ביטוח צלמים

תמשיך לצלם אנחנו כבר נדאג לבטחון שלך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אתם מכוונים את העדשה למקום הנכון, התאורה מושלמת ומגוון רחב של תמונות בלוקיישנים שונים ממלא את כרטיס הזיכרון של המצלמה. כל כך פשוט – הרי אתם עושים זאת מדי יום… ואז מסתבר הנורא מכל. התמונות לא נשמרו, נהרסו, כרטיס הצילום אינו תקין או שהתמונות הטובות ביותר צולמו בחשיפה לא נכונה – ותיעוד החופה הנדיר נעלם. עבור בני הזוג שחגגו את היום המיוחד בחייהם אתם שרופים יותר מתשליל וינטאג' שהשתזף בשמש דקות ארוכות – ואז מגיעה התביעה נגדכם.

ביטוח לצלמים: פוליסות ביטוח אחריות מקצועית

למזלכם, כיום קיימת פוליסה ביטוח רשלנות מקצועית המכסה אתכם מפני מגוון תביעות הנוגעות לאיכות עבודתכם, לתקלות או לשגיאות שעשויות להתפרש כרשלנות או לסיבות נוספות העשויות לגרום ללקוחותיכם להגיש תביעה כלשהי נגדכם. כל עוד תוכלו להעיד כי התקלה התרחשה בתום לב ולא במזיד – במידה שלקוחותיכם ינצחו בתביעה היא תשולם על ידי הפוליסה שלכם. אך מה עם הציוד היקר, זה שרכשתם בעמל רב לאורך הזמן, האם גם הוא מבוטח בפוליסה?

ביטוח צלמים

ביטוח ציוד הצילום

הגעתם לאירוע אחר וצילמתם תמונה מרהיבה ליד הבריכה, אך אבוי – המצלמה היקרה שלכם מצאה את דרכה (עם החצובה) אל תוך המים. אלפי שקלים ירדו לטמיון ברגע אחד של חוסר זהירות. במקרה אחר, ציוד הצילום שנשמר ברכב כאשר נפגשתם עם הזוג לקבלת תשלום נעלם כלא היה. פורץ מיומן "ביקר" ברכב ללא רשות ואסף עמו את הציוד ששימש אתכם לפרנסתכם – גם במקרה זה תהיו מכוסים אם הוספתם כיסוי ביטוחי של ביטוח תכולה בפוליסה המיוחדת לצלמים. אך מה קורה אם דווקא המצלמה שלכם (או החצובה) היא זו שגרמה לתאונה כאשר אחד האורחים באירוע מעד ושבר את רגלו? גם מפני אירוע זה תוכלו להיות מכוסים עם הכיסוי הנכון.

ביטוח צד ג' לצלמים

אם במהלך עבודתכם אדם נפגע חלילה או שרכושו ניזוק בגלל פעולה שאתם ביצעתם – אל דאגה. ביטוח צד ג' לצלמים יכסה אתכם במקרה שתפסידו בתביעה הנוגעת לתביעות גוף. תביעות אלה עשויות להסתכם בעשרות או במאות אלפי שקלים ולסיים את הקריירה המבטיחה שלכם בצילום בגלל רגע אחד של חוסר תשומת לב. מדוע להסתכן? בתכנון הפוליסה המיועדת לצלמים נשמח לפתוח בפניכם צוהר לעולם שלם של תקלות העשויות להתרחש דווקא כשאתם בסביבה ולעלות ממון רב.

כל המקרים הללו הם אירועים אמיתיים, המתרחשים מדי יום ברחבי העולם. אנו מתמחים בהתאמה של פוליסות ביטוח צד ג' לצלמיםביטוח אחריות מקצועית לצלמים ואף בכיסויים לציוד יקר הערך שלכם. את הפוליסה אנו בונים ביחד אתכם על מנת להימנע מתשלום מיותר של פרמיות על סעיפים שאינם רלוונטיים עבורכם, ויחד אתכם מנתחים את הסיכונים השונים שעימם אתם צריכים להתמודד מדי יום עבודה.

לקבלת ייעוץ מקצועי על ביטוח המיועד לצלמים, אל תהססו לפנות אלינו עוד היום ונשמח לבנות עימכם הצעת מחיר אטרקטיבית המכסה מגוון רחב של מקרי ביטוח שונים שבהם אתם עשויים להיתקל מאחורי העדשה.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן