ביטוח דירות ונכסי יוקרה

ביטוח דירות

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

רכישת דירה או בית היא אחת העסקאות הגדולות יותר שאדם עושה בימי חייו, במיוחד בישראל, בה מחירי הנכסים גבוהים יחסית. קל וחומר דירות או נכסי יוקרה, בהם שווי הנכס עשוי להגיע לעשרות מיליוני שקלים. נכסים אלה חשוב לבטח בפוליסות מתאימות ולהוסיף את כל ההרחבות הנדרשות, על מנת שכל אימת שמתרחש מקרה מצער, חברת הביטוח תוכל להשיב את הנכס למצבו לפני האירוע, מבלי שיאבד מערכו.

בדירות יוקרה גם התכולה והריהוט יקרים יותר

ביטוח דירות יוקרה משמעותי בעיקר מעצם העובדה כי דירות יוקרה הן בעלות גימור בו משולבים חומרים יקרים יותר, כמו שיש או אבן טבעית, פריטים המשולבים בכסף או בזהב 24 קראט ופריטים יקרי ערך נוספים. מעבר לכך, גם הריהוט בבתי היוקרה הוא איכותי יותר, ולעיתים מדובר בפריטי אספנות יקרי ערך, בריהוט שנרכש מבוטיקים יוקרתיים או בריהוט וינטאג' שערכו עולה לאורך זמן.

ביטוח לוילות – כולל האבזור המיוחד

חברה המתמחה בביטוח בתי יוקרה מציעה כיסוי מיוחד גם לאביזרים המיוחדים הנמצאים בו. וילות רבות כוללות מתחמים שונים כמו בריכה מאובזרת, בר ביתי, שולחנות בילארד או אפילו חדר קולנוע ביתי. מאפיינים אלה אינם מכוסים בביטוח דירה או בביטוח נכס סטנדרטי, וחשוב להוסיף כיסויים מיוחדים על מנת לקבל פיצוי במקרה של נזק לחלל עצמו או לרכוש הנמצא בו.

ביטוח דירות יוקרה

הרחבה מיוחדת ליצירות אמנות

סוכנות ביטוח המתמחה בביטוח לוילות, דירות ונכסי יוקרה מסוגלת להציע גם הרחבות מיוחדות שבפוליסת דירה רגילה לרוב אפילו לא יוזכרו. אחת מההרחבות הללו היא פוליסת ביטוח מיוחדת לחפצי אומנות. יצירות אמנות הינן יקרות ערך, וערכן עולה עם השנים. גניבה של יצירות אמנות נעשתה נפוצה יותר ויותר בשנים האחרונות, בשל העובדה כי ניתן למכור אותן ללקוחות המודעים לכך שמדובר ביצירה גנובה, עמם נוצרים קשרים באמצעות האינטרנט.

פוליסת ביטוח זו מאפשרת לקבל שיפוי במקרה בו היצירה נגנבה בפריצה לדירה או נפגמה בשל נזקי טבע, חלילה. מעבר לכך, ניתן לכסות בביטוח זה גם נזקים קלים יחסית ליצירה שנגרמו כתוצאה מתאונה או מנפילה מהקיר למשל, ולתקן את הפגמים שנוצרו באותה יצירה יקרת ערך.

לא כל חברת ביטוח מתמחה בביטוח בתי יוקרה

פוליסות ביטוח בתי יוקרה ולדירות יוקרה לא ניתן למצוא בכל סוכנות. אנו מתמחים בפוליסות השונות שמציעות חברות הביטוח ללקוחות מיוחדים, המעוניינים לבטח נכס שנמצא גם הרבה מעבר לסטנדרט הרגיל של וילה. ביטוח דירות יוקרה דורש היכרות מעמיקה עם ההרחבות השונות אותן הביטוח מציע, על מנת שלא להשאיר קצוות פתוחים או נתונים לדיון במקרה של אירוע ביטוח.

דווקא בדירות יוקרה, בהן כל מטר רבוע שווה הרבה יותר מאשר בדירות סטנדרטיות, והן מכילות כמות רבה יותר של ציוד יקר ערך, חשוב להישאר בראש שקט. עלויות פרמיות של ביטוח דירה אמנם גבוהות יותר, אך במקרה בו יש להפעיל את הפוליסה – הפיצוי אף הוא גבוה משמעותית, בהתאם לשווי של הנכס ושל תכולתו.

לצורך התאמה של ביטוח לנכס שלך,  אתה מוזמן לפנות אלינו, ומומחה ביטוח נכסי יוקרה יחזור אליך כדי להתאים לך את הביטוח כמו כפפה ליד.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן