נזקי מים, רעידות אדמה, נזקי טבע, ביטוח צד ג', אובדן דמי שכירות במידה ואתם משכירים את השטח לידי צד נוסף שעשוי לנהוג באופן בלתי צפוי.

אנו ביעדים יודעים שהסעיפים הקטנים יכולים לעשות הבדל ענקי בזמן אמת. חשוב לציין גם סכומי נזקים המכוסים על ידי הפוליסה, על מנת שגם נושא זה לא יישאר ללא התייחסות ולא יהיה פתוח לפרשנות כלשהי שלא תהיה לטובתכם.

פוליסה מדויקת ומחושבת שנרכיב עבורכם תסייע לכם להתנהל מול השוכרים ברוגע, בלי לחשוב על נושא הביטוח עד לרגע שתצטרכו אותו (ובתקווה שרגע זה לא יגיע כלל).

מבני מסחר והשוכרים – דקויות חשובות בביטוח

התחום המסחרי דורש יחס מיוחד מצד סוכנות הביטוח, לרבות נושא דאגה ליחסי שוכר משכיר. דוגמא קטנה הוא הכיסוי לצג ג שחייב לכלול בו כיסוי אחריות צולבת, שכל אחד ( שוכר ומשכיר) יהיו מכוסים בביטוח צד ג בפוליסה אחת, ויוכלו לתבוע נזקים אחד מהשני. או נזקים נוספים שנגרמו ביודעין או שלא ביודעין על ידי השוכרים ועוד. השירות שלנו כולל מענה מהיר לנושאים אלה, משום שמדובר בגורמים בעלי השפעה ישירה על הפרנסה של המבוטחים. אנו דואגים להעניק את המענה המלא והמתאים ביותר לבעלי עסקים המעוניינים לבטח את מבני המסחר שלהם באופן מקיף ואיכותי.

כך תנהלו את בית העסק ברוגע ובשלווה בכל הקשור לביטוח

אנו ביעדים סוכנות לביטוח בעלי ניסיון נרחב ביותר בביטוח מבני מסחר, ולכן אנו שמחים להעניק לכם ליווי צמוד לכל אורך הפעילות שלכם, כולל גיבוש פוליסות מותאמות אישית, הוספת סעיפים בתחום אובדן השכירות ועוד. בנוסף, אנו יכולים להפוך לגוף המתווך בין בעלי הנכסים המסחריים לבין השוכרים ולהעניק שירותים איכותיים ויציבים לשני הגורמים, כך שבעלי הנכסים/ קניונים יוכלו להיות רגועים לגבי השטח שלהם, והשוכרים יכולים לנהל את העסק שלהם ללא כל חשש ולדעת בדיוק את הזכויות והחובות שלהם בהקשר של המבנה שבו העסק מתנהל. אנו מהווים עבורכם גוף אחראי ויציב שיעניק שקט ושלווה לכל הצדדים המעורבים בהתנהלות העסקית –בעת גיבוש פוליסת הביטוח האופטימלית לניהול העסק, וכמובן שנהיה לצדכם בשעת מימוש הביטוח, ונדאג שאתם תמיד תהיו פנויים לנהל את הנכסים המניבים שלכם בשקט ללא דאגה לנושאי הביטוח .

צרו עוד היום קשר לקבלת הצעה וייעוץ אישי לביטוח המבנה מסחר שלכם

אל תפספס מאמרים נוספים שבטוח יעניינו אותך :

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן