עסק קטן סיכונים גדולים

עסק קטן סיכונים גדולים – 6 הביטוחים שכל עסק מתחיל חייב לרכוש

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

בימים אלו, כשגלגל הזמן ממשיך להסתובב עם סיומה של שנה ישנה ועם בואה של שנה חדשה, אין נושא מתאים יותר לדון בו מאשר הקמת עסק חדש, שהרי התחדשות וצמיחה הם לב העניין. אם אתם מקימים עסק קטן או חברה, אזי בנוסף לאיחולי הצלחה, ברכה ושפע לשנה חדשה ולעסק, יש כמה ביטוחים שעליהם אסור לכם לוותר – כי מוטב להיזהר מאשר להצטער. כדי שהשנה והעסק יצעדו בנתיב בטוח ומוצלח, להלן רשימת ששת הביטוחים ההכרחיים עבור העסק החדש שלכם.

ביטוח מבנה

שוו בנפשכם את העגמה הקשה כאשר מבנה העסק קורס חס וחלילה, מסיבה זו או אחרת, נשרף, מוצף או עובר תרחיש אסוני אחר. בנוסף לצער ולכאב כתוצאה מההרס, נגרם נזק כספי כבד לעסק. ביטוח מבנה מעניק לכם הגנה מפני נזקים שעלולים להיגרם למבנה כתוצאה מאסונות או מפגיעה בתשתיות. ניתן להרחיב את ביטוח המבנה הבסיסי לביטוח נגד נזקי טבע, סופות, רעידות אדמה  ונזקי צנרת, וכמו כן ניתן להרחיב את ביטוח המבנה ולכלול גם ביטוח תכולה, בהתאם לצורך.

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה מבטח אתכם בגין גניבת רכוש מהעסק, בין אם מדובר בציוד אלקטרוני ובמכונות ובין אם מדובר בחפצי אמנות ונוי או בחפצים יקרי ערך אחרים.

ביטוח עסק - עסק קטן סיכונים גדולים

ביטוח עסק – ביטוח צד ג'

כבעלי עסק, אתם נושאים באחריות לשלומם של לקוחות המבקרים בבית העסק שלכם. תאונה או פגיעה בגופו של לקוח או ברכושו עלולה להסתיים בתביעה שיכולה למוטט את העסק שלכם מבחינה כלכלית. ביטוח עסק אשר יכיל את כל הפרמטרים הללו יכול לסייע להתמודד מול מצבים בלתי צפויים. ביטוח צד ג' לעסק מעניק לכם כיסוי תשלום הוצאות בגין נזק שנגרם לצד שלישי, ברכוש או בגוף, כתוצאה מליקויים בעסק או מהתנהלות הצוות. בנוסף לכיסוי תשלומים בהם יחויב העסק, ביטוח עסק כזה יעניק כיסוי הוצאות משפטיות.

ביטוח חבות מעבידים

על מעביד מוטלת אחריות לשלומם של עובדיו. במקרה של נזק גופני שנגרם לעובד כתוצאה מרשלנות של המעביד, רשאי העובד לתבוע תשלום מהמעביד, בנוסף לתשלום לו הוא זכאי מהביטוח הלאומי. ביטוח חבות מעביד מכסה תשלומים לעובדים בגין חבות מעביד.

ביטוח אחריות מקצועית

כולנו בני אדם, וגם המקצועיים והמנוסים ביותר שבינינו יכולים לטעות. ביטוח אחריות מקצועית מכסה מקרים בהם אתם נתבעים על נזק שנגרם ללקוח כתוצאה מטעות או מרשלנות שלכם או של מי מצוות העסק שלכם. מרכיביו של ביטוח אחריות מקצועית משתנים בהתאם למקצוע ומותאמים לאופיו של העסק המבוטח ולצרכיו.

ביטוח אבדן רווחים

אם רכשתם ביטוח מבנה וביטחתם את הציוד המקצועי, תקלה או תאונה יזכו אתכם בפיצוי כספי. עם זאת, נזק שנגרם למבנה או למכונה יגרום לאובדן רווחים, מכיוון שהפעלת העסק השוטפת תיפגע או תיעצר כליל עד תיקון התקלה או עד שיפוץ המבנה. לכן יש לרכוש ביטוח אובדן רווחים, בנוסף לביטוחי המבנה והציוד. ביטוח אובדן רווחים יכסה כל ירידה ברווחים שתיווצר כתוצאה מנזק למבנה, לציוד וכיוצא באלה, כפי שיוגדר בפוליסה.

לסיכום

אם אתם מקימים עסק או חברה חדשים, תנו דעתכם לנושאי הביטוח השונים והקפידו על רכישת ששת הביטוחים שפורטו להלן, למעט מקרים בהם אין הביטוח רלוונטי לצרכי העסק ולאופיו. עסק חדש צריך טיפוח והגנה, ולכן ביטוח עסק נכון יבטיח צמיחה והצלחה לעסק, גם בזמנים קשים. ביטוח נכון יאפשר לכם לפעול בלב שקט ולהתפנות לטיפוח העסק ולפיתוחו בדרך הטובה ביותר. אל תקלו ראש בצרכיו הביטוחיים של העסק שלכם, שכן אינכם מעוניינים לחזות בקריסתו רק בשל היעדרה של פוליסת ביטוח מתאימה. השנה, עשו את הדבר הנכון על מנת שבשנים שיבואו – העסק יעמוד על כנו ויפרח.
אתם מוזמנים לפנות אלינו לכל שאלה, לגבי התאמת סוג הביטוח לתחום העיסוק הספציפי בו אתם פועלים. 

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן