המדריך לביטוח עסק – רשתות זכיינים

כי ככה בונים היום רשת ביטחון לביטוחי עסקים של רשתות זכיינים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

המודל העסקי של רשתות זכיינים טוב הן עבור הזכיין, והן עבור הרשת המזכה. הזכיין נהנה ממוניטין של רשת יציבה ומוכרת, מתמיכה, יעוץ, ומהידע התפעולי שנצבר במהלך שנות קיומה של הרשת. הרשת המזכה, נהנית מפריסת סניפים רחבה, וכן מרווחים כספיים, הן בעבור הזיכיון עצמו, והן בגביית אחוזים מהכנסותיהם השוטפות של הסניפים. להתקשרות בין הרשת לזכיין סוגיות רבות, שכל אחת מהן יכולה לפרנס אסופת מאמרים, ברם, מאמרנו זה יתמקד בנושא ביטוח עסק של רשתות

דע את הסיכונים של ביטוח רשתות זכיינים

לכאורה, שיטת הזכיינות מעניקה ביטחון הן לרשת, אשר אינה נדרשת להפעיל את הסניף, ואינה משקיעה בו את מיטב כספה, והן לזכיין, הנהנה ממותג בעל מוניטין, ממוצרים, וכן שיטות עבודה וניהול קיימים, שכבר מוכיחים עצמם כמוצלחים. למרות זאת, גם לעסקי הזכיינות, בדומה לכל תחום אחר, יש את הסיכונים שלהם, ולפני שאתם נכנסים לעולם הזכיינות, כדאי להיות מודעים לסיכונים העומדים בפניכם.

סיכוניו של הזכיין

הזכיין נדרש לתשלום ראשוני עבור הזיכיון, כמו כן, יידרש הזכיין להוצאות כספיות לשם הקמת העסק, קניית הציוד המתאים, וכיוצא בזה. בהסכם הזכיינות ייקבעו אחוזי ההכנסה, אותם מתחייב הזכיין להעביר לחברה המזכה מדי חודש, ובמידה והעסק לא יתרומם, הזכיין עלול למצוא את עצמו בהפסדים. בנוסף, הזכיין צריך לעבוד על פי נהלי הרשת, ועליו לקבל אישור בנוגע לכל שינוי שברצונו לבצע. כמו כן, על הזכיין לספק שירות ומוצרים על פי הסטנדרטים שקבעה הרשת, והוא אינו חופשי לבחור חלופות זולות יותר.

סיכוניו של המזכה

המזכה מפקיד בידי הזכיין את המוניטין שצברה הרשת, את שיטות העבודה והניהול, ואת מוצרי הרשת. זכיין המספק שירות ומוצרים באיכות ירודה, יכול לגרום נזק רב לאמינות ולמוניטין של הרשת, שיהיה קשה לתקנו. אם הזכיין יתרשל בניהול הסניף, הדבר עלול לפגוע במוניטין של המותג ובנוסף לכך, הרשת מסתכנת בכך שהזכיין יפרוש מן הרשת, וישתמש בידע שקיבל כזכיין למטרותיו האישיות, לייצר תחרות עבור הרשת, ולפגוע ברווחיותה ובייחודיות המוצרים הנמכרים בה.

ביטוח רשתות

ביטוח רשתות יגן הן על הרשת, והן על הזכיינים, ויצור מצב של win win, מצב בו כולם מרוויחים, שהוא המצב האידיאלי עבור שיתוף פעולה פורה ושגשוג עסקי. כאשר רשת גדולה דואגת לביטוח מתאים עבור כל סניפי הרשת, הזכיינים מקבלים תנאי ביטוח משופרים, וצרכיהם הביטוחיים של הזכיינים ושל הרשת המזכה מכוסים בצורה הטובה ביותר.

ביטוח רשתות זכיינים

חברת ביטוח מקצועית

תחום ביטוח רשתות זכיינים הוא תחום ייחודי, בעל השלכות ואפיונים משלו, לכן, אם ברצונכם לרכוש את הביטוח הטוב ביותר עבור הרשת והזכיינים, יש לפנות לחברת ביטוח המתמחה בנושא ביטוח רשתות. סוכן ביטוח מומחה בביטוחי רשתות זכיינים, יתאים עבור הרשת שלכם את הפוליסה הטובה והמתאימה ביותר. לניסיון ולידע חשיבות רבה בהתאמת תנאי הפוליסה, בצורה שתהלום את צרכי הרשת והזכיינים. בנוסף, סוכן מקצועי יתאים עבור הרשת והזכיינים ביטוחים ייחודיים, כולל תוספות והרחבות לצרכים שונים כגון: ביטוח הקמה בנייה ושיפוצים, ביטוח סייבר, ביטוח חבות מוצר, ביטוח דירקטורים, ועוד.

הגודל כן קובע בביטוח רשת חנויות

כוחה של הקבוצה מעניק למבוטחים יתרונות רבים, ובעזרתו יכולים הרשת והזכיינים לצאת נשכרים משימוש בעוצמה הכלכלית של המותג. באמצעות רתימת כוחה של הרשת כולה על כל סניפיה, ניתן לחסוך בעלויות הביטוח של החנויות, ובד בבד להגדיל את הכיסוי הביטוחי. תשלומי הפרמיה ממספר גדול של סניפים מאפשרים שורה של הטבות שעיקרן העמדת סך התשלומים הגבוה מכל סניפי הרשת, מול רף פיצוי גבוה עבור מקרה ביטוחי בסניפים ספציפיים. לעומת זאת,  בביטוח יחידני תשלומי הפרמיות של סניף אחד יזכו את הסניף הבודד בסכום פיצוי נמוך בהרבה. בנוסף, כוחה של הקבוצה יאפשר פוליסת ביטוח טובה יותר מלכתחילה, בזכות התמורה הכספית הגבוהה עבור החברה המבטחת.

מקצועיות והתאמה של סוכנות הביטוח שלך

סוכנות ביטוח המתמחה בביטוח רשתות, תתאים עבור הרשת שלכם ביטוח ייחודי שיענה על צרכיו הייחודיים של העסק, ויספק הגנה ביטוחית מקסימאלית מותאמת אישית לכל אחד מסניפי הרשת. ערכו של הניסיון בתחום הביטוח עבור רשתות, מעלה את רמת הכיסוי שיקבלו הרשת וסניפיה, ומאפשר עיצוב הפוליסה כך שתשרת הן את הזכיינים, והן את הרשת בצורה הטובה ביותר.

לסיכום ביטוח עסקים של רשתות זכיינים

זכיינות היא תחום ייחודי, יתרונותיה של הזכיינות הם שמו הטוב של המותג המוכר, הנאה ממערכת פרסום ושיווק משומנת, הישענות על ידע מקצועי, ניהולי ותפעולי, שהוכיח עצמו כיעיל, ותמיכה וגיבוי של רשת מקצועית ומנוסה. הצרכים הביטוחיים של הזכיין והרשת מקבלים מענה אידיאלי בביטוח רשתות. סוכנויות המתמחות בביטוח רשתות ידעו להקים עבור הרשת והזכיינים את פוליסת הביטוח המתאימה ביותר, על פי אופי העסק, סיכוניו , וייחודיותו. ביטוח רשתות מספק הגנה לרשת המזכה ולזכיינים בכל סניף, ונותן מענה לכל הסוגיות הביטוחיות, תחת מטרייה אחת. כך  כוחה של הקבוצה מאפשר הטבות ייחודיות עבור כל סניף יחיד, ויתרונותיו של הזיכיון גדלים. סוכנות ביטוח מקצועית, המתמחה בביטוח רשתות, תדע להרכיב עבור כל רשת את הפוליסה המתאימה ביותר, ולהפיק את המיטב מכוחה של הקבוצה

מאמרים נוספים שאסור לך לפספס:

השאר פרטים עכשיו, ואנו ניצור עמך קשר עוד היום לתאום פגישה עם סוכן ביטוח מומחה בביטוח רשתות זכיינים

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן