ביטוח קבלנים והשקעות נדלן בחול

כל הסיבות מדוע מטרת ביטוח קבלנים היא להגן על הקבלנים במהלך עבודת בנייה או שיפוץ. ביטוח מסוג זה מגן על הבונה מפני תביעה.לרכוש ביטוח עסק

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ביטוח קבלנים כולל ביטוח רכוש, צד ג, כאשר ניתן להוסיף שורה של הרחבות בניהן ביטוח מפני פריצות וגניבות, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח פינוי הריסות.

אילו סעיפים כולל הביטוח

נזק עצמי: נזק העשוי לקרות לרכוש או נכסים של הקבלנים. במקרה הזה ביטוח קבלנים יכסה הוצאות הקשורות בתיקון הנזקים השונים על מנת להשיב את המצב לקדמותו.

נזק לעובדים: במסגרת השקעות נדלן בחול רבים עשוים לרכוש נכסים ולשפצם. במהלך עבודת השיפוץ עשוי להיגרם נזק לבעלי המקצוע. ביטוח קבלנים מכסה את העובדים בין אם מדובר במפעיל מכונה או מתכנן.

נזק לצד שלישי: נזק זה עשוי להתרחש במקרה לא צפוי בעת ביצוע הפרוייקט לאדם אשר לא היה מעורב ישירות בפרוייקט. מדובר על פגיעה גופנית או נזק לרכוש. במקרה הזה הביטוח יכסה את האדם אשר נפגע.

  יש להתאים את הביטוח בהתאם לסוג הבנייה

בעת בחירת הביטוח יש להתאימו בהתאם לסוג הבנייה. נוסף על כך יש לדעת כי הביטוח מוגבל לטווח זמן אך ניתן להעריכו.

על מנת לא לחשוף את הצדדים לסיכון יש להתחיל את העבודה רק  לאחר הביטוח – גידור או יישור שטח חושפות את שני הצדדים לסיכונים שונים ולכן חשוב מאד להתחיל את העבודה רק לאחר הביטוח.

יש צורך בבחירת חליפה ביטוחית מתאימה: על מנת לבחור את הביטוח המתאים ביותר חשוב מאד לבחור חברה המתמחה בהתאמת חליפה ביטוחית מתאימה.

למה השקעות בנדלן בחול מצריכות מעורבות של מומחים בתחום

עולם הנדלן נחשב מורכב למדי ודורש התמקצעות בתחום. על מנת להבטיח את כדאיותה של עסקת נדלן יש לשכור את שירותיהם של חברה בתחום השקעות  נדלן בחול.  עסקאות נדלן אורכות לא מעט זמן ולכן חשוב לפנות למומחים בתחום אשר יצטיידו בסבלנות רבה.

 יש להחליט על אזור גיאוגרפי

של העובדה כי רבים מהאוכלוסייה אינם יכולים לרכוש דירה בארץ הם פונים לאפיקי השקעה בחול. לפני הכל, חשוב מאד להחליט על אזור גיאוגרפי. כיום ישנה נהירה של רבים המעוניינים לבצע עסקאות נדלן בארצות הברית בשל הסבירות כי המחירים ישארו יציבים. נוסף על כך, חשוב מאד להשקיע במיקום הנכס ולהקפיד לבחור שכונה באזור מתפתח ובעל פוטנציאל.

הגיעו לפגישה מקדימה                            

על מנת לבחור את החברה המתאימה ביותר חשוב להגיע לפגישה מקדימה אשר במהלכה ניתן להתרשם מהחברה וכן לתכנן את תוכנית הפעולה באמצעות המומחים של חברת יעדים. צרו קשר עוד היום.

מידע נוסף על השקעות נדלן בחול ניתן לקבל כאן.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן