כל הסיבות לרכוש פוליסת ביטוח לעסק

כל הסיבות מדוע לרכוש ביטוח עסק

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

העסק הפרטי שלכם הוא לא רק מקור הכנסה. פעמים רבות מדובר גם במפעל חיים בו השקעתם את מיטב הזמן והמרץ שלכם, מנסים לחשוב כל העת כיצד ניתן לחדש את המוצר או השירות שאתם מציעים ולאילו כיוונים עוד ניתן להתפתח. ביום בהיר אחד, כל זה יכול לרדת לטמיון. מקרה מצער דוגמת קצר חשמלי, שריפה, הצפה, רעידת אדמה, פריצה או תאונה יכול לרסק את כל מה שבניתם. חלק מן האסונות ניתנים למניעה, ואת חלקם פחות ניתן לצפות – כך או כך, מומלץ לרכוש בהקדם האפשרי פוליסת ביטוח עסק אשר תגן עליכם במקרה הצורך. זה איננו המקום לקחת סיכונים או להתלבט האם ההשקעה הכספית משתלמת – התשובה היא חד משמעית, רק ביטוח עסק יבטיח את הפגיעה המינימלית האפשרית לפרנסה שלכם.     

אילו חבילות שונות ניתן לרכוש במסגרת ביטוח עסק, ולמה חשוב לשים לב תוך כדי?

  • רכשו פוליסת ביטוח המתאימה לצרכים הספציפיים שלכם – החבילות השונות של ביטוח עסק ניתנות להתאמה אישית לצרכיו של כל לקוח ולמאפייני העסק המנוהל על ידו. כך למשל, במידה והעסק נשען על ציוד עבודה יקר ומורכב, מומלץ לרכוש ביטוח תכולת עסק וכן ביטוח לציוד אלקטרוניקה ומחשבים. במידה ומדובר בעסק בעל מאפיינים ייחודיים, דוגמת מספרה, מפעל או מרפאה, ניתן לרכוש חבילות ביטוח שנתפרו במיוחד לצורך זה. היו גלויים עם סוכן הביטוח, ושתפו אותו בכל חשש ספציפי אשר מפניו הייתם מעוניינים להתגונן במסגרת חבילת הביטוח.
  • ממבנה המפעל ועד המלגזה, שאפו לחבילת ביטוח רחבה ככל הניתן – ניהול מפעל הנו עסק מורכב, ופוליסת ביטוח מפעלים נועדה להגן עליכם מפני נזק בכל החזיתות האפשריות. רכישת ביטוח עסק מסוג זה כוללת בין היתר ביטוח תכולה, מבנה, תאונות אישיות, חבות מעבידים וכן ביטוח ציוד ומכונות. חשוב מאוד לברר האם הפוליסה מכסה את כל הציוד והמוצרים שהתכוונתם, ובמידה ולא, רכשו במהרה את ההרחבה או החבילה המתאימה. כך למשל, הקפידו לבטח גם כלי רכב וכלי משא הנמצאים בשימוש העסק, דוגמת רכישת ביטוח מלגזה. המלגזה נושאת ציוד כבד במיוחד, כך שהשימוש בכלי זה כרוך בסיכון בטיחותי מסוים. ביטוח מלגזה הנו שונה מביטוח לכלי רכב רגיל, ורק הוא יכול להבטיח כיסוי נזקים שייגרמו כתוצאה מתאונה כלשהי.
  • הקפידו להתייחס גם אל "הגורם האנושי" ברכישת הפוליסה – זכרו כי ביטוח אינו נגמר רק בציוד ומבנה, וחשוב לבטח גם את האנשים אשר נותנים ומקבלים שירותים במסגרת העסק. השמירה על שלמות הגוף והחיים הנה המטרה החשובה ביותר, וכל פגיעה בהם עלולה להיות הרת אסון וכן בעלת השלכות כספיות כבדות. חבילות ביטוח מסוימות מציעות פוליסה הכוללת אחריות כלפי צד שלישי, המכסה על נזקים ברכוש ובגוף לכל אדם שאיננו נמנה על עובדי העסק. כמו כן, ניתן לרכוש ביטוח תאונות אישיות אשר מכסה את המעביד ואת עובדיו.
הסיבות ללקיחת ביטוח עסק

לא מסתבכים עם ביטוח – עובדים מסודר ורק לפי הכללים

זכאות לקבלת פיצויים מהביטוח הנה תהליך פשוט – במידה וביצעתם את כל השלבים הנדרשים בצורה אחראית ומסודרת. שימו לב כי אין לבטח רכוש בסכום שהנו נמוך מערך הרכוש שברשותכם, כדי להימנע ממצב של "ביטוח חסר". כמו כן, לאורך כל התהליך חשוב להיות גלויים עם סוכן הביטוח, ולא להסתיר או להשמיט כל מידע רלוונטי. היעדרות מידע שכזה עשויה להוביל להעדר כיסוי ביטוחי ולכך שלא תהיו זכאים לפיצוי הראוי. רכישת פוליסת הביטוח היא אמנם השלב הראשון והמשמעותי, אך יש להקפיד ולעדכן את הפוליסה במידה וחלים שינויים קריטיים בתכולת העסק או במאפייניו. חבל שתשלמו פרמיה גבוהה ממה שהייתם יכולים, או לחלופין, שתשכחו לבטח ציוד חדש שהוספתם לעסק שלכם. צריך ייעוץ לבניית ביטוח מתאים לעסק? צור קשר עוד היום לייעוץ חינם.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן