טיפים לביטוח עסקים קטנים

הכל על חשיבות התאמה של ביטוח העסק לגודל העסק שלך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מקים עסק חדש? האם כבר נתת את דעתך על נושא ביטוח עסק? ביטוח עסק מתאים הוא הכרחי עבור עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, וחשוב שבעתיים עבור עסקים קטנים הנמצאים בתחילת דרכם. אספנו מספר טיפים לבעלי עסקים, שיבטיחו דרך ארוכה, מוצלחת ובטוחה.

ביטוח עסק מותאם אישית

לכל עסק מאפיינים ייחודיים משלו. על מנת שפוליסת הביטוח של העסק תיתן מענה לצרכיו המיוחדים של העסק שלך, עליך להתאים את הפוליסה לצרכיך. בסכנות יעדים, אנו נקים עבורך את פוליסת הביטוח האידיאלית לצורכי העסק שלך ולאופי הסיכונים אליהם הוא חשוף.

עסק קטן, סיכון גדול

עסק קטן עומד לפני אתגרים לא פשוטים וחשוף לסיכונים גדולים. במקרה בו אירעה תאונה או תקלה גדולה לעסק עליך, כבעל העסק, להבטיח את המשך פעילות העסק, לרבות עמידה בהתחייבויות כלפי לקוחות וחזרה מהירה לשגרה. בדיוק במקום הזה נכנס לתמונה ביטוח עסק, שיבטיח לך כיסוי הולם ופיצוי מהיר, כך שהעסק יוכל לחזור לעמוד על רגליו במהירות האפשרית. עסק קטן, בייחוד עסק קטן חדש, אינו יכול להרשות לעצמו לאבד לקוחות או לייצר מוניטין שלילי כעסק שאינו עומד בהתחייבויותיו.

ביטוח לעסקים

טיפים לבעלי עסקים קטנים

  1. היסטוריה ביטוחית – עסק שיש לו היסטוריה ביטוחית ישלם פרמיה גבוהה יותר. עליכם לידע את סוכן הביטוח שלכם אם אירע בעסק שלכם אירוע ביטוחי בעבר, על מנת שיתאים את הפוליסה להיסטוריה. כך לא ייווצר מצב בו במקרה של אירוע ביטוחי תיפסל הפוליסה שלכם בגלל מתן מידע בלתי מדויק.
  2. התאמה מושלמת – הקפידו להתאים את סוג הביטוח לאופי העסק.
  3. הכינו את עצמכם – לפני שאתם באים לדון בפוליסת ביטוח עסק, שאלו את עצמכם בפני אלו סיכונים אתם רוצים לבטח, מה חשוב לכם שיהיה מכוסה ומול אילו סיכונים אתם עומדים.
  4. איחוד פוליסות – אם קיימים ביטוחים קודמים לעסק, ניתן לבצע איחוד פוליסות או לנצל את הזכויות שנותרו בביטוח הקודם. ידעו את סוכן הביטוח על ביטוחים קודמים, כך שיוכל לבדוק את הנושא עבורכם.
  5. ביטוח מבנה – אם העסק פועל במבנה מושכר, בדקו האם בעל המבנה ביטח את המבנה. אם תגלו שהוא לא עשה זאת, רכשו ביטוח מבנה בעצמכם.
  6. עבודה מהבית – עבודה מהבית מחייבת גם היא ביטוח עסק.
  7. התחדשות – כשמגיעה העת לחידוש הפוליסה, בצעו התאמות ושינויים נדרשים. העסק התפתח והשתנה, וסביר להניח כי הצרכים הביטוחיים השתנו גם הם.
  8. הערכה נכונה – בעת עריכת הביטוח ספקו הערכות מדויקות של הרכוש, כך שהכיסוי יתאים לערכם המציאותי של הרכוש ושל הציוד.
  9. בחידוש הביטוח בדקו תמיד את התנאות המיגון, ותוודאו שאתם עומדים בהם.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן